Про круглий стіл для вчителів музичного мистецтва «Форми та методи проведення практичних занять на уроках музичного мистецтва в світі вимог Нової Української школи»
09.11.2018 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбувся круглий стіл для вчителів музичного мистецтва «Форми та методи проведення практичних занять на уроках музичного мистецтва в світі вимог Нової Української школи».
Заступник директора з навч.- виховної роботи Черній Микола Васильович ознайомив гостей з особливостями роботи навчального закладу.
Методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна акцентувала увагу на удосконаленні професійної майстерності вчителів музичного мистецтва в світі вимог Нової Української школи. Кнюппе Анна Миколаївна, вчитель музичного мистецтва, висвітлила тему «Творчі завдання-потреба сьогодення як основа оволодіння мовою музичного мистецтва та формування компетентностей учнів». Своїм досвідом з колегами поділилися Волковська Людмила Анатоліївна, яка розповіла про розвиток творчих здібностей учнів на уроках музичного мистецтва та Єгоян Лаура Олександрівна, яка ознайомила присутніх із особливостями проведення уроків музичного мистецтва у НУШ. Психолог закладу Кудлаєнко Тетяна Іванівна висвітлила тему «Урок музичного мистецтва як засіб формування особистості учня та вдосконалення особистості вчителя».
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам засідання!
Про семінар для педагогів-організаторів з теми «Учнівське самоврядування, як шлях до саморозвитку та успішної особистості»
08.11.2018 року о 14.00. на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради» відбувся семінар для педагогів-організаторів з теми «Учнівське самоврядування, як шлях до саморозвитку та успішної особистості».
Координувала роботу засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна. Вона акцентувала увагу на важливості роботи педагога-організатора з учнівським самоврядуванням. З принципами роботи та досягненнями закладу гостей познайомила заступник директора школи І ступеня Ольга Йосипівна Важова. Лідія Анатоліївна Шліхтенко, заступником директора з виховної роботи, виступила з темою «Учнівське самоврядування як засіб формування успішної особистості». Оксана Валеріївна Парцванія та Наталя Вікторівна Решетнік, вчителі іноземної мови, познайомили гостей з проектною роботою «Формування соціальної компетентності через проектну діяльність». Президент школи-гімназії - Вікторія Рибаченко розповіла про роботу Команди Президента та поділилася особистою «формулою щастя».
Команда Президента запросила учнів 2-А, 2-Б, 2-В та учасників семінару долучитися до квесту «Подорож казковими стежинами», де всі відвідали такі станції: «Чарівна країна розваг», «Чарівна країна казок», «Чарівна країна запальних ритмів», «Чарівна країна мудрості», «Чарівна країна казкових пісень».
На завершення семінару було продемонстровано фільм, де всі учасники могли побачити себе під час участі у квесті. Кожен з учасників отримав позитивні емоції і море вражень.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам семінару!
Про відкритий фестиваль з робототехніки «Vinnytsia RoboCamp»
Департамент освіти Вінницької міської ради повідомляє, що на базі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва 24.11.2018 року відбудеться відкритий фестиваль з робототехніки «Vinnytsia RoboCamp».
До участі у фестивалі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти та професійно-технічної освіти, які не досягли 18 років.
Положення про проведення відкритого фестивалю робототехніки «Vinnytsia RoboCamp» та Правилах проведення змагань додаються.
Прз заняття педагогічної майстерні для вчителів іноземної мови тему «Шляхи підвищення інтересу до вивчення іноземної мови з використанням інтерактивних методів навчання»
14 листопада 2018 року на базі КЗ «НВК:ЗШ І-ІІІ ст.-гімназії №6 ВМР» відбулось заняття (педагогічна майстерня) для вчителів іноземної мови вищої кваліфікаційної категорії на тему «Шляхи підвищення інтересу до вивчення іноземної мови з використанням інтерактивних методів навчання». Метою заняття було розвинути індивідуально- психологічні характеристики особистості учня,які впливають на успішність оволодіння іншомовною мовленнєвою діяльністю,та виховувати особистість високих моральних якостей засобами іноземної мови як засобом спілкування,а також застосування компетентнісного підходу до навчання іноземної мови в контексті положень «Нової української школи» згідно з Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
Про тренінгове заняття в рамках майстерні психологічних практик з питань попередження емоційного вигорання педагога
13 листопада 2018 року у КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова ВМР» в рамках майстерні психологічних практик Черниш О.А., практичний психолог даного закладу ділилася психологічним досвідом роботи у напрямку попередження емоційного вигорання педагога. Практичні психологи закладів середньої освіти міста, які були учасниками тренінгового заняття знайомилися з техніками розвитку навичок саморегуляції формування стабільної самооцінки, зниження критичності до себе та інших.
Про заняття в рамках міської школи «Стажер – вихователь «Дебют» на тему «Документація вихователя. Організація життєдіяльності дітей в ЗДО»
15.11.2018 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти № 20 Вінницької міської ради» в рамках міської школи «Стажер – вихователь «Дебют» відбулось заняття на тему «Документація вихователя. Організація життєдіяльності дітей в ЗДО».
Координувала роботу засідання методист з дошкільної освіти КУ «ММК» Ніна Сокиринська. Вона ознайомила педагогів з видами та особливостями планування освітньої роботи з дітьми.
Директор КЗ «ЗДО № 20 ВМР» Людмила Малафеєва висвітлила для молодих колег тему «Організація життєдіяльності дітей в ЗДО з урахуванням індивідуальних особливостей дошкільнят».
Вихователь-методист КЗ «ЗДО № 73 ВМР», керівник школи Олена Маричева акцентувала увагу на веденні ділової документації вихователів.
Під час практичної частини заходу, а саме методичного квесту, молоді педагоги мали змогу повправлятись у складанні протоколу батьківських зборів, який організувала та провела директор КЗ «ЗДО № 20 ВМР» Л.Малафеєва.
Інтерактивна вправа «Планування – це легко» допомогла молодим вихователям закріпити знання щодо особливостей організації різних форм роботи з дітьми протягом дня в закладі дошкільної освіти.
Педагоги під час підсумкової вправи «Валіза – смітник – м’ясорубка», організованої вихователем - методистом КЗ «ЗДО №20 ВМР» О. Філяновською, ділились з присутніми своїми позитивними враженнями від заходу.
Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Про творчу майстерню «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів ЗЗСО.
17 квітня 2019 року о 14.30 у приміщенні HUB Місто змістів (адреса: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11) відбулась Творча майстерня «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів закладів загальної середньої освіти м.Вінниці.
Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2018» та Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018-2019 навчального року у м. Києві.
У роботі Творчої майстерні взяли участь: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради, кандидат історичних наук - Яценко Оксана Василівна, голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Станіславенко Людмила Анатоліївна, завідувач комунальної установи «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна, заступник директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Божок Ірина Василівна, завідувач лабораторії педагогічної майстерності та освітніх інновацій комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Друзь Лариса Всеволодівна, методисти комунальної установи «Міський методичний кабінет».
Презентували свій досвід:
Дрозд Тетяна Михайлівна, методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет». «Неформальна освіта»
Олійник Оксана Вікторівна, вчитель німецької мови комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради». «Інноваційне освітнє середовище на уроках німецької мови як засіб формування лінгвокраїнознавчої компетентності учнів».
Корнійчук Надія Антонівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Презентація електронного посібника «Людина та її організм»
Лепетун Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради». «Інтегроване навчання в умовах упровадження Концепції Нової української школи».
Воложаніна Олена Інокентіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Інноваційна діяльність закладу в умовах реалізації Концепції Нової української школи»
Бартюк Микола Петрович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №31 Вінницької міської ради". «Розвиток компетентностей учасників освітнього процесу в інноваційному освітньому середовищі».
Дем'янчук Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №35 Вінницької міської ради". «Інтегроване навчання як складова інноваційного освітнього середовища».
Алмазова Олена Леонідівна, вчитель української мови та літератури зарубіжної літератури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №36 Вінницької міської ради». «Електронний посібник з української літератури «Від слова до пісні» як засіб розвитку компетентного учня».
Сокольвак Олена Костянтинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради». «Розвиток інноваційної особистості молодшого школяра в сучасному освітньому середовищі шляхом формування інформаційно-цифрової компетентності».
Поліщук Олена Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради». «Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти».
Слушний Олег Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради». «STEM-технології як освітній ресурс ХХІ століття».
Когут Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради». «Формування STEM-компетентностей учасників освітнього процесу школи-гімназії»
Дученко Анна Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Шляхи формування соціалізованої особистості здобувача освіти початкової школи в умовах сучасних викликів».
Скиба Віта Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради». «Інклюзивна освіта дітей з ДЦП на уроках іноземних мов у початковій школі».
Учасники мали можливість взяти участь у майстер – класах, які були представлені на міжнародних виставках:
Хто проводить
Заклад
Тема
Жиле Людмила Іванівна, вчитель англійської мови
Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради»
Майстер – клас
«Пасхальний декор»
Дзюрак Тетяна Вікторівна, вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»
Майстер – клас «Іграшка з фетру «Совеня».
Пелипчук Анна Володимирівна,
вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»
Майстер-клас з виготовлення сувенірів «До Великодня»
Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»
Майстер-клас «Манна феєрія»
Шевчук Любов Вікторівна, вчитель трудового навчання
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради
Майстер-клас «Пасхальний сувенір в техніці Kimekomi»
Флуд Людмила Михайлівна, педагог-організатор
Комунальний заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»
Майстер-класу у техніці декупаж «Свічка сувенір»
Проданюк Алла Анатоліївна, вчитель української мови та літератури
Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради”
Майстер-клас «Виготовлення троянди з фоамірану»
Арсеєнко Валентина Василівна,
вчитель трудового навчання та технологій
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 36 Вінницької міської ради»
Майстер-клас по виготовленню іграшки «Янгол»
Дякуємо заступникам директорів закладів загальної середньої освіти №1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, ВТЛ за участь у проведенні Творчої майстерні.
Прес-реліз заходуБажаючим отримати повну версію фотозвіту про захід звертатись до Мельника Тараса Степановича - методиста ММК.