Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
23.12.2019

Про засідання Школи молодого музичного керівника «Камертон» на тему «Готуємо свято в дитячому садку: від А до Я»

13.12.2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (Дошкільна освіта) на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №43 Вінницької міської ради» проведено засідання Школи молодого музичного керівника «Камертон» на тему «Готуємо свято в дитячому садку: від А до Я».

Методист з дошкільної освіти комунальної установи «Міський методичний кабінет» Сокиринська Н.Д. в процесі виступу з відео презентацією зазначила, що свято в дитячому садку є для дитини джерелом нових вражень, стимулом її подальшого розвитку, воно дає змогу роз­крити нові здібності й таланти, розвинути вже сформовані навички. Доповідач окреслила низку педагогічних завдань, що розв’язують свята в ЗДО та компоненти дитячого свята.
Керівник Школи молодого музичного керівника Синяговська Н.Ю. ознайомила присутніх з етапами підготовки та проведення свята.
Вихователь – методист КЗ«ДНЗ№43» Кравчук Н.І. висвітлила для молодих музичних керівників питання «Взаємодія музичного керівника, вихователів та батьків у підготовці та проведенні свята».
Корисним та цікавим стало ток – шоу «Щоб свято було святом», проведене вихователем – методистом КЗ«ДНЗ№43» Кравчук Н.І. та музичним керівником Синяговською Н.Ю., в процесі якого молоді музичні керівники мали змогу обговорити проблемні питання та ситуації, що виникають в процесі підготовки та проведення дитячих свят.
Під час підсумкової вправи «А ми робимо це так…» слухачі школи обмінюватися корисними порадами з власного досвіду.
 
Останні новини
23.12.2019

​Про методичне об’єднання вихователів груп раннього віку на тему: «Забезпечення оптимальних умов для розвитку самостійності дитини раннього віку у самообслуговуванні»

11.12.2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 6 Вінницької міської ради» проведено методичне об’єднання вихователів груп раннього віку на тему: «Забезпечення оптимальних умов для розвитку самостійності дитини раннього віку у самообслуговуванні».
Педагоги оглянули виставку методичної літератури та дидактичних ігор «Все для розвитку малят», переглянули гру-заняття з дітьми раннього віку «Я вмію все робити сам».
Запропонований керівником методоб’єднання Л. Ткач «Педагогічний театр» - дав можливість учасникам змоделювати ситуації роботи з малюками щодо розвитку елементарних навичок самообслуговування.
В інформаційно-теоретичному блоці було розкрито питання «Особливості розвитку навичок побутової діяльності (самообслуговування) у дітей раннього віку» (Н. Сокиринська, методист з дошкільної освіти КУ «ММК»).
Презентацію досвіду роботи закладу «Ми робимо це так…»» представила вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 6 ВМР» О. Іскра. Вона розкрила досвід роботи педагогів ЗДО з дітьми раннього віку з проблеми «Самообслуговування дітей раннього віку».
Враження від зустрічі та обговорення заходу відбулося під час аналітичного блоку «Смайлик побажань».
 
Останні новини
20.12.2019

Про заняття Школи активного навчання

17-18 грудня 2019 року на базі КУ «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання методистами Центру практичної психології та соціальної роботи КУ «Міський методичний кабінет» Ж. Воловодівською, Т. Докійчук проведено заняття з елементами тренінгу «Вчимося керувати емоціями. Взаємодія з дітьми, що мають труднощі соціально-психологічного розвитку» для вчителів, вихователів, асистентів інклюзивних класів, груп.
Метою заняття було навчити психологічним технікам комунікації з дітьми з особливими освітніми потребами. Учасники виконуючи вправи «Тиск», «Психологічний театр», «Дорога до успіху», «Техніка роботи з емоціями «7-П»», аналізували свої емоційні відчуття, виробляли алгоритм ефективної роботи з дітьми з ООП, яка могла б успішно розвиватись та адаптуватися у суспільстві.
Під час зустрічі педагоги ділилися власним досвідом роботи по супроводу дитини з особливими освітніми потребами.
 
Останні новини
20.12.2019

Про творчу майстерню Workshop для вчителів початкових класів спеціалістів другої кваліфікаційної категорії та категорії «спеціаліст» з теми «Я – Бренд. Як допомогти дитині зрозуміти, що вона може стати успішною»

17 грудня 2019року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Вінницької міської ради» відбулася творча майстерня Workshop для вчителів початкових класів спеціалістів другої кваліфікаційної категорії та категорії «спеціаліст» з теми «Я – Бренд. Як допомогти дитині зрозуміти, що вона може стати успішною». Під час проведення заходу усі учасники створювали формулу особистого бренду вчителя, розглянули складові персонального бренду. За допомогою гри «Я бренд» та вправи «Світ професій» визначили якими якостями має володіти вчитель, щоб учні та батьки стали споживачами саме його послуг. Обговорення відбувалося у групах, кожен мав змогу проголосувати яка ж професія здалася найпереконливішою. Вибір зробили за допомогою освітнього онлайн-сервісу www.menti.com. Статистика показала, щоб стати брендом лише професійних якостей мало, потрібно бути носієм і певних соціальних ролей. З цією метою переглянули відео фрагмент соціального проекту « Я і мама» та познайомилися з брендом вчителя Коцюбняк Наталки Павлівни, яка передала світло успіху, як сувенір, адже на кожного з вчителів покладена особлива місія, навчити дітей стати успішними.
Останні новини
18.12.2019

Про семінар для заступників директорів з НВР школи І ступеня ЗЗСО міста Вінниці «Персоналізація навчального досвіду молодшого школяра для реалізації особистісно-орієнтованої моделі освіти Нової української школи»

12 грудня 2019 року в HUB МІСТО ЗМІСТІВ комунальним закладом «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня І-ІІІ ступенів – гуманітарно-естетичний колегіум №29 Вінницької міської ради» проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи школи І ступеня загальноосвітніх закладів міста Вінниці «Персоналізація навчального досвіду молодшого школяра для реалізації особистісно-орієнтованої моделі освіти Нової української школи».
Семінар відкрила головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Вінницької міської ради Діденко Леся Миколаївна. Вона ознайомила присутніх з особливостями Нової української школи м. Вінниці та її першими результатами.
Завідувачка КУ «ММК» Москальчук Наталія Іванівна привітала зібрання та побажала плідної роботи, збагачення теоретичного та практичного досвіду на шляху реалізації особистісно-орієнтованої моделі освіти НУШ.
В теоретичній частині розглядалися питання:
Нова українська школа Вінниці – від концепції до перших результатів;
Персоналізація навчального досвіду молодшого школяра для реалізації особистісно-орієнтованої моделі освіти Нової української школи;Учителями КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-ГЕК №29 ВМР» були проведені майстер-класи, які довели, що Новій українській школі потрібні активні, творчі вчителі, які стануть друзями дитині та агентами змін у системі освіти:
Актуалізація особистісно- орієнтованої моделі навчання. Ранкова зустріч - інструмент для створення спільноти класу;
Кінезіологічні вправи для стимуляції інтелектуального розвитку молодшого школяра;
Інтегративні підходи до розвитку пізнавальних, вольових та емоційних процесів як основа успішності школяра НУШ;
Розвиток навичок 4К молодших школярів засобами ігрових технологій на уроках англійської мови;
Квест-технології як форма інтерактивного навчання в умовах НУШ.Вчителі початкової школи КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-ГЕК №29 ВМР» своїм яскравим, емоційним виступом передали заряд позитиву присутнім, створивши атмосферу творчості.
Програма семінару включала виступи методистів з навчальних дисциплін КУ «ММК» Федчишиної Марини Валеріївни «Інформаційно-методичний простір у професійному зростанні педагогів» та Зими Людмили Трохимівни «Педагогіка партнерства - крок до особистісного зростання учня».
З он-лайн ресурсами для формування громадянської компетентності учнів ознайомила присутніх тренер Всеукраїнської програми «Демократична школа», менеджер проектів КП «Інститут розвитку міст» Валентина Ткачук.
Проведений захід дав можливість учасникам в оригінальній формі ознайомитись з різноманітними методиками, практиками особистісного розвитку та самовдосконалення; підвищив мотивацію рухатися вперед до професійного зростання та пошуку нових стратегій успішності.
 
Останні новини
18.12.2019

Про семінар-практикум школи молодого учителя англійської мови на тему «Tips and tricks for primary school English teachers»

12 грудня 2019 року на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №16 ВМР» відбулось заняття ШМУ англійської мови (семінар-практикум) на тему «Tips and tricks for primary school English teachers». Метою заняття було розвивати вербально-лінгвістичний та комунікативний види інтелекту учнів,уміння логічно викладати думки та вміння ефективно співпрацювати в групах,розвивати мовну здогадку,пам'ять,увагу,гнучкість вербального мислення.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Міський проект «Спілкуємось англійською» у закладах загальної середньої освіти

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Пелішенко Г.Ф. (автор-упорядник)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Даний посібник складається з розробок занять відповідно до концепції Нової української школи, за технологією «інтервального» навчання, кейс-методу,  мнемотехніки, із застосуванням елементів теорії множинності інтелектів та з метою формування ключових та предметних компетенцій та розвитку навичок критичного мислення. Розробки занять орієнтовані на вирішення конкретнопізнавальних, розвиваючих та соціально-орієнтованих завдань, форми і методи роботи спрямовані на інтенсивний всебічний розвиток особистості гуртківця, його творчої активності.
Матеріали посібника створено на допомогу керівникам гуртків, які працюють в рамках міського проекту «Спілкуємось англійською».

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ». ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ.
1.1. Мнемотехніка як форма організації навчально-виховної роботи. Тренінг для підвищення професійної майстерності педагогів. Пелішенко Г.Ф.
1.2. Мій дім. Моя кімната. Розвиток навичок говоріння. Заняття гуртка з урахуванням концепції Нової української школи. Терлецька І.В.
1.3. Я, моя сім`я та друзі. Хобі моїх друзів. Формування та розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням ігрових технологій навчання. Милимко В.В.
1.4. Магазини і покупки. Продукти харчування. Здорове харчування. Розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням елементів мнемотехніки. Гнатенко О.А.
1.5. Магазини і покупки. Продукти харчування. Улюблені страви. Заняття гуртка з використанням інтерактивних методів навчання. Дученко А.В.
2. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
2.1. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Національні символи. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією  Громадянська відповідальність» із застосуванням технології «інтервального» навчання. Стукаленко Л.В.
2.2. Засоби масової інформації у нашому житті. Інтернет. Преса. Періодичні видання. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Громадянська відповідальність» із застосуванням кейс-методу. Парамзіна І.С.
2.3. Проблеми захисту навколишнього середовища. Проблеми забруднення навколишнього середовища Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Екологічна безпека та сталий розвиток» з використанням елементів теорії множинності інтелектів. Стукаленко Л.В
3. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ВИСОКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
3.1. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Заняття гуртка з метою формування інформаційно-цифрової компетентності та екологічної грамотності. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Побережна Л.О.
3.2.Future Expectations. A letter to the future self. Заняття гуртка за технологією розвитку критичного мислення з метою формування ініціативності та підприємливості як однієї з ключових компетенцій. Future Expectations. Шуляк В.В.
3.3.Speaking about Art. Заняття гуртка з метою формування соціальною компетентності, обізнаності та самовираження у сфері культури. Козловський А.В.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА ТА ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА 
Автори-упорядники:
Пелішенко Г.Ф. – методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»
Творча група:
Стукаленко Л.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник творчої групи;
Кравчук Г.Д. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об‘єднання учителів іноземних мов міста Вінниці;
Вакало Л.О. – учитель англійської мови КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Липовська А.Ю. – учитель англійської мови КЗ «ВТЛ», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Терлецька І.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР», спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО