Фотозвіт про захід
10.11.2016р.на базі ДНЗ №35 проведено методичне об’єднання інструкторів з фізкультури, вихователів санаторних та спеціалізованих груп компенсуючого типу на тему: «Формування у дошкільників здоров'язбережувальних компетенцій з урахуванням принципів природовідповідності фізичного виховання».
Метою проведеного заходу було ознайомлення учасників з досвідом роботи ДНЗ, використанням інноваційних оздоровчих технологій для зміцнення фізичного та психічного здоров'я дошкільників та методами формування у вихованців здоров'язбережувальних компетенцій.
Дошкільний заклад має власну систему оздоровлення, лікувально–профілактичної роботи та інноваційних технологійдля зміцнення фізичного та психічногоздоров'я дошкільників. Цю систему висвітлила та презентувала методист Пилявець О.В.
ГлущенкоІ.Б., інструктор з фізкультури ДНЗ, поділилися власною авторською розробкою занять з оздоровчо-інтелектуального розвитку дошкільників за методикою М.М. Єфименка. Учасники заходу разом з вихованцями(дайверами)не лише занурились у «Світ морських пригод», а й отримали енциклопедичні знання. Присутні на методичному об’єднанні мали нагоду перейняти позитивні емоції, активізувати «гормон щастя» під час перегляду гурткової роботи ізфітнес стрибків на батутах «SkyJumping» та спортивного фітнес-таночку«Fіtnesdance».
Під час майстер-класу з організації та техніки проведення олімпійських змагань з виду спорту “Городки» педагоги не лише мали можливість відновити знання, а й перевірити власні сили у даному виді спорту.
Фотозвіт про захід
10 листопада 2016 року в комунальній установі «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання соціальними педагогами ЗНЗ проведено семінар-практикум на тему «Особливості соціального захисту у роботі соціального педагога в умовах загальноосвітнього навчального закладу».
Разом з методистом з практичної психології та соціальної роботи Ж.О.Воловодівською характеризували категорії дітей, які потребують соціального захисту, розглядали алгоритм обстеження житлово-побутових умов дітей, які потребують соціального захисту, уточнювали види роботи соціального педагога щодо соціального захисту дітей.
10 листопада 2016 року майстер-клас на тему « Робота з візуальними джерелами на уроках історії» провели учителі історії закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ с м. Вінниці т. №21 Вінницької міської ради» Учителі міста отримали методичні рекомендації щодо: використання візуальних джерел як засобу формування і розвитку предметних компетентностей учнів ( заступник директора школи - Вовк А.Р.), прийомів методу історичної реконструкції з дослідження візуальних джерел (Несторович А.О, учитель історії закладу) , особливостей аналізу фотографій, карикатур, плакатів ( Юрченко – Слічна Н.Д., учитель історії). Аналізу творів образотворчого мистецтва на уроках історії учасників майстер-класу навчав завідувач відділом галереї обласного художнього музею Медончак П.В.10 листопада 2016 року майстер-клас на тему « Робота з візуальними джерелами на уроках історії» провели учителі історії закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ с м. Вінниці т. №21 Вінницької міської ради» Учителі міста отримали методичні рекомендації щодо: використання візуальних джерел як засобу формування і розвитку предметних компетентностей учнів ( заступник директора школи - Вовк А.Р.), прийомів методу історичної реконструкції з дослідження візуальних джерел (Несторович А.О, учитель історії закладу) , особливостей аналізу фотографій, карикатур, плакатів ( Юрченко – Слічна Н.Д., учитель історії). Аналізу творів образотворчого мистецтва на уроках історії учасників майстер-класу навчав завідувач відділом галереї обласного художнього музею Медончак П.В.
Фотозвіт про захід
Фотозвіт про захід
9 листопада в День української писемності та мови в рамках проекту «Спільний поетичний простір» в закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 21 ВМР» відбулася зустріч учнів 5-11 класів та вчителів-філологів Гаврилюк В.С., Ковальчук М.М., Довгошей В.А., Пилипенко Н.І., Федотов В.В з поетами Вінниччини.
Майстри поетичного слова Андрій Стебелєв, Микола Антощак, Анатолій Мартинюк провели для поетів-початківців майстер-клас, що сприяв розкриттю та розвитку їх таланту.
Фотозвіт про захід
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Міський проект «Спілкуємось англійською» у закладах загальної середньої освітиНавчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ» |
Аннотація: Даний посібник складається з розробок занять відповідно до концепції Нової української школи, за технологією «інтервального» навчання, кейс-методу, мнемотехніки, із застосуванням елементів теорії множинності інтелектів та з метою формування ключових та предметних компетенцій та розвитку навичок критичного мислення. Розробки занять орієнтовані на вирішення конкретнопізнавальних, розвиваючих та соціально-орієнтованих завдань, форми і методи роботи спрямовані на інтенсивний всебічний розвиток особистості гуртківця, його творчої активності. |
Короткий зміст публікаціїВСТУП1. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ». ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ. 1.1. Мнемотехніка як форма організації навчально-виховної роботи. Тренінг для підвищення професійної майстерності педагогів. Пелішенко Г.Ф.
2. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
1.2. Мій дім. Моя кімната. Розвиток навичок говоріння. Заняття гуртка з урахуванням концепції Нової української школи. Терлецька І.В. 1.3. Я, моя сім`я та друзі. Хобі моїх друзів. Формування та розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням ігрових технологій навчання. Милимко В.В. 1.4. Магазини і покупки. Продукти харчування. Здорове харчування. Розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням елементів мнемотехніки. Гнатенко О.А. 1.5. Магазини і покупки. Продукти харчування. Улюблені страви. Заняття гуртка з використанням інтерактивних методів навчання. Дученко А.В. 2.1. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Національні символи. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією Громадянська відповідальність» із застосуванням технології «інтервального» навчання. Стукаленко Л.В.
3. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ВИСОКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
2.2. Засоби масової інформації у нашому житті. Інтернет. Преса. Періодичні видання. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Громадянська відповідальність» із застосуванням кейс-методу. Парамзіна І.С. 2.3. Проблеми захисту навколишнього середовища. Проблеми забруднення навколишнього середовища Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Екологічна безпека та сталий розвиток» з використанням елементів теорії множинності інтелектів. Стукаленко Л.В 3.1. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Заняття гуртка з метою формування інформаційно-цифрової компетентності та екологічної грамотності. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Побережна Л.О.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА ТА ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА
3.2.Future Expectations. A letter to the future self. Заняття гуртка за технологією розвитку критичного мислення з метою формування ініціативності та підприємливості як однієї з ключових компетенцій. Future Expectations. Шуляк В.В. 3.3.Speaking about Art. Заняття гуртка з метою формування соціальною компетентності, обізнаності та самовираження у сфері культури. Козловський А.В. Автори-упорядники: Пелішенко Г.Ф. – методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»
Творча група:
Стукаленко Л.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник творчої групи; Кравчук Г.Д. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об‘єднання учителів іноземних мов міста Вінниці; Вакало Л.О. – учитель англійської мови КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист; Липовська А.Ю. – учитель англійської мови КЗ «ВТЛ», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист; Терлецька І.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР», спеціаліст вищої категорії, старший учитель |
Посилання для скачування електронної версії публікації |