Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
18.02.2019

Про конкурсне випробування «Педагогічний дебют» учасників міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2019»

13 і 14 лютого 2019 року в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» відбувся «Педагогічний дебют» учасників міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2019». 22 учасники, а це 5 вчителів початкових класів (ЗЗСО №№5, 8, 12, 16, 29), 5 вчителів англійської мови (ЗЗСО №№2, 9, 15, 21, 25), 3 – природничого циклу (ЗЗСО №№20, 31, 35), 2 – математики (ЗЗСО №№3, 26), 2 – інформатики (ЗЗСО №№13, 30), 2 – фізичної культури (ЗЗСО №№18, 22), 2 педагоги-організатори (Гуманітарна гімназія №1, ВТЛ) та 1 керівник гуртка (ЗЗСО №23) презентували членам журі світ своїх професійних інтересів та особистісних захоплень. Також молоді педагоги показали свою майстерність у використанні інтерактивних методів роботи. Дякуючи їм, члени журі підвищили свою компетентність у володінні інформаційно-комунікаційними технологіями, вдосконалили знання англійської мови, поринули до різноманітного й цікавого світу нової української школи, відчули себе справжніми спортсменами, музикантами, художниками. Командна робота, гарний настрій і переконаність у тому, що молоді освітяни – сучасні, яскраві, відкриті до змін і саморозвитку – ось перші підсумки конкурсу. Слова особливої вдячності – на адресу небайдужих, активних, доброзичливих, висококваліфікованих членів журі! Найяскравіше свідчення потужної професійної єдності молоді й досвіду – у нашій фотогалереї.
З протоколами оцінювання можна ознайомитися на сайті КУ «ММК» у рубриці «Актуальне».
Всіх учасників чекаємо 20 лютого 2019 року о 14.00 у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради». На черзі – конкурсні випробування «Фаховий іспит» та «Методичний практикум». Бажаємо всім успіхів!
Нижче публікуємо фотозвіт про хід конкурсного випробування.
 
Останні новини
18.02.2019

Про засідання міської Школи молодого вихователя (3-й рік роботи) на тему «Формування творчої особистості під час образотворчої діяльності»

13.02.2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради» проведено засідання Школи молодого вихователя (3-й рік роботи) на тему: «Формування творчої особистості дошкільника під час образотворчої діяльності».
Методист з дошкільної освіти Комунальної установи «Міський методичний кабінет» Сокиринська Н.Д. провела інформаційний лекторій щодо становлення творчо активної особистості дошкільника засобами зображувальної діяльності. Вона наголосила, що сприятливий розвиток дитячої творчості залежить від правильного керівництва з боку дорослих. Великого значення в організації образотворчої діяльності дітей набуває вміння вихователя пов’язати особливості створення художнього образу в мистецтві з власне художньою діяльністю дітей.
Питання взаємодії педагогів, дітей та батьків закладу щодо використання різних нетрадиційних технік малювання в освітньому процесі висвітлила вихователь-методист закладу Іскра О.Г.. Інтелектуальна розминка «Програма радить» та вправа «Складання синквейнів» сприяли швидкому і потужному аналізу, синтезу і узагальненню інформації. Даний вид діяльності допоміг визначити, що слухачі в повному обсязі усвідомили необхідну інформацію та засвоїли важливі, ключові поняття.
У практичному блоці вихователем закладу Драмарецькою Н.С. проведено заняття-гру з дітьми молодшого дошкільного віку на тему: «Світлячок-чарівничок» (малювання світлом). Вихователь старшої групи Литвинюк Л.Г. проведела майстер-клас «Зимові візерунки» (використання техніки «ебру»).
Під час методичної кухні: «Милування красою на заняттях з зображувальної діяльності» керівник Школи Слива Л.П. спонукала слухачів «відвідати» арт-майстерню «Кольоровий калейдоскоп», створити картину «Мої враження».
Слухачі з захопленням виконували завдання. По кольоровій гамі малюнка, по аналізу деталей педагоги визначали душевну рівновагу колег.
Виставка-презентація методичної літератури, авторських посібників та дидактичних ігор надихнула слухачів-педагогів до впровадження нетрадиційних технік малювання в своїй діяльності з дошкільниками.
Всі зазначені заходи допомогли учасникам Школи підвищити освітній рівень з проблеми формування творчої особистості дошкільника під час образотворчої
діяльності.
Останні новини
18.02.2019

Про практичне заняття в рамках Школи активного навчання практичних психологів ЗЗСО на тему «Консультативна та корекційна робота з проявами ауто агресивної поведінки учнів»

12 лютого 2019 року у КУ «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання практичних психологів закладів загальної середньої освіти відбулося практичне заняття «Консультативна та корекційна робота з проявами ауто агресивної поведінки учнів».
Учасники знайомилися з проективними методиками на вивчення схильності особистості до агресивної поведінки та типу прояву агресивної поведінки направленої на себе чи зовні. Також практичні психологи пропрацювали корекційну вправу на зняття емоційно-негативного стану, на розуміння респондента власних сил та можливі зміни.
Останні новини
11.02.2019

Про засідання методичного об’єднання педагогів молодших груп ЗДО міста на тему «Еколого - природнича освіта молодших дошкільнят у поліфонії інноваційних підходів»

29.01.2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №17 Вінницької міської ради» проведено методичне об'єднання вихователів молодших груп на тему: «Еколого-природнича освіта дошкільнят у поліфонії інноваційних підходів".
Методист з дошкільної освіти Комунальної установи «Міський методичний кабінет» Сокиринська Н.Д. надала рекомендації щодо формування екологопізнавальної компетентності молодших дошкільників як однієї із головних складових реалізації освітньої лінії «Дитина в природному довкіллі».
Питання еколого – природничої освіти дошкільників засобами впровадження інноваційних методів і прийомів висвітлила Іщенко Г.М., керівник методичного об’єднання.
У практичному блоці вихователем закладу Химич Т.А. було проведено інтегроване заняття на тему: «Екологічні парфуми для принцеси».
Під час методичної кухні: «Екологічна освіта дошкільників на основі інтелектуальних карт» вихователь – методист закладу Данильчук Н.О. сприяла оновленню освітнього процесу через використання інноваційних підходів, подолання стереотипів мислення і звичних способів діяльності педагогів.
Всі зазначені заходи допомогли учасникам методичного об’єднання збагатити свої професійні уміння, обмінятися враженнями та думками щодо впровадження інноваційних методик еколого – природничої освіти в практику роботи з дітьми молодшого дошкільного віку.
Останні новини
11.02.2019

Про друге засідання Школи молодого спеціаліста - практичного психолога ЗДО. Тема засідання «Корекційно-розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами»

7 лютого 2019 року у КЗ «Заклад дошкільної освіти 67» відбулося друге засідання Школи молодого спеціаліста - практичного психолога закладів дошкільної освіти. Тема засідання «Корекційно-розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами».
Учасники знайомилися з вправами, які можна проводити індивідуально з дітьми та вправами, які проводити з групою дітей.
 
Останні новини
11.02.2019

Про друге засідання Школи молодого спеціаліста соціального педагога ЗЗСО з теми «Формування соціальних навичок і умінь у дітей щодо запобігання ризику раннього вживання алкоголю, тютюнових виробів»

6 лютого 2019року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 Вінницької міської ради» було проведено друге засідання Школи молодого спеціаліста соціального педагога закладів загальної середньої освіти з теми «Формування соціальних навичок і умінь у дітей щодо запобігання ризику раннього вживання алкоголю, тютюнових виробів».
Учасники Школи молодого спеціаліста навчалися проведенню просвітницької роботи та практичних вправ з профілактики вживання шкідливих речовин серед дітей підліткового і старшого віку.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Міський проект «Спілкуємось англійською» у закладах загальної середньої освіти

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Пелішенко Г.Ф. (автор-упорядник)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Даний посібник складається з розробок занять відповідно до концепції Нової української школи, за технологією «інтервального» навчання, кейс-методу,  мнемотехніки, із застосуванням елементів теорії множинності інтелектів та з метою формування ключових та предметних компетенцій та розвитку навичок критичного мислення. Розробки занять орієнтовані на вирішення конкретнопізнавальних, розвиваючих та соціально-орієнтованих завдань, форми і методи роботи спрямовані на інтенсивний всебічний розвиток особистості гуртківця, його творчої активності.
Матеріали посібника створено на допомогу керівникам гуртків, які працюють в рамках міського проекту «Спілкуємось англійською».

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ». ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ.
1.1. Мнемотехніка як форма організації навчально-виховної роботи. Тренінг для підвищення професійної майстерності педагогів. Пелішенко Г.Ф.
1.2. Мій дім. Моя кімната. Розвиток навичок говоріння. Заняття гуртка з урахуванням концепції Нової української школи. Терлецька І.В.
1.3. Я, моя сім`я та друзі. Хобі моїх друзів. Формування та розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням ігрових технологій навчання. Милимко В.В.
1.4. Магазини і покупки. Продукти харчування. Здорове харчування. Розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням елементів мнемотехніки. Гнатенко О.А.
1.5. Магазини і покупки. Продукти харчування. Улюблені страви. Заняття гуртка з використанням інтерактивних методів навчання. Дученко А.В.
2. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
2.1. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Національні символи. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією  Громадянська відповідальність» із застосуванням технології «інтервального» навчання. Стукаленко Л.В.
2.2. Засоби масової інформації у нашому житті. Інтернет. Преса. Періодичні видання. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Громадянська відповідальність» із застосуванням кейс-методу. Парамзіна І.С.
2.3. Проблеми захисту навколишнього середовища. Проблеми забруднення навколишнього середовища Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Екологічна безпека та сталий розвиток» з використанням елементів теорії множинності інтелектів. Стукаленко Л.В
3. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ВИСОКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
3.1. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Заняття гуртка з метою формування інформаційно-цифрової компетентності та екологічної грамотності. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Побережна Л.О.
3.2.Future Expectations. A letter to the future self. Заняття гуртка за технологією розвитку критичного мислення з метою формування ініціативності та підприємливості як однієї з ключових компетенцій. Future Expectations. Шуляк В.В.
3.3.Speaking about Art. Заняття гуртка з метою формування соціальною компетентності, обізнаності та самовираження у сфері культури. Козловський А.В.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА ТА ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА 
Автори-упорядники:
Пелішенко Г.Ф. – методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»
Творча група:
Стукаленко Л.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник творчої групи;
Кравчук Г.Д. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об‘єднання учителів іноземних мов міста Вінниці;
Вакало Л.О. – учитель англійської мови КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Липовська А.Ю. – учитель англійської мови КЗ «ВТЛ», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Терлецька І.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР», спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО