Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
21.01.2022

Про зустріч із заступниками директорів з навчально-виховної роботи по початковій школі

18 січня 2022 року в рамках «Зимових педагогічних студій» для заступників директорів з навчально-виховної роботи по початковій школі ЗЗСО ВМТГ було проведено онлайн-засідання з теми «Актуальні питання організації освітнього процесу в початковій школі у ІІ семестрі 2021-2022 н.р. відповідно до вимог НУШ». В ході засідання консультант КУ "ЦПРПП ВМР" Юлія Антонішина обговорила з колегами питання ведення ділової документації, оцінювання, організації інтернатури в закладах освіти, добровільної сертифікації педпрацівників тощо. Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти ВМР Леся Діденко висвітлила дайджест питань роботи початкової школи, зокрема: оформлення документів про освіту здобувачів початкової освіти, ліцензування, організація харчування відповідно до нових вимог, інклюзивне навчання, робота з майбутнім контингентом. Спікер Олена Чернецька, заступник директора з навчально-виховної роботи по початковій школі комунального закладу «Вінницький ліцей №10» розповіла, як заступнику директора з початкового навчання підготуватися до інституційного аудиту. Людмила Лепетун, заступник директора з навчально-виховної роботи по початковій школі комунального закладу «Вінницький ліцей №12» ознайомила учасників заходу з організацією роботи з обдарованими дітьми у своєму закладі та, як голова журі, детально проаналізувала результативність участі у ХХІІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика (міський етап – зокрема вікова категорія -3-4 класи). Тренер та супервізор НУШ Марія Данилюк проінформувала про організацію та проведення супервізії у ЗЗСО. Підготовка до інституційного аудитуРобота з обдарованими дітьми
Останні новини
19.01.2022

Про івент з вчителями фізичної культури

18.01.2022 року в актовій залі КУ «ЦПРПП ВМР» відбувся івент з вчителями фізичної культури в рамках «Зимових студій» на тему «Компетентнісний підхід на уроках фізичної культури».
В ході івенту було висвітлено питання щодо формування ключових компетентностей на уроках фізичної культури. Також проведено інтерктивну вправу, під час якої учасникам заходу було запропоновано визначити, на формування якої ключової компетентності спрямоване компетнтнісно-орієнтоване завдання, яке вони отримали.
Друга частина заходу пройшла у форматі конструктивного полілогу з питань організаціі та проведення «Гімназіади» в ІІ семестрі 2021-2022 н.р.
Організатором івенту була консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Альона Дідик.
https://mmk.edu.vn.ua/fizychna-kultura
 
Останні новини
19.01.2022

Про вебінар "Недискримінаційний підхід в освітньому просторі Нової української школи" для педагогів ЗЗСО ВМТГ

18 січня 2022 року Воловодівською Ж.О., психологом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» проведено вебінар «Недискримінаційний підхід в освітньому просторі Нової української школи». Педагоги закладів загальної середньої освіти ВМТГ, які були активними слухачами вебінару, розширювали своє уявлення про недискримінаційне вчителювання, чутливе вчителювання. Також обговорювалися базові принципи недискримінаційної комунікації в рамках уроку. Спікер Жанна Воловодівська презентувала базові репліки вербального оцінювання, які дозволяють зробити зауваження без зайвих образ, підтримати та надихнути кожного учня чи ученицю.
Останні новини
06.01.2022

Про вебінар для шкільних бібліотекарів

05 січня 2022 року відбулася онлайн-зустріч членів професійної спільноти шкільних бібліотекарів.
Під час практичної частини заходу консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Нарольською К.В. було проведено майстерку на тему «Порядок опрацювання електронних форм звітності».
Теоретична частина зустрічі проходила в форматі «питання-відповідь» і стосувалася порядку дій відповідального за оформлення вибору закладу підручників для 9 класу, нормативних підстав визначення кількості підручників для замовлення, алгоритму заповнення електронних форм вибору, інших аспектів організації роботи педагогічного колективу закладу під час конкурсного відбору підручників.
Інформаційні матеріали вебінару надіслані на електронні адресі членів професійної спільноти. 
Останні новини
31.12.2021

Про конкурс професійної майстерності "Вихователь року-21"


23 та 24 грудня 2021року в актовій залі КУ «ЦПРПП ВМР» відбувся завершальний етап  конкурсу професійної майстерності серед вихователів ЗДО ВМТГ «Вихователь року-2021».
     Другий тур конкурсу проводився у три етапи:
перший етап – теоретичний;
другий етап – методологічний;
третій етап – практичний.
В ході теоретичного етапу : учасниці пройшли комп’ютерне тестування з питань теорії та методики виховання, дошкільної педагогіки, психології та нормативно-правових актів у галузі дошкільної освіти.
Методологічний етап включав захист-презентацію власного педагогічного досвіду учасниць та оцінювання творчих проектів «Представлення педагогічного досвіду».
Під час презентації було розкрито актуальність проблеми та сучасність розробок, рекомендації щодо використання досвіду номінанта, основні методи та прийоми організації дитячого колективу в контексті реалізації визначеної педагогічної проблеми, аналіз результатів власної професійної діяльності, з вказівкою змін в якості знань дітей, в оволодінні практичними уміннями і навичками, розвитку інтересу до знань. Опис досвіду роботи підтверджено додатками (розробками конспектів занять, виховних заходів). Запропоновані матеріали пройшли апробацію в закладах дошкільної освіти.
24 грудня журі конкурсу оцінювало творчі проекти учасниць «Представлення власного педагогічного досвіду» за темами: «Використання арт-терапії в корекційно- розвитковій роботі з ООП» (Снігур Т.О., КЗ «ДНЗ № 46 ВМР»), «Екологічне виховання дошкільників як основа формування стилю життя направленого на довготривалий ощадливий розвиток людства» освіти» (Растопка А.І., КЗ «ДНЗ №47 ВМР»), «Територія рішень» ( розв’язання проблеми «Роль книги в житті дитини»» (Савчук І.П., КЗ «ДНЗ №59 ВМР»), «Розвиток логіко-математичних здібностейу дітей з використанням ігрових інноваційних технологій (Литвиненко Ю.В., КЗ «ДНЗ № 60 ВМР»).
Опис досвіду роботи учасниць конкурсу підтверджено додатками (розробками конспектів занять, виховних заходів). Запропоновані матеріали пройшли апробацію в закладах дошкільної освіти.
Практичний етап включав проведення навчальних занять з дітьми та майстер - класів, які 23 та 24 грудня члени журі переглянули у відео запису.
Учасниці представили на розгляд журі навчальні заняття за темами:
«Мандруй, спостерігай, пізнавай! Живи в гармонії з природою!», (Алла Растопка, вихователь КЗ «ДНЗ № 47 ВМР»);
«Подорож до чарівної галактики» (Тетяна Снігур, вихователь КЗ «ДНЗ № 46 ВМР»);
«Надзвичайні пригоди в музеї книги» (Ірина Савчук, вихователь КЗ «ДНЗ № 59 ВМР»);
«Зустрічаємо Новий рік» (гра-стратегія) (Юлія Литвиненко, вихователь КЗ «ДНЗ № 60 ВМР».Усі заняття були ілюстрацією представленого досвіду роботи вихователів, їх творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій та здатності розробляти нові.
Учасниці провели майстер-класи «Я роблю це так…», за темами:
«Нетрадиційні техніки малювання, елементи арт-терапії» (Снігур Тетяна , КЗ «ДНЗ № 46 ВМР»);
«Апсайклінг - мистецтво перетворення відходів» (Растопка Алла, КЗ «ДНЗ № 47 ВМР»);
«Переглянь буктрейлер - захопись книгою» (Савчук Ірина, КЗ «ДНЗ № 59 ВМР»);
«Новорічна ялинка - Адвент календар» (Литвиненко Юлія, КЗ «ДНЗ № 60 ВМР»).Конкурсні випробування оцінювалися відповідно до критеріїв, визначених Положенням конкурсу.
За рішенням журі визначено переможців:
І місце - «Вихователь року - 2021» - Растопка Алла Іллівна (КЗ «ДНЗ № 47 ВМР»);
ІІ місце - «Вихователь - майстер - 2021» - Литвиненко Юлія Володимирівна (КЗ «ДНЗ № 60 ВМР»);
ІІІ місце - «Вихователь - творець -2021» - Снігур Тетяна Олександрівна (КЗ «ДНЗ № 46 ВМР»); - ІІІ місце - «Вихователь - новатор -2021» - Савчук Ірина Петрівна
(КЗ «ДНЗ № 59 ВМР»).
Конкурсанти отримають грошові винагороди та грамоти Департаменту освіти ВМР.
Ми щиро вітаємо наших переможців та бажаємо наснаги, успіхів, творчого натхнення та подальшого професійного зростання.





 
Останні новини
23.12.2021

Про практикум для практичних психологів ЗДО

Одним із видів роботи практичного психолога є психологічне консультування батьків. Задля набуття досвіду та практичних навичок консультативної роботи за ініціативи психолога КУ "ЦПРПП ВМР" Антоніни Рогаль 22 грудня 2021 року було проведено практикум для практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему "Культура побудови ефективної комунікації психолога з батьками".
Фахівці ознайомилися з особливостями психологічного консультування, специфікою організації та проведення консультацій для батьків у дошкільному закладі. Аналізували найпоширеніші запити батьків. Практикували побудову діалогу на різні запити та спробували себе у ролі консультантів-психологів та батьків.
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Міський проект «Спілкуємось англійською» у закладах загальної середньої освіти

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Пелішенко Г.Ф. (автор-упорядник)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Даний посібник складається з розробок занять відповідно до концепції Нової української школи, за технологією «інтервального» навчання, кейс-методу,  мнемотехніки, із застосуванням елементів теорії множинності інтелектів та з метою формування ключових та предметних компетенцій та розвитку навичок критичного мислення. Розробки занять орієнтовані на вирішення конкретнопізнавальних, розвиваючих та соціально-орієнтованих завдань, форми і методи роботи спрямовані на інтенсивний всебічний розвиток особистості гуртківця, його творчої активності.
Матеріали посібника створено на допомогу керівникам гуртків, які працюють в рамках міського проекту «Спілкуємось англійською».

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ». ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ.
1.1. Мнемотехніка як форма організації навчально-виховної роботи. Тренінг для підвищення професійної майстерності педагогів. Пелішенко Г.Ф.
1.2. Мій дім. Моя кімната. Розвиток навичок говоріння. Заняття гуртка з урахуванням концепції Нової української школи. Терлецька І.В.
1.3. Я, моя сім`я та друзі. Хобі моїх друзів. Формування та розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням ігрових технологій навчання. Милимко В.В.
1.4. Магазини і покупки. Продукти харчування. Здорове харчування. Розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням елементів мнемотехніки. Гнатенко О.А.
1.5. Магазини і покупки. Продукти харчування. Улюблені страви. Заняття гуртка з використанням інтерактивних методів навчання. Дученко А.В.
2. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
2.1. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Національні символи. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією  Громадянська відповідальність» із застосуванням технології «інтервального» навчання. Стукаленко Л.В.
2.2. Засоби масової інформації у нашому житті. Інтернет. Преса. Періодичні видання. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Громадянська відповідальність» із застосуванням кейс-методу. Парамзіна І.С.
2.3. Проблеми захисту навколишнього середовища. Проблеми забруднення навколишнього середовища Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Екологічна безпека та сталий розвиток» з використанням елементів теорії множинності інтелектів. Стукаленко Л.В
3. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ВИСОКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
3.1. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Заняття гуртка з метою формування інформаційно-цифрової компетентності та екологічної грамотності. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Побережна Л.О.
3.2.Future Expectations. A letter to the future self. Заняття гуртка за технологією розвитку критичного мислення з метою формування ініціативності та підприємливості як однієї з ключових компетенцій. Future Expectations. Шуляк В.В.
3.3.Speaking about Art. Заняття гуртка з метою формування соціальною компетентності, обізнаності та самовираження у сфері культури. Козловський А.В.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА ТА ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА 
Автори-упорядники:
Пелішенко Г.Ф. – методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»
Творча група:
Стукаленко Л.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник творчої групи;
Кравчук Г.Д. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об‘єднання учителів іноземних мов міста Вінниці;
Вакало Л.О. – учитель англійської мови КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Липовська А.Ю. – учитель англійської мови КЗ «ВТЛ», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Терлецька І.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР», спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО