Про майстер – клас в рамках майстерні психологічної практики «Засоби мотивації до мобілізації внутрішніх ресурсів в учнів в роботі соціального педагога»
27 березня 2018 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» в рамках майстерні психологічної практики соціальний педагог Полупанова Тетяна Валеріївна провела майстер – клас «Засоби мотивації до мобілізації внутрішніх ресурсів в учнів в роботі соціального педагога».
Полупанова Т.В. поділилася власним досвідом роботи з проведення соціально – просвітницьких розвивальних занять по формуванню мотивації до мобілізації внутрішніх ресурсів учнів.
Соціальні педагоги закладів середньої освіти стали учасниками заняття з елементами тренінгу «Дозволь собі бути успішним та щасливим» в ході якого вчилися правильно оцінювати себе і свої сили, знаходити власні внутрішні ресурси та мотиви.
Про зустріч з вихователями ДНЗ № 2 на тему «Підвищення психологічної культури педагога в контексті сучасних викликів»
28 березня 2018 року в рамках функціонування методичного майданчика для педагогів закладів дошкільної освіти методистом з практичної психології та соціальної роботи Докійчук Т.В.проведено зустріч з вихователями ДНЗ № 2 на тему «Підвищення психологічної культури педагога в контексті сучасних викликів».
Про традиційний турнір з волейболу на першість міста серед працівників закладів загальної середньої освіти.
26-29.03.2018 року на базі загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 31 відбувся традиційний дванадцятий турнір з волейболу на першість міста серед працівників закладів загальної середньої світи. У змаганнях взяли участь 11 команд. Майже всі команди виступали змішаним складом.
Турнір відбувся за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, адміністрації загальноосвітнього закладу № 31.
На відкритті турніру з вітальним словом до учасників звернулись: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко Оксана Василівна,голова МК Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Соловей Петро Омелянович, депутат міської ради Парвадов О.О. та директор загальноосвітнього закладу № 31 Іванець Ольга Миколаївна.
Гостинно відкрив двері учасникам змагань комунальний заклад «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів –№ 31 ВМР». Адміністрація та вчителі закладу створили теплу атмосферу у якій учасники почували себе дуже добре. Справжні баталії розгортались на майданчиках під час ігор, зате потім недавні суперники вболівали один за одного. Дружня атмосфера панувала протягом усіх змагань. Спортивний азарт та воля до перемоги сприяли росту професійної майстерності та обміну досвідом учасників турніру.
Цілком заслужено перше місце виборола команда КЗ«ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР». Цілковитою несподіванкою цього турніру стали команди, які вибороли друге та третє місця. У запеклій боротьбі з ветеранами турніру: КЗ «НВК:ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №23 ВМР»,КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 13 ВМР», КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 35 ВМР», які вважались фаворитами та претендували на призові місця, друге місце виборола молода команда, яка вперше взяла участь у турнірі у такому складі - команда КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР»,та не меншою несподіванкою стала команда, яка виборола третє місце - команда «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гуманітарно-естетичний колегіум № 29 ВМР».
Переможці та призери турніру отримали грамоти та грошові винагороди від організаторів змагань - Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Запрошений гість - депутат міської ради Парвадов О.О. вручив подарунок КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст.№ 31 ВМР» - волейбольні м’ячі. Бажаємо учасникам змагань успіхів, бажання творити, креативу,задоволення від своєї роботи та нових спортивних рекордів.
Про дискусію для вихователів та батьків закладів дошкільної освіти по темі «Як уникати конфліктних ситуацій»
30 березня 2018 року в рамках методичного майданчика «Підвищення психологічної культури педагога в контексті сучасних викликів» відбулася зустріч Воловодівської Ж.О., методиста з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК» з вихователями дошкільного навчального закладу № 1.
Методистом була надана консультація з питань покращення психологічного мікроклімату, ефективності взаємодії між педагогами та дітьми, педагогами та батьками, профілактики виникнення конфліктних ситуацій.
Про психологічний практикум в рамках Школи активного навчання по темі «Психологічне консультування: застосування сучасних технік»
28 березня 2018 року в комунальній установі «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання відбулося заняття у формі психологічного практикуму по темі «Психологічне консультування: застосування сучасних технік». Дане заняття провела методист з практичної психології та соціальної роботи Воловодівська Ж.О. разом з практичними психологами, соціальними педагогами закладів середньої освіти. Обговорювалися консультативні завдання, етика працівника психологічної служби при консультуванні особи.
Про засідання загальноміської Школи молодого вчителя (2-3 рік роботи) ‒ семінар-практикум на тему «Нова українська школа: чому і як навчати учнів»
22 березня 2018 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» відбулося засідання загальноміської Школи молодого вчителя (2-3 рік роботи) ‒ семінар-практикум на тему «Нова українська школа: чому і як навчати учнів», до участі в якому долучилися представники ЗЗСО №№ 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 30, 31, 34, ВТЛ.
Заклад презентувала директор − Розторгуєва Галина Семенівна. Теоретичний екскурс здійснила заступник директора з навчально-виховної роботи Кривцун Людмила Володимирівна. До бесіди «Виклики сучасності: освіта й робота майбутнього. Якими бути вчителям і учням?» долучилася методист з навчальних дисциплін КУ «Міський методичний кабінет» Дрозд Тетяна Михайлівна.
Під час практичної роботи присутні познайомилися з учасниками міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2017», «Надія - 2018» та взяли участь у «Педагогічному дебюті» вчителя математики КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради» Чабан Наталії Володимирівни та вчителя початкових класів КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» Лупол Ауріки Валеріївни.
Свої конкурсні уроки провели для молодих вчителів педагоги КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради»: Книш Анастасія Вікторівна та Мельник Світлана Володимирівна.
Гарним підтвердженням щодо готовності працювати в новій українській школі стало ознайомлення присутніх з освітнім середовищем, в якому вже нині відбуваються заняття учнів початкових класів. Це довели заступник директора по школі І ступеня Керсова Ірина Іванівна та вчитель початкових класів Дідур Ольга Дмитрівна.
І на завершення вчитель початкових класів Максименко Наталія Василівна запросила до своєї творчої майстерні й допомогла юним колегам знайти вітамін креативності, а відтак активувати свої творчі ресурси.
Молоді вчителі висловили щиру вдячність адміністрації та педагогічному колективу за високий професіоналізм та доброзичливу атмосферу, весняну, сонячну емоційність і безмежність креативних ідей, оригінальність сюрпризів та вишукану естетику кожної хвилини перебування в закладі. Натхнення всім, бажання працювати, розуміння й підтримки у взаєминах з учнями й батьківською громадськістю, нових досягнень!
Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Про творчу майстерню «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів ЗЗСО.
17 квітня 2019 року о 14.30 у приміщенні HUB Місто змістів (адреса: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11) відбулась Творча майстерня «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів закладів загальної середньої освіти м.Вінниці.
Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2018» та Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018-2019 навчального року у м. Києві.
У роботі Творчої майстерні взяли участь: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради, кандидат історичних наук - Яценко Оксана Василівна, голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Станіславенко Людмила Анатоліївна, завідувач комунальної установи «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна, заступник директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Божок Ірина Василівна, завідувач лабораторії педагогічної майстерності та освітніх інновацій комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Друзь Лариса Всеволодівна, методисти комунальної установи «Міський методичний кабінет».
Презентували свій досвід:
Дрозд Тетяна Михайлівна, методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет». «Неформальна освіта»
Олійник Оксана Вікторівна, вчитель німецької мови комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради». «Інноваційне освітнє середовище на уроках німецької мови як засіб формування лінгвокраїнознавчої компетентності учнів».
Корнійчук Надія Антонівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Презентація електронного посібника «Людина та її організм»
Лепетун Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради». «Інтегроване навчання в умовах упровадження Концепції Нової української школи».
Воложаніна Олена Інокентіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Інноваційна діяльність закладу в умовах реалізації Концепції Нової української школи»
Бартюк Микола Петрович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №31 Вінницької міської ради". «Розвиток компетентностей учасників освітнього процесу в інноваційному освітньому середовищі».
Дем'янчук Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №35 Вінницької міської ради". «Інтегроване навчання як складова інноваційного освітнього середовища».
Алмазова Олена Леонідівна, вчитель української мови та літератури зарубіжної літератури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №36 Вінницької міської ради». «Електронний посібник з української літератури «Від слова до пісні» як засіб розвитку компетентного учня».
Сокольвак Олена Костянтинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради». «Розвиток інноваційної особистості молодшого школяра в сучасному освітньому середовищі шляхом формування інформаційно-цифрової компетентності».
Поліщук Олена Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради». «Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти».
Слушний Олег Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради». «STEM-технології як освітній ресурс ХХІ століття».
Когут Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради». «Формування STEM-компетентностей учасників освітнього процесу школи-гімназії»
Дученко Анна Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Шляхи формування соціалізованої особистості здобувача освіти початкової школи в умовах сучасних викликів».
Скиба Віта Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради». «Інклюзивна освіта дітей з ДЦП на уроках іноземних мов у початковій школі».
Учасники мали можливість взяти участь у майстер – класах, які були представлені на міжнародних виставках:
Хто проводить
Заклад
Тема
Жиле Людмила Іванівна, вчитель англійської мови
Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради»
Майстер – клас
«Пасхальний декор»
Дзюрак Тетяна Вікторівна, вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»
Майстер – клас «Іграшка з фетру «Совеня».
Пелипчук Анна Володимирівна,
вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»
Майстер-клас з виготовлення сувенірів «До Великодня»
Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»
Майстер-клас «Манна феєрія»
Шевчук Любов Вікторівна, вчитель трудового навчання
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради
Майстер-клас «Пасхальний сувенір в техніці Kimekomi»
Флуд Людмила Михайлівна, педагог-організатор
Комунальний заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»
Майстер-класу у техніці декупаж «Свічка сувенір»
Проданюк Алла Анатоліївна, вчитель української мови та літератури
Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради”
Майстер-клас «Виготовлення троянди з фоамірану»
Арсеєнко Валентина Василівна,
вчитель трудового навчання та технологій
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 36 Вінницької міської ради»
Майстер-клас по виготовленню іграшки «Янгол»
Дякуємо заступникам директорів закладів загальної середньої освіти №1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, ВТЛ за участь у проведенні Творчої майстерні.
Прес-реліз заходуБажаючим отримати повну версію фотозвіту про захід звертатись до Мельника Тараса Степановича - методиста ММК.