Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
05.11.2021

Про тренінг для вихователів ДНЗ №14

У рамках психологічного проєкту "Я в ресурсі" для вихователів ДНЗ №14 психологом КУ "ЦПРПП ВМР" Антоніною Рогаль 04 листопада 2021 року було проведено тренінг.
Вихователі знайомились з техніками відновлення ресурсів, самодопомоги при стресі, формували нові стратегії встановлення ефективного контакту з собою та методами профілактики емоційного та професійного вигорання засобами артпрактик.
Останні новини
05.11.2021

Про заняття міської Школи молодого майстра для вихователів-методистів ЗДО (стаж роботи – до 3-х років)


    Консультантами КУ «ЦПРПП ВМР» Сокиринською Н.Д. та Бондарчук Л.В. 04 листопада 2021 року в онлайн-режимі проведено заняття МШММ для вихователів-методистів (стаж роботи – до 3-х років) ЗДО ВМТГ за темою «Моніторинг як сучасний засіб управління якістю освіти в закладі дошкільної освіти», метою якого було ознайомлення із загальними вимогами щодо упровадження моніторингу в систему дошкільної освіти, надання методичної та практичної допомоги молодим педагогам ЗДО щодо вимог з організації освітнього моніторингу.
        До заходу залучено вихователя-методиста КЗ «ДНЗ №37 ВМР» Довгань Л.С., керівника МШММ для вихователів-методистів.
Бондарчук Л.В. у своєму виступі зазначила, що в системі дошкільної освіти моніторинг - це спеціально організоване, цільове, системне спостереження за якістю дошкільної освіти, що дозволяє відстежувати як відхилення від державних освітніх стандартів, так і рівень задоволення освітніх потреб, ознайомила із основними принципами та завданнями освітнього моніторингу в закладі дошкільної освіти.
    Сокиринська Н.Д. надала інформацію про типи та види моніторингу, загальні та організаційно-методичні вимоги до його проведення, ознайомила з основними етапами та завданнями, надала методичні рекомендації з питань систематизації отриманої інформації в ході моніторингу, розробки рекомендацій та пропозицій щодо подальшого періоду.
      Довгань Л.С. ознайомила слухачів ШМВМ з критеріями та методами моніторингу, методами збору, обробки та накопичення інформації, поділилась досвідом роботи з питань визначення рівня компетентності дітей в закладі дошкільної освіти, способом фіксування результатів особистісних досягнень, розповіла про види та методи моніторингу рівня засвоєння програмового матеріалу.
Слухачі школи поповнили знання з питань оформлення довідки за результатами проведеного моніторингу рівня досягнень вихованців. Це сприяло підвищенню професійного рівня та обізнаності молодих фахівців за даною темою.
      Більш детально з матеріалами ШМВМ можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені у рубриці «Професійна спільнота вихователів-методистів ЗДО».














 
Останні новини
05.11.2021

Про тренінг з педагогами ЗЗСО ВМТГ

   04 листопада 2021 року в стінах Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» на тренінг зібралися педагоги ЗЗСО Вінницької міської територіальної громади. В ході тренінгу «Конструктивне спілкування з колегами - процес успішної діяльності» разом з психологом комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» Жанною Воловодівською, учасники вдосконалювали навички щодо конструктивного спілкування для запобігання конфлікту, вміння безконфліктно поводитися, враховуючи інтереси і потреби інших, розширення можливостей встановлення контакту в різних ситуаціях, поліпшення свого емоційного стану.
    Інколи ми вважаємо, що почуття взаємозв’язку – метафора. Але «нитки» взаємодії реальність. І хотілося б, щоб менше було вузликів, а стосунки були гарними і гармонійними.
Останні новини
03.11.2021

Про графік проведення ЗНО-2022

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) оприлюднив графік проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. 
    Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.
    Зазначається, що до 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.
Останні новини
01.11.2021

Про вебінар для педагогів-інтернів « Портфоліо адаптації педагога-інтерна»

29 жовтня 2021 року з педагогами-інтернами ЗЗСО Вінницької міської територіальної громади консультанти КУ «ЦПРПП ВМР» Маліцька К.П. та Лановенко А.О. провели заняття з питань методики традиційного та інноваційного уроків, правил роботи на уроці, прийомів забезпечення успішної комунікації, реалізації засад НУШ, використання автономії педагога для ефективної реалізації освітнього процесу.
Останні новини
29.10.2021

Про проведення змагань з настільного тенісу

28 жовтня 2021 року відбулись змагання з настільного тенісу в рамках проведення Гімназіади серед закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади.
В змаганнях взяли участь 23 команди  ЗЗСО ВМТГ.
Учасники демонстрували вправність та майстерність. Кожна гра була цікавою та захоплюючою.
Переможцями стала команда КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №16 ВМР».
Команда КЗ «Малокрушлинецького ліцею» виборола друге місце, команда КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №18» посіла третє місце.
Вітаємо переможців змагань!
Бажаємо всім спортсменам подальших перемог!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Міський проект «Спілкуємось англійською» у закладах загальної середньої освіти

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Пелішенко Г.Ф. (автор-упорядник)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Даний посібник складається з розробок занять відповідно до концепції Нової української школи, за технологією «інтервального» навчання, кейс-методу,  мнемотехніки, із застосуванням елементів теорії множинності інтелектів та з метою формування ключових та предметних компетенцій та розвитку навичок критичного мислення. Розробки занять орієнтовані на вирішення конкретнопізнавальних, розвиваючих та соціально-орієнтованих завдань, форми і методи роботи спрямовані на інтенсивний всебічний розвиток особистості гуртківця, його творчої активності.
Матеріали посібника створено на допомогу керівникам гуртків, які працюють в рамках міського проекту «Спілкуємось англійською».

Короткий зміст публікаціїВСТУП
1. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА «СПІЛКУЄМОСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ». ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ.
1.1. Мнемотехніка як форма організації навчально-виховної роботи. Тренінг для підвищення професійної майстерності педагогів. Пелішенко Г.Ф.
1.2. Мій дім. Моя кімната. Розвиток навичок говоріння. Заняття гуртка з урахуванням концепції Нової української школи. Терлецька І.В.
1.3. Я, моя сім`я та друзі. Хобі моїх друзів. Формування та розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням ігрових технологій навчання. Милимко В.В.
1.4. Магазини і покупки. Продукти харчування. Здорове харчування. Розвиток навичок читання. Заняття гуртка з використанням елементів мнемотехніки. Гнатенко О.А.
1.5. Магазини і покупки. Продукти харчування. Улюблені страви. Заняття гуртка з використанням інтерактивних методів навчання. Дученко А.В.
2. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
2.1. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Національні символи. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією  Громадянська відповідальність» із застосуванням технології «інтервального» навчання. Стукаленко Л.В.
2.2. Засоби масової інформації у нашому житті. Інтернет. Преса. Періодичні видання. Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Громадянська відповідальність» із застосуванням кейс-методу. Парамзіна І.С.
2.3. Проблеми захисту навколишнього середовища. Проблеми забруднення навколишнього середовища Заняття гуртка за інтегрованою змістовою лінією «Екологічна безпека та сталий розвиток» з використанням елементів теорії множинності інтелектів. Стукаленко Л.В
3. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ВИСОКОГО РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ГУРТКІВЦІВ.
3.1. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Заняття гуртка з метою формування інформаційно-цифрової компетентності та екологічної грамотності. Проблеми захисту навколишнього середовища. Природні ресурси. Побережна Л.О.
3.2.Future Expectations. A letter to the future self. Заняття гуртка за технологією розвитку критичного мислення з метою формування ініціативності та підприємливості як однієї з ключових компетенцій. Future Expectations. Шуляк В.В.
3.3.Speaking about Art. Заняття гуртка з метою формування соціальною компетентності, обізнаності та самовираження у сфері культури. Козловський А.В.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА ТА ІНТЕРНЕТ-ДЖЕРЕЛА 
Автори-упорядники:
Пелішенко Г.Ф. – методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»
Творча група:
Стукаленко Л.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 20 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник творчої групи;
Кравчук Г.Д. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об‘єднання учителів іноземних мов міста Вінниці;
Вакало Л.О. – учитель англійської мови КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 2 ВМР», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Липовська А.Ю. – учитель англійської мови КЗ «ВТЛ», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
Терлецька І.В. – учитель англійської мови КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32 ВМР», спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО