14 лютого 2017 року на базі КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназії №2 ВМР» було проведено педагогічну майстерню для вчителів біології та природознавства «Використання творів українських художників на уроках біології з метою патріотичного виховання та всебічного розвитку школярів». Присутні познайомились із специфікою використання творів українських художників на уроках біології з метою гармонійного розвитку та патріотичного виховання школярів. Для розвитку асоціативного та абстрактного мислення, що нерозривно пов’язані з гармонійним розвитком особистості школяра необхідне використання наочності, зокрема репродукцій картин на уроках біології. Суть використання саме цієї наочності на уроках головним чином полягає в єдності конкретного й абстрактного. В кожному навчальному матеріалі, запропонованому для засвоєння, треба знайти місце для певного виду художнього твору.
Фотозвіт про захід
10 лютого 2017 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 ВМР» відбулося друге засідання Школи молодого спеціаліста соціальних педагогів ЗНЗ на тему «Формування життєвої компетенції школяра як важливий аспект успішної соціалізації».
Мета заняття: підвищити компетентність соціальних педагогів по забезпеченню кращого майбутнього дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування шляхом формування в них життєво необхідних умінь.
В ході заняття своїм досвідом роботи ділилася С.С.Сокор, соціальний педагог комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 20 ВМР». Молоді спеціалісти в практичній роботі знайомилися з вправами по формуванню необхідності визначення життєвих цілей особистості для досягнення успіху, навчалися методики проведення цих вправ.
Фотозвіт про захід
08.02.2017 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №67 Вінницької міської ради» було проведено засідання Школи молодого спеціаліста практичних психологів дошкільних навчальних закладів «Форми роботи практичного психолога ДНЗ з дітьми з формування стресостійкості та навчання володіння емоціями». В ході засідання розглядалися наступні питання:
В практичній частині керівник Школи молодого спеціаліста практичного психолога Ратушняк М.В. показала майстер-клас з недирективної ігрової діяльності. Слухачам школи презентували картотеку ігор та вправ на розвиток емоційної сфери, для зняття тривожності у дітей.
Фотозвіт про захід
09.02 .2017 року о 14.00. на базі ФМГ №17 відбулася літературна вітальня з теми: «У кохання тисячі облич».
Педагог – організатор закладу Панамарьова Олена Вікторівна підготувала гарний захід, у якому брали участь учні 6 – 10 класів. Діти декламували сонети Шекспіра в оригіналі та у перекладі українською мовою , вірші Василя Симоненка та Адама Міцкевича, виконували пристрасне «Танго» та сучасні пісні про кохання.
Дякуємо за участь всім присутнім та організаторам заходу!
Фотозвіт про захід
08.02.2017 р. на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Вінницької міської ради» відбулося засідання міської Школи молодого вчителя. Молоді педагоги розглянули теоретичні питання використання інтерактивних форм і методів організації пізнавальної діяльності учнів під час проведення інтегрованих уроків (заступник директора з навчально-виховної роботи Кавка Г.Б.) та відвідали інтегровані уроки
Молоді вчителі також мали можливість поспілкуватися з директором закладу Капустою В.Д. та завідувачем комунальної установи «Міський методичний кабінет» Департаменту освіти Вінницької міської ради Москальчук Н.І. з питань організації навчально-виховного процесу.
Присутні відзначили, що Школа молодого вчителя є дієвою допомогою у професійному становленні; висловили пропозиції щодо питань, які варто розглянути на найближчих засіданнях; подякували адміністрації та педагогічному колективу закладу за цікаві, змістовні заходи, високий професіоналізм, щирість і позитивну атмосферу, готовність поділитися позитивним педагогічним досвідом.
Фотозвіт про захід
8 лютого 2017 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 22 ВМР» відбулося друге засідання Школи молодого спеціаліста практичних психологів ЗНЗ на тему «Робота психолога з дітьми з невротичними ознаками поведінки та тривожними дітьми».
Мета заняття: оволодіти психологічними техніками роботи по збереженню психічного здоров’я учнів.
В ході заняття своїм досвідом роботи ділилася О.В.Мазуровська, практичний психолог вищої категорії комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26 ВМР». Молоді спеціалісти в практичній роботі оволодівали навиками проведення тренінгових вправ по корекції тривожності.
Фотозвіт про захід
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Міський проект «Спілкуємось англійською» у закладах загальної середньої освітиНавчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ» |
Аннотація: Даний посібник складається з розробок занять відповідно до концепції Нової української школи, за технологією «інтервального» навчання, кейс-методу, мнемотехніки, із застосуванням елементів теорії множинності інтелектів та з метою формування ключових та предметних компетенцій та розвитку навичок критичного мислення. Розробки занять орієнтовані на вирішення конкретнопізнавальних, розвиваючих та соціально-орієнтованих завдань, форми і методи роботи спрямовані на інтенсивний всебічний розвиток особистості гуртківця, його творчої активності. |
Короткий зміст публікаціїВСТУП1. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ». ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ. 1.1. Мнемотехніка як форма організації навчально-виховної роботи. Тренінг для підвищення професійної майстерності педагогів. Пелішенко Г.Ф.
2. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
1.2. Мій дім. Моя кімната. Розвиток навичок говоріння. Заняття гуртка з урахуванням концепції Нової української школи. Терлецька І.В. 1.3. Я, моя сім`я та друзі. Хобі моїх друзів. Формування та розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням ігрових технологій навчання. Милимко В.В. 1.4. Магазини і покупки. Продукти харчування. Здорове харчування. Розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням елементів мнемотехніки. Гнатенко О.А. 1.5. Магазини і покупки. Продукти харчування. Улюблені страви. Заняття гуртка з використанням інтерактивних методів навчання. Дученко А.В. 2.1. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Національні символи. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією Громадянська відповідальність» із застосуванням технології «інтервального» навчання. Стукаленко Л.В.
3. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ВИСОКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
2.2. Засоби масової інформації у нашому житті. Інтернет. Преса. Періодичні видання. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Громадянська відповідальність» із застосуванням кейс-методу. Парамзіна І.С. 2.3. Проблеми захисту навколишнього середовища. Проблеми забруднення навколишнього середовища Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Екологічна безпека та сталий розвиток» з використанням елементів теорії множинності інтелектів. Стукаленко Л.В 3.1. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Заняття гуртка з метою формування інформаційно-цифрової компетентності та екологічної грамотності. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Побережна Л.О.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА ТА ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА
3.2.Future Expectations. A letter to the future self. Заняття гуртка за технологією розвитку критичного мислення з метою формування ініціативності та підприємливості як однієї з ключових компетенцій. Future Expectations. Шуляк В.В. 3.3.Speaking about Art. Заняття гуртка з метою формування соціальною компетентності, обізнаності та самовираження у сфері культури. Козловський А.В. Автори-упорядники: Пелішенко Г.Ф. – методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»
Творча група:
Стукаленко Л.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник творчої групи; Кравчук Г.Д. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об‘єднання учителів іноземних мов міста Вінниці; Вакало Л.О. – учитель англійської мови КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист; Липовська А.Ю. – учитель англійської мови КЗ «ВТЛ», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист; Терлецька І.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР», спеціаліст вищої категорії, старший учитель |
Посилання для скачування електронної версії публікації |