17 листопада 2016 року на базі ЗШ І-ІІІ ст.№36 ВМР відбувся круглий стіл для вчителів англійської мови на тему «Електронний посібник як засіб підви-щення ефективності процесу засвоєння мовного матеріалу та формування мовленнєвих умінь з англійської мови». Метою круглого столу було застосування сучасних технологій,які дають можливість не тільки модернізувати навчально-виховний процес,а й надають широкі можливості для індивідуальної допомоги дитині в розвитку її творчих здібностей,нахилів та обдарованості.
Фотозвіт про захід
17 листопада 2016 року в закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради» відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи школи ІІ-ІІІ ступенів на тему «Творчість педагога – важливий шлях до формування творчої особистості школярів».
Семінар відкрила О. В. Яценко, в. о. директора Департаменту освіти Вінницької міської ради.
Н. І. Москальчук, завідуюча КУ «Міський методичний кабінет», оголосила тему семінару та зазначила актуальність вибраної теми в розрізі модернізації загальної освіти, що передбачає орієнтацію не тільки на засвоєння певної суми знань, але й на розвиток особистості.
Директор закладу С. В. Лученко презентувала роботу педагогічного колективу школи, акцентуючи увагу на питаннях підвищення якості освіти, змісту і форм організації навчально-виховного процесу. «Наша школа — це простір життя дитини, тут вона не готується до життя, а повноцінно живе, тому вся діяльність навчального закладу вибудовується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя, людини відповідальної, патріота, життєво компетентної, морально гармонійної, фізично здорової».
Теоретичну частину семінару розпочала Л. А. Ковальчук, заступник директора з навчально-виховної роботи школи ІІ-ІІІ ступенів, із доповіддю-презентацією «Креативність учителя як умова підвищення творчості учня».
Психолог школи О. П. Ярута доповнила виступ психологічними аспектами формування творчої особистості.
Високий рівень професійної майстерності, досконале володіння предметом продемонстрували педагоги школи у практичному блоці «Педагогічна майстерня» в рубриці «Я роблю це так…».
Як саме працює школа над проблемою створення умов для розвитку творчих здібностей та самореалізації учасників навчально-виховного процесу заступники керівників шкіл змогли побачити, відвідавши фрагменти уроків:
Під час майстер-класів поділились досвідом роботи Юкіш О. В., вчитель образотворчого мистецтва (“Дерево щасливих мрій”), Лисак О. І., керівник студії “Екодизайн” (“Твори красу — допоможи природі”), Юрчук І. А., керівник гуртка (“Вітальна листівка”).
За традицією гостей школи вітали учасники учнівської художньої самодіяльності з пісенним подарунком “Легенда про пісню”, вокально-хореографічними композиціями “З Україною в серці” та “На долині туман...”.
Учасники семінару мали змогу ознайомитись із методичними матеріалами та різноманітними виробами учнів-гуртківців, педагогів та батьків школи, представленими на виставках.
Цікавою та пізнавальною була екскурсія до шкільного музею «Світлиця українського рушника», під час якої гості могли познайомитися із традиціями Поділля, видами рушників, почули спів і гру на бандурі учениці 8-Б класу Петровської Марії (керівник Бондарчук І. С., Юрчук І. А.)
В ході семінару присутні познайомилися з реалізацією системного і цілеспрямованого комплексу заходів, спрямованих на формування творчої особистості школярів.
Фотозвіт про захід
Фотозвіт про захід
16 листопада 2016 року на базі закладу «НВК:ЗШ І-ІІІст. – гуманітарно-естетичний колегіум № 29 ВМР» відбулась педагогічна майстерня для вчителів української мови та літератури першої кваліфікаційної категорії на тему «На перетині думок».
Захід було проведено вчителями - філологами на високому методичному рівні.
Фотозвіт про захід
16 листопада 2016 року на базі дошкільного навчального закладу №23 відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» проведено заняття міської школи «Вихователя-стажера» на тему: «Нормативний портфель вихователя» (Нормативно-правове забезпечення дошкільної освіти в Україні: Листи МОН, Базовий компонент, чинні програми».
Фотозвіт про захід
16.11.16 року у приміщенні КУ "Міський методичний кабінет" відбувся Фестиваль педагогічних ідей. В плані заходу були виступи педагогів, що ділилися із колегами своїми ідеями:
Фотозвіт про захід
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Освітянське джерело№9 за жовтень 2015 року |
Аннотація: Електронне видання департаменту освіти Вінницької міської ради та міського методичного кабінету. У 2015 році видання розміщувалось на веб-сервісі Calameo та доступне для скачування у PDF форматі. |
Короткий зміст публікації
|
Посилання для скачування електронної версії публікації |
Посилання на супровідний веб-ресурс |