Про проведення відкритого заходу: змагань зі степ-аеробіки серед закладів загальної середньої освіти
04.05.2018 року на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради» відбулись, уже традиційні, змагання зі степ-аеробіки серед закладів загальної середньої освіти. Другий рік поспіль гімназія № 6 гостинно відкриває двері учасникам, запрошеним гостям, батькам та уболівальникам заходу. Щиро дякуємо адміністрації комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради» на чолі з директором Тітовою Наталією Анатоліївною за гостинний прийом змагань такого рівня та засновнику цих змагань і керівнику організаційного комітету: вчителю фізичної культури комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради» Янчук Вікторії Юріївні за чітку організацію змагань, суддям за професійне та чесне суддівство.
У змаганнях взяли участь 6 закладів загальної середньої освіти, з них 72 учасниці.
У святково прибраному залі панувала урочиста атмосфера, учасниці та глядачі були в очікуванні феєричних виступів і не помилились. Дівчата показали неймовірні композиції. Костюми, у яких виступали учасниці, відповідали найкращим європейським зразкам.
На змаганнях панувала дружня атмосфера. Учасниці мали змогу продемонструвати підготовлені номери. Грація, жіночність, творчі задуми та креативність прослідковувались у кожному виступі.
До кінця змагань зберігалася інтрига, до кінця змагань не було відомо хто буде переможцем і тільки після виступу останньої команди став відомий переможець . Перше місце, кубок та медалі отримала команда комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради», друге місце з незначним відривом виборола команда комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради» і третє місце посіла команда комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради». Крім команд-призерів були нагороджені команди-лауреати конкурсу. Ними стали команди закладів: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 Вінницької міської ради»,«Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10 Вінницької міської ради», Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34 Вінницької міської ради».
Всі команди були нагороджені грамотами та солодкими призами. Бажаємо всім командам-учасницям змагань наснаги, нових вражень, гарного настрою. Сподіваємось, що традиція проведення змагань зі степ-аеробіки переросте у фестивалі, які будуть залучати нашу молодь до Європейських цінностей, здорового способу життя та популяризації фізичної культури і спорту серед школярів, зміцнення здоров’я підростаючого покоління, виховання всебічно розвиненого освіченого Українця, громадянина та патріота.
Про педагогічну майстерню для педагогів-організаторів «Засідання Ради Президента «Країна, де сходить сонце: формула успіху»
19.04 .2018 року о 14.00. на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» відбулась педагогічна майстерня для педагогів-організаторів «Засідання Ради Президента «Країна, де сходить сонце: формула успіху».
Вітальним словам відкрила захід координатор засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна.
Заступник директора з виховної роботи Кудина Наталя Вікторівна презентувала роботу учнівського самоврядування «Учнівське самоврядування як спосіб організації життя учнівського колективу».
Педагог- організатор Яворська Вікторія Вікторівна провела засідання Ради Президента «Країна, де сходить сонце: формула успіху». Чайна церемонія, яка розширила знання присутніх про країну Японію, була спрямована на виховання шанобливого ставлення до історії країни та її традицій. Захід приніс усім учасникам багато позитивних емоцій.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам педагогічної майстерні!
Про семінар для заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи по школі ІІ-ІІІ ступенів на тему «Інтегральний підхід в освіті на шляху до створення нової української школи»
19 квітня 2018 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» відбувся семінар для заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи по школі ІІ-ІІІ ступенів на тему «Інтегральний підхід в освіті на шляху до створення нової української школи».
Під час семінару відбулися такі заходи:
промоушн «Ми з двадцятої», доповіді заступників директора ЗЗСО №20 Мазарчук А.В., Слушного О.М., фрагменти інтегрованих уроків, френдінг «Еволюція освіти через інтегральне лідерство», воркшоп «Тайм-менеджмент: правила управління часом», нетворкінг «Педагогіка партнерства через інтегральну психологію. Пластилінографія». Методист із навчальних дисциплін КУ «ММК» Дрозд Т.М. провела майстер-клас на тему «Розвиток методологічної культури освітнього закладу шляхом удосконалення управлінської документації». Викликав зацікавлення також виступ гостей зі столиці – представників компанії DIXI EDUCATION, які презентували сучасні цифрові вимірювальні комп'ютерні комплекси для шкіл.
Про майстер-клас по темі «Мистецтво, що зцілює. Використання арт-терапевтичних практик у роботі практичного психолога»
25 квітня 2018 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 35 ВМР» відбувся майстер-клас по темі «Мистецтво, що зцілює. Використання арт-терапевтичних практик у роботі практичного психолога».
В ході майстер-класу ділилась досвідом роботи Клименко Н.А., практичний психолог комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 35 ВМР». Практичні психологи закладів середньої освіти, які приймали участь в майстер-класі вправлялися в застосуванні арт-технік по розвитку здатності до самовираження, позитивного ставлення до самого себе та прийняття інших людей.
Про Всеукраїнський семінар вчителів англійської мови,які викладають у 1 та 10 класах за участю автора підручника Буренко В.М. на тему «Основи формування ключових компетентностей учнів на уроках англійської мови»
19 квітня 2018 року на базі КУ «Міський методичний кабінет» відбувся Всеукраїнський семінар за участю автора підручника Буренко В.М. на тему «Основи формування ключових компетентностей учнів на уроках англійської мови» для вчителів англійської мови,які викладають у 1 та 10 класах.
Метою семінару було розвинути методичну компетенцію як сукупність професійних умінь планування навчального процесу та організації педагогічної діяльності.
Про круглий стіл для класних керівників 5-11 класів «Причини виникнення педагогічних конфліктів у школі»
11.04.2018 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» відбувся круглий стіл для класних керівників 5-11 класів «Причини виникнення педагогічних конфліктів у школі». Розпочала засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна, яка акцентувала увагу на необхідності пошуку шляхів та методів конструктивного розв’язання конфлікту та удосконаленню професійної майстерності класного керівника у цьому напрямку.
Директор закладу Лепко Надія Іллівна ознайомила гостей з особливостями роботи навчального закладу «Школа-родина № 3. Традиції».
З темою «Визначення конфлікту. Деструктивний і конструктивний способи розв’язання конфліктних ситуацій» виступила заступник директора з виховної роботи Шаповалюк Леся Юріївна.
Дусик Оксана Володимирівна голова, МО класних керівників 5-11 класів, висвітлила тему «Різноманітність шкільних конфліктів. Причини виникнення та способи розв’язання».
Присутнім було запропоновано знайти конструктивні шляхи вирішення уявної конфліктної ситуації, що зробило роботу круглого столу насиченою, плідною, змістовною.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам засідання!
Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Про творчу майстерню «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів ЗЗСО.
17 квітня 2019 року о 14.30 у приміщенні HUB Місто змістів (адреса: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11) відбулась Творча майстерня «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів закладів загальної середньої освіти м.Вінниці.
Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2018» та Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018-2019 навчального року у м. Києві.
У роботі Творчої майстерні взяли участь: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради, кандидат історичних наук - Яценко Оксана Василівна, голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Станіславенко Людмила Анатоліївна, завідувач комунальної установи «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна, заступник директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Божок Ірина Василівна, завідувач лабораторії педагогічної майстерності та освітніх інновацій комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Друзь Лариса Всеволодівна, методисти комунальної установи «Міський методичний кабінет».
Презентували свій досвід:
Дрозд Тетяна Михайлівна, методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет». «Неформальна освіта»
Олійник Оксана Вікторівна, вчитель німецької мови комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради». «Інноваційне освітнє середовище на уроках німецької мови як засіб формування лінгвокраїнознавчої компетентності учнів».
Корнійчук Надія Антонівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Презентація електронного посібника «Людина та її організм»
Лепетун Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради». «Інтегроване навчання в умовах упровадження Концепції Нової української школи».
Воложаніна Олена Інокентіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Інноваційна діяльність закладу в умовах реалізації Концепції Нової української школи»
Бартюк Микола Петрович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №31 Вінницької міської ради". «Розвиток компетентностей учасників освітнього процесу в інноваційному освітньому середовищі».
Дем'янчук Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №35 Вінницької міської ради". «Інтегроване навчання як складова інноваційного освітнього середовища».
Алмазова Олена Леонідівна, вчитель української мови та літератури зарубіжної літератури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №36 Вінницької міської ради». «Електронний посібник з української літератури «Від слова до пісні» як засіб розвитку компетентного учня».
Сокольвак Олена Костянтинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради». «Розвиток інноваційної особистості молодшого школяра в сучасному освітньому середовищі шляхом формування інформаційно-цифрової компетентності».
Поліщук Олена Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради». «Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти».
Слушний Олег Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради». «STEM-технології як освітній ресурс ХХІ століття».
Когут Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради». «Формування STEM-компетентностей учасників освітнього процесу школи-гімназії»
Дученко Анна Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Шляхи формування соціалізованої особистості здобувача освіти початкової школи в умовах сучасних викликів».
Скиба Віта Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради». «Інклюзивна освіта дітей з ДЦП на уроках іноземних мов у початковій школі».
Учасники мали можливість взяти участь у майстер – класах, які були представлені на міжнародних виставках:
Хто проводить
Заклад
Тема
Жиле Людмила Іванівна, вчитель англійської мови
Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради»
Майстер – клас
«Пасхальний декор»
Дзюрак Тетяна Вікторівна, вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»
Майстер – клас «Іграшка з фетру «Совеня».
Пелипчук Анна Володимирівна,
вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»
Майстер-клас з виготовлення сувенірів «До Великодня»
Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»
Майстер-клас «Манна феєрія»
Шевчук Любов Вікторівна, вчитель трудового навчання
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради
Майстер-клас «Пасхальний сувенір в техніці Kimekomi»
Флуд Людмила Михайлівна, педагог-організатор
Комунальний заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»
Майстер-класу у техніці декупаж «Свічка сувенір»
Проданюк Алла Анатоліївна, вчитель української мови та літератури
Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради”
Майстер-клас «Виготовлення троянди з фоамірану»
Арсеєнко Валентина Василівна,
вчитель трудового навчання та технологій
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 36 Вінницької міської ради»
Майстер-клас по виготовленню іграшки «Янгол»
Дякуємо заступникам директорів закладів загальної середньої освіти №1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, ВТЛ за участь у проведенні Творчої майстерні.
Прес-реліз заходуБажаючим отримати повну версію фотозвіту про захід звертатись до Мельника Тараса Степановича - методиста ММК.