Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
18.12.2018

Завершилися конкурсні випробування І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»!

Добігає завершення І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»! Завершилися конкурсні випробування у номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова».
12 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д. І. Менделєєва Вінницької міської ради» вчителі географії з учнями 7 класів здійснили віртуальну подорож до Південної Америки, адже працювали над темою «Природні зони Південної Америки, вертикальна поясність Анд і зміна природи материка людиною».
13 грудня на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради» вчителі предмету «Захист Вітчизни» провели в 11 класах уроки з вогневої підготовки на тему «Ручні осколкові гранати та поводження з ними».
14 грудня вчителі французької мови у комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради» поділилися з учнями 9 класів роздумами про шкільне життя. Саме так було сформульовано тему уроку ‒ «Шкільне життя».
Дякуємо закладам освіти ‒ керівним кадрам, педагогам, учням ‒ за співпрацю!
Протоколи оцінювання розміщено на сайті КУ «Міський методичний кабінет».
На черзі ‒ конкурсне випробування «Урок» у номінації «Вчитель інклюзивного класу».
22 грудня о 10.00 в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» відбудеться підведення підсумків конкурсу.
До зустрічі!
Останні новини
18.12.2018

Про майстер-клас для вчителів початкових класів теми «Впровадження ігрових методів навчання в освітній простір Нової української школи»

12 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2 Вінницької міської ради» проведений майстер-клас для вчителів початкових класів другої кваліфікаційної категорії з теми «Впровадження ігрових методів навчання в освітній простір Нової української школи». До вступного слова були запрошені заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступня закладу Левіна Л.М. та методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т. Черната І.М., вчитель початкових класів, познайомила присутніх з ігровою діяльністю у навчальному процесі початкової школи, Панасюк Л.П., вчитель початкових класів, поділилася досвідом використання Lego як системи в освітньому просторі. Карвацька І.С., вчитель початкових класів, презентувала інтелектуальні ігри для молодших школярів та Муляр О.А., вчитель початкових класів, разом зі своїми вихованцями продемонструвала застосування елементів STEM-освіти в початковій школі.
Останні новини
15.12.2018

Про захід «Педагогічна майстерня» для вчителів трудового навчання (чоловіків) на тему: «Світ ажурного випилювання»

3 грудня 2018 року в КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – ГЕК № 29 ВМР» відбувся захід «Педагогічна майстерня» для вчителів трудового навчання (чоловіків), спеціалістів усіх кваліфікаційних категорій на тему: «Світ ажурного випилювання».
Захід був цікавий, продуктивний, насичений, вдало поєднані науково-теоретична та практична частини. Припало до душі гостинність, доброзичливість господарів, психологічно- позитивний клімат спілкування.
Останні новини
15.12.2018

Про педагогічну майстерню для вчителів початкових класів з теми «Вправи для розвитку критичного та креативного мислення в початковій школі

4 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради» проведена педагогічна майстерня для вчителів початкових класів першої кваліфікаційної категорії з теми «Вправи для розвитку критичного та креативного мислення в початковій школі». Педагогічна майстерня розпочалася дружнім колом вчителів, де вони обмінялись компліментами. Педагогів об’єднали в групи і запропонували для опрацювання різноманітні вправи з формування критичного та креативного мислення. Тему майстер-класу розгадували за допомогою стратегії «Кроссенс».
Методику «Читання з передбаченням» опрацьовували за твором Оксани Кротюк «Чи легко бути добрим?», вправу «Атоми – молекули» використали для формування нових груп.
Стратегія «Галерея» була використана для опрацювання матеріалу з теми «Креативність». Для зняття емоційної напруги вчителі виконали кінезіологічні вправи.
Методику «РАФТ» опрацьовували в групах і презентували з теми «Як досягти успіху». Під час рефлексії вчителі відмітили корисність використаних методик.
Методист з навчальних дисциплін Зима Л.Т. звернула увагу на приємну, робочу атмосферу проведеного заходу.
Останні новини
15.12.2018

Про довготривалий проект комунальної установи «Міський методичний кабінет» «Через правову освіту до громадянських компетентностей»

В довготривалому проекті комунальної установи « Міський методичний кабінет»
«Через правову освіту до громадянських компетентностей» (автор-методист К.Маліцька) активно і систематично працюють учні КЗ « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради» (модератор проекту - Борщевська Катерина Михайлівна, вчитель історії закладу).
Учасники проекту проводять потужну просвітницьку роботу не лише сере педагогів, учнів , їх батьків, а й серед жителів мікрорайону , вчительської громади міста.
Правове регулювання поведінки – не лише застереження неповнолітнім того, як не переступити межу закону, а й порадник того, зберегти власне і чиєсь життя, здоров’я і людську гідність на довгі роки.
Напередодні свят зимового циклу учасники проекту інформували про порядок придбання, користування піротехнічними засобами. Серед тих, хто отримав інформація були учні, батьки, бабусі і навіть … рятувальники.Цікаво було учням поділитися своїми знаннями із поліцейськими.
Ось така вона громадянська зрілість, що закладається в шкільні роки.

 
Останні новини
15.12.2018

Про гру для учнів 9-их класів рамках Всеукраїнського тижня права «Я - дитина і маю права»

В рамках Всеукраїнського тижня права в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради» 12 грудня 2018 року відбулася гра для учнів 9-их класів «Я - дитина і маю права». Організатор і ведучий гри-директор закладу, вчитель правознавства Костюк Володимир Миколайович забезпечив не лише високий методичний супровід дійства, а й зумів знайти такі форми віко відповідних завдань, які дали змогу учасникам продемонструвати свої знання, творчість, відчути дух командної гри і відповідальності.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Міський проект «Спілкуємось англійською» у закладах загальної середньої освіти

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Пелішенко Г.Ф. (автор-упорядник)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Даний посібник складається з розробок занять відповідно до концепції Нової української школи, за технологією «інтервального» навчання, кейс-методу,  мнемотехніки, із застосуванням елементів теорії множинності інтелектів та з метою формування ключових та предметних компетенцій та розвитку навичок критичного мислення. Розробки занять орієнтовані на вирішення конкретнопізнавальних, розвиваючих та соціально-орієнтованих завдань, форми і методи роботи спрямовані на інтенсивний всебічний розвиток особистості гуртківця, його творчої активності.
Матеріали посібника створено на допомогу керівникам гуртків, які працюють в рамках міського проекту «Спілкуємось англійською».

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ». ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ.
1.1. Мнемотехніка як форма організації навчально-виховної роботи. Тренінг для підвищення професійної майстерності педагогів. Пелішенко Г.Ф.
1.2. Мій дім. Моя кімната. Розвиток навичок говоріння. Заняття гуртка з урахуванням концепції Нової української школи. Терлецька І.В.
1.3. Я, моя сім`я та друзі. Хобі моїх друзів. Формування та розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням ігрових технологій навчання. Милимко В.В.
1.4. Магазини і покупки. Продукти харчування. Здорове харчування. Розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням елементів мнемотехніки. Гнатенко О.А.
1.5. Магазини і покупки. Продукти харчування. Улюблені страви. Заняття гуртка з використанням інтерактивних методів навчання. Дученко А.В.
2. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
2.1. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Національні символи. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією  Громадянська відповідальність» із застосуванням технології «інтервального» навчання. Стукаленко Л.В.
2.2. Засоби масової інформації у нашому житті. Інтернет. Преса. Періодичні видання. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Громадянська відповідальність» із застосуванням кейс-методу. Парамзіна І.С.
2.3. Проблеми захисту навколишнього середовища. Проблеми забруднення навколишнього середовища Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Екологічна безпека та сталий розвиток» з використанням елементів теорії множинності інтелектів. Стукаленко Л.В
3. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ВИСОКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
3.1. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Заняття гуртка з метою формування інформаційно-цифрової компетентності та екологічної грамотності. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Побережна Л.О.
3.2.Future Expectations. A letter to the future self. Заняття гуртка за технологією розвитку критичного мислення з метою формування ініціативності та підприємливості як однієї з ключових компетенцій. Future Expectations. Шуляк В.В.
3.3.Speaking about Art. Заняття гуртка з метою формування соціальною компетентності, обізнаності та самовираження у сфері культури. Козловський А.В.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА ТА ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА 
Автори-упорядники:
Пелішенко Г.Ф. – методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»
Творча група:
Стукаленко Л.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник творчої групи;
Кравчук Г.Д. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об‘єднання учителів іноземних мов міста Вінниці;
Вакало Л.О. – учитель англійської мови КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Липовська А.Ю. – учитель англійської мови КЗ «ВТЛ», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Терлецька І.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР», спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО