Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
04.12.2020

Про інструктивну нараду з бібліотекарями закладів освіти

03 грудня 2020 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Нарольською К.В. було проведено інструктивно-методичну нараду на тему: «Річна звітність в роботі бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти». В заході взяли участь шкільні бібліотекарі міста. В ході наради були висвітлені питання щодо ведення документації бібліотек закладів освіти.
Останні новини
03.12.2020

Стратегічне планування в КУ

У період з 16.11 по 30.11 відбулася серія тренінгів по розробці стратегічного плану розвитку КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради». Під час них була проведена робота над формуванням місії та візії Центру, здійснено детальний SWOT- аналіз та аналіз стейкхолдерів, а також визначені стратегічні напрямки роботи Центру і завдання до них. Тренінг був проведений головою ГО "Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" - Оксаною Бондар та директором Центру Владиславом Качуром.

Щира подяка пані Оксані за допомогу в організації та модерації тренінгів!
 
Останні новини
03.12.2020

Про інформаційний вебінар для керівників ЗЗСО про роботу КУ "ЦПРПП ВМР"

01 грудня директором КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» Владиславом Качуром був проведений інформаційний вебінар для директорів та заступників ЗЗСО. Під час онлайн-зустрічі учасники мали можливість дізнатися про правові засади та стратегічні напрямки роботи Центру, завдання, що ним виконуються, а також про оновлену структуру та особливості змістового наповнення сайту установи.
Останні новини
03.12.2020

Про інструктивно-методичну нараду для вчителів трудового навчання

01 грудня 2020 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Косолаповою О.В. було проведено інструктивно-методичну нараду на тему: «Дистанційний формат навчання – простір можливостей». В заході взяли участь 54 педагога. В ході наради були обговорені важливі питання щодо організації дистанційного навчання під час проведення уроків трудового навчання.
Щира подяка спікерам зустрічі, вчителям трудового навчання Парамзіній С.В. (КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР»), Внотченко Г.В. (КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 16 ВМР), Лоїку О.В. (КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - ГЕК № 29 ВМР»), які надали колегам актуальні практичні поради з даного питання. Презентація.
Останні новини
26.11.2020

Про онлайн-зустріч із вчителями 3-х класів

26 листопада 2020 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Антонішиною Ю.М. було проведено інструктивно-методичну нараду з питань оцінювання та ведення журналу для вчителів 3-х класів. В заході взяли участь 68 педагогів. В ході наради були обговорені важливі питання щодо завершення І семестру, оформлення журналів та формувального оцінювання учнів 3-х класів.
Щира подяка спікеру зустрічі, вчителю 3-го класу КУ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 ВМР» Затхей Анжелі Олексіівні, яка надала колегам актуальні практичні поради з даного питання.
Посилання на презентацію 
Останні новини
26.11.2020

Про онлайн-консультацію практичного психолога КУ

23, 25 листопада 2020 року Воловодівською Ж.О., практичним психологом КУ «ЦПРПП ВМР» проведено онлайн-консультацію з вчителями, які викладають в середніх та старших класах на тему «Фасилітація як один із аспектів професійної компетентності вчителя». До зустрічі долучилися 47 учителів закладів загальної середньої освіти міста.
Практичний психолог разом з учасниками обговорили поняття фасилітації. Зокрема зупинилися на аспектах педагогічної фасилітації. В ході консультації педагоги отримали рекомендації щодо застосування технік і прийомів фасилітації. У зворотньому зв’язку учасники побажали один одному наснаги, креативу, драйву, душевного тепла.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Міський проект «Спілкуємось англійською» у закладах загальної середньої освіти

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Пелішенко Г.Ф. (автор-упорядник)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Даний посібник складається з розробок занять відповідно до концепції Нової української школи, за технологією «інтервального» навчання, кейс-методу,  мнемотехніки, із застосуванням елементів теорії множинності інтелектів та з метою формування ключових та предметних компетенцій та розвитку навичок критичного мислення. Розробки занять орієнтовані на вирішення конкретнопізнавальних, розвиваючих та соціально-орієнтованих завдань, форми і методи роботи спрямовані на інтенсивний всебічний розвиток особистості гуртківця, його творчої активності.
Матеріали посібника створено на допомогу керівникам гуртків, які працюють в рамках міського проекту «Спілкуємось англійською».

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ». ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ.
1.1. Мнемотехніка як форма організації навчально-виховної роботи. Тренінг для підвищення професійної майстерності педагогів. Пелішенко Г.Ф.
1.2. Мій дім. Моя кімната. Розвиток навичок говоріння. Заняття гуртка з урахуванням концепції Нової української школи. Терлецька І.В.
1.3. Я, моя сім`я та друзі. Хобі моїх друзів. Формування та розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням ігрових технологій навчання. Милимко В.В.
1.4. Магазини і покупки. Продукти харчування. Здорове харчування. Розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням елементів мнемотехніки. Гнатенко О.А.
1.5. Магазини і покупки. Продукти харчування. Улюблені страви. Заняття гуртка з використанням інтерактивних методів навчання. Дученко А.В.
2. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
2.1. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Національні символи. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією  Громадянська відповідальність» із застосуванням технології «інтервального» навчання. Стукаленко Л.В.
2.2. Засоби масової інформації у нашому житті. Інтернет. Преса. Періодичні видання. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Громадянська відповідальність» із застосуванням кейс-методу. Парамзіна І.С.
2.3. Проблеми захисту навколишнього середовища. Проблеми забруднення навколишнього середовища Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Екологічна безпека та сталий розвиток» з використанням елементів теорії множинності інтелектів. Стукаленко Л.В
3. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ВИСОКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
3.1. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Заняття гуртка з метою формування інформаційно-цифрової компетентності та екологічної грамотності. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Побережна Л.О.
3.2.Future Expectations. A letter to the future self. Заняття гуртка за технологією розвитку критичного мислення з метою формування ініціативності та підприємливості як однієї з ключових компетенцій. Future Expectations. Шуляк В.В.
3.3.Speaking about Art. Заняття гуртка з метою формування соціальною компетентності, обізнаності та самовираження у сфері культури. Козловський А.В.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА ТА ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА 
Автори-упорядники:
Пелішенко Г.Ф. – методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»
Творча група:
Стукаленко Л.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник творчої групи;
Кравчук Г.Д. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об‘єднання учителів іноземних мов міста Вінниці;
Вакало Л.О. – учитель англійської мови КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Липовська А.Ю. – учитель англійської мови КЗ «ВТЛ», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Терлецька І.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР», спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО