Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
05.12.2018

Про методичне об'єднання вихователів-методистів ЗДО на тему: «Зображувальна діяльність як засіб пізнання світу та розкриття творчого потенціалу особистості»

30 листопада 2018 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради» відбулось методичне об'єднання вихователів-методистів на тему: «Зображувальна діяльність як засіб пізнання світу та розкриття творчого потенціалу особистості»
Мета заходу: оновлення змісту роботи щодо формування творчої особистості дошкільника засобами зображувальної діяльності в дошкільному закладі.
Керівник методичного об’єднання Валерія Артемчук розкрила значення зображувальної діяльності для всебічного розвитку та для становлення творчо активної особистості дошкільника.
Методист з дошкільної освіти КУ «ММК» Ніна Сокиринська надала методичні рекомендації щодо створення умов для образотворчої діяльності та розвитку дитячої творчості в дошкільному закладі.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ №6 ВМР» Оксана Іскра презентувала досвід роботи закладу з питань використання різних нетрадиційних технік малювання в освітньому процесі як одним із шляхів реалізації завдань зображувальної діяльності.
Учасники методичного об’єднання переглянули наступні заняття:
- заняття-гра з нетрадиційної техніки малювання світлом на тему: «Світлячок - чарівничок» (вихователь Н. Драмарецька);
- заняття з малювання природнім матеріалом на тему: «Вміє осінь малювати на паркеті чудеса» (вихователь А.Гончарук);
- заняття з малювання за технікою «ебру» на тему: «Барви осінньої пори» (вихователь І.Рижкова).
Крім цього була представлена вокально-хореографічна композиція з елементами пісочної анімації «Намалюю тобі зорі» (музичні керівники Л.Соколовська, Е. Суконнік).
Керівник методичного об’єднання Валерія Артемчук та вихователь-методист КЗ «ДНЗ №6 ВМР» Оксана Іскра провели з присутніми арт - майстерню «Кольоровий калейдоскоп», під час якої вихователі-методисти складали сенквейни, перевірили свою обізнаність з вимогами програми «Дитина» з розділу «Образотворча майстерня», змогли відчути себе в ролі вихованців різної вікової категорії та створити колажі на тему осені, розфарбувати емблеми своїх закладів та утворити чудову карту вінницьких закладів дошкільної освіти.
 
Останні новини
05.12.2018

Про семінар для керівників ШМО іноземних мов на тему «Реалізація компетентнісного підходу у викладанні іноземних мов у контексті Нової української школи»

29 листопада 2018 року на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ст.№22 ВМР» відбувся семінар для керівників ШМО іноземних мов на тему «Реалізація компетентнісного підходу у викладанні іноземних мов у контексті Нової української школи»». Метою семінару було застосування сучасних технологій,які дають можливість не тільки модернізувати навчально-виховний процес з іноземних мов за державним стандартом НУШ,а й надають широкі можливості для індивідуальної допомоги дитині в розвитку її творчих здібностей,нахилів та обдарованості.
Останні новини
02.12.2018

Про педагогічну майстерню для вчителів початкових класів теми «Інтегрований розвиток наскрізних умінь учнів початкової школи»

27 листопада 2018 року на базі комунального закладу Загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 9 Вінницької міської ради проведена педагогічна майстерня для вчителів початкових класів другої кваліфікаційної категорії та категорії «спеціаліст» з теми «Інтегрований розвиток наскрізних умінь учнів початкової школи». До вступного слова були запрошені Капуста В.Д., директор закладу, Зима Л.Т., методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет», Кавка Г.Б., заступник директора з навчально-виховної роботи. Мельник Н.П., заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня, висвітлила теоретичні засади інтегрованого розвитку наскрізних умінь учнів початкової школи. До уваги присутніх також була запропонована візитівка «Жартома і всерйоз» про перспективи сучасної школи, яку підготувала Коцюбинська І.І., вчитель початкових класів. Під час практичної частини педагогічної майстерні до уваги учасників були представлені уроки вчителів закладу Кузовлєвої О.В., Фіщук С.П., Матвєєвої В.І., Білостоцької І.С., Кравчук А.Д., Сельської З.П.
Останні новини
02.12.2018

Про майстер - клас для соціальних педагогів ЗЗСО «Розвиток соціально – комунікативних здібностей підлітків як одна з складових успішної особистості»

29 листопада 2018 року в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 11 ВМР» соціальний педагог Гнатюк В. В. провела майстер - клас «Розвиток соціально – комунікативних здібностей підлітків як одна з складових успішної особистості».
Соціальні педагоги закладів середньої освіти міста стали учасниками заняття з елементами тренінгу, в ході якого ознайомилися з вправами по розвитку комунікативних здібностей учнів, по вмінню активно слухати, висловлювати почуття без оцінок, формувати позитивний образ приємного співрозмовника.
Методист з практичної психології та соціальної роботи Докійчук Т.В. у виступі «Форми роботи соціального педагога з розвитку комунікативних здібностей учнів» розповіла про застосування соціальними педагогами практичних методів роботи з підлітками з метою розвитку успішної комунікації та міжособистісної взаємодії в колективі.
Останні новини
02.12.2018

Триває міський тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»

Міський тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» триває.
26 листопада 2018 року на базі КУ «Міський методичний кабінет» відбулися такі конкурсні випробування:
«Проект» у номінаціях «Вчитель інклюзивного класу», «Французька мова», «Захист Вітчизни»,
«Дослідження» у номінації «Географія».Вчителі інклюзивних класів створили технологічні картки проектів із робочою темою «Дружна родина нашого класу» й презентували їх фаховому журі, вчителі французької мови у вигляді проекту долучилися до відзначення найвідоміших свят в Україні та Франції, вчителі предмету «Захист Вітчизни» довели актуальність проектної діяльності з військово-патріотичного виховання. Вчителі географії розробили програму дослідження на тему «Порівняльна оцінка географічного розміщення України з країнами світу».
Активно й зацікавлено приєдналися до роботи члени фахового журі, одностайна думка яких – всі проекти варті того, аби бути реалізованими в освітньому процесі.
Отож, чотири випробування позаду. На учасників чекає завершальний і водночас найвідповідальніший конкурсний «Урок». Успіхів усім!
Останні новини
28.11.2018

Про педагогічну майстерню для голів міського методичного об’єднання класних керівників початкових класів «Сучасні підходи до формування громадянсько-патріотичного виховання учнів початкової школи»

23.11.2018 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Вінницької міської ради» відбулася педагогічна майстерня «Сучасні підходи до формування громадянсько-патріотичного виховання учнів початкової школи». Голів міського методичного об’єднання класних керівників 1-4 класів вітальними словами зустріла та ознайомила з особливостями роботи закладу директор Нечипорук Елла Василівна.
Методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна налаштувала присутніх на плідну роботу, та акцентувала увагу на методичних аспектах організації роботи класного керівника з учнівським колективом. Заступник директора з навчально-виховної роботи Ройченко Ірина Володимирівна висвітлила тему «Сучасні підходи до формування громадянсько-патріотичного виховання учнів початкової школи».
У практичній частині заходу вчителі відвідали виховний захід «Виростай, дитино, й пам’ятай, Батьківщина – то найкращий край» у 1Б класі, яку провела Зелінська Анжела Анатоліївна, та літературно-музичне свято рідної мови у 4-А класі «Ну що б, здавалося, слова…» під керівництвом Валентини Анатоліївни Зарічної. Діти дарували присутнім багато приємних, позитивних емоцій.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам майстер-класу!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Міський проект «Спілкуємось англійською» у закладах загальної середньої освіти

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Пелішенко Г.Ф. (автор-упорядник)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Даний посібник складається з розробок занять відповідно до концепції Нової української школи, за технологією «інтервального» навчання, кейс-методу,  мнемотехніки, із застосуванням елементів теорії множинності інтелектів та з метою формування ключових та предметних компетенцій та розвитку навичок критичного мислення. Розробки занять орієнтовані на вирішення конкретнопізнавальних, розвиваючих та соціально-орієнтованих завдань, форми і методи роботи спрямовані на інтенсивний всебічний розвиток особистості гуртківця, його творчої активності.
Матеріали посібника створено на допомогу керівникам гуртків, які працюють в рамках міського проекту «Спілкуємось англійською».

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ». ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ.
1.1. Мнемотехніка як форма організації навчально-виховної роботи. Тренінг для підвищення професійної майстерності педагогів. Пелішенко Г.Ф.
1.2. Мій дім. Моя кімната. Розвиток навичок говоріння. Заняття гуртка з урахуванням концепції Нової української школи. Терлецька І.В.
1.3. Я, моя сім`я та друзі. Хобі моїх друзів. Формування та розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням ігрових технологій навчання. Милимко В.В.
1.4. Магазини і покупки. Продукти харчування. Здорове харчування. Розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням елементів мнемотехніки. Гнатенко О.А.
1.5. Магазини і покупки. Продукти харчування. Улюблені страви. Заняття гуртка з використанням інтерактивних методів навчання. Дученко А.В.
2. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
2.1. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Національні символи. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією  Громадянська відповідальність» із застосуванням технології «інтервального» навчання. Стукаленко Л.В.
2.2. Засоби масової інформації у нашому житті. Інтернет. Преса. Періодичні видання. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Громадянська відповідальність» із застосуванням кейс-методу. Парамзіна І.С.
2.3. Проблеми захисту навколишнього середовища. Проблеми забруднення навколишнього середовища Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Екологічна безпека та сталий розвиток» з використанням елементів теорії множинності інтелектів. Стукаленко Л.В
3. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ВИСОКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
3.1. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Заняття гуртка з метою формування інформаційно-цифрової компетентності та екологічної грамотності. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Побережна Л.О.
3.2.Future Expectations. A letter to the future self. Заняття гуртка за технологією розвитку критичного мислення з метою формування ініціативності та підприємливості як однієї з ключових компетенцій. Future Expectations. Шуляк В.В.
3.3.Speaking about Art. Заняття гуртка з метою формування соціальною компетентності, обізнаності та самовираження у сфері культури. Козловський А.В.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА ТА ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА 
Автори-упорядники:
Пелішенко Г.Ф. – методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»
Творча група:
Стукаленко Л.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник творчої групи;
Кравчук Г.Д. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об‘єднання учителів іноземних мов міста Вінниці;
Вакало Л.О. – учитель англійської мови КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Липовська А.Ю. – учитель англійської мови КЗ «ВТЛ», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Терлецька І.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР», спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО