Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
08.03.2019

Про робочу майстерню (workshop) для керівників МО вчителів початкових класів з теми «Цінності Нової української школи та роль вчителя у ретрансляції цих цінностей»

28 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Вінницької міської ради» проведена робоча майстерня (workshop) для керівників методичних об’єднань вчителів початкових класів з теми «Цінності Нової української школи та роль вчителя у ретрансляції цих цінностей». До вступного слова були запрошені директор закладу Касіяненко Г.А. та методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Левчук Н.Ф. нагадала присутнім цінності НУШ та продемонструвала роль вчителя у ретрансляції цих цінностей за допомогою ділової гри «Сучасній школі – сучасні вчителі». Вчителі початкових класів Мельник І.І., Білозор Н.І., Рокоман О.М., Огньова І.І., Мелах Т.В. та вчитель мистецтва Стахова І.О. презентували присутнім майстер-класи з формування цінностей у молодших школярів.
Останні новини
08.03.2019

Про майстер-клас для вчителів початкових класів теми «ТРИЗ – педагогіка творчості»

26 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради» проведений майстер-клас для вчителів початкових класів ІІ кваліфікаційної категорії та кваліфікаційної категорії «спеціаліст» з теми «ТРИЗ – педагогіка творчості». До вступного слова були запрошені директор закладу Нальотова-Дубкова Т.Г. та методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т. Заслужений вчитель України Олійник Ю.М. познайомила присутніх з історією виникнення ТРИЗ-педагогіки. Піч час практичної роботи в групах вчителі опрацювали прийоми «системний оператор», «морфологічний аналіз», «думай про інше» та «метод фокальних об’єктів».
Останні новини
04.03.2019

Про методичне об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти міста на тему «Потенціал гри з LEGO у роботі з дітьми середнього дошкільного віку»

27.02.2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» на базі КЗ «ДНЗ № 30 ВМР» відбулося методичне об’єднання вихователів середніх груп закладів дошкільної освіти міста на тему «Потенціал гри з LEGO у роботі з дітьми середнього дошкільного віку».
Педагоги закладів дошкільної освіти міста під час виставки ознайомились із методичними надбаннями працівників КЗ «ДНЗ № 30 ВМР».
Методист з дошкільної освіти Комунальної установи «Міський методичний кабінет» Сокиринська Н.Д. під час інформаційної скарбнички донесла до відома присутніх інформацію про Міжнародний проект LEGO FOUNDATION «Сприяння освіті»: мета, завдання, можливості…
Питання «Навчання через гру. Програма «Безмежний світ гри з LEGO» презентувала Оксана Артоуз, вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 30 ВМР».
У практичному блоці вихователем закладу Шлопак Л.О. проведено інтегроване заняття з дітьми середнього дошкільного віку на тему: «Подорож країнами».
Проведення вихователем-методистом Артоуз О.А. міні-тренінгу з педагогами «Партнерська взаємодія педагога з дитиною» сприяло розширенню уявлення педагогів про можливості використання конструктора LEGO в роботі з дітьми.
Підсумки засідання підведено під час «Хвилинок відкритих думок».
Всі зазначені заходи допомогли учасникам методичного об’єднання розширити знання педагогів про можливості використання конструктора LEGO у роботі з дітьми.
 
Останні новини
04.03.2019

​Про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя - 2019»

22 лютого 2019 року на базі КЗ «ЗШ I-III ст. №22 ВМР», відповідно до програми міської спартакіади школярів, відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя».
Основна мета цього заходу: привити любов до фізичної культури та спорту, зміцнювати здоров’є, виховувати почуття дружби, покращити знання про Олімпійські традиції. Переможцями спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», відповідно до програми міської Спартакіади школярів у 2018-2019 н. р. серед збірних команд закладів загальної середньої освіти м. Вінниці, стали:
  • I місце – КЗ «ЗШ II-III ст. №31 ВМР»
  • II місце – КЗ «ЗШ I-III ст. №33 ВМР»
  • III місце – КЗ «ЗШ I-III ст. із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики №34 ВМР»
Останні новини
04.03.2019

Про педагогічну майстерню для вчителів предмету «Основи здоров’я» тему: «Реалізація компетентнісного підходу у вивченні основ здоров’я в сучасній школі»

21 листопада 2019 року в КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія № 23 ВМР» відбулася педагогічна майстерня для вчителів предмету «Основи здоров’я», спеціалістів усіх кваліфікаційних категорій на тему: «Реалізація компетентнісного підходу у вивченні основ здоров’я в сучасній школі». Захід був цікавий, продуктивний, насичений, вдало поєднані науково-теоретична та практична частини. Припало до душі гостинність, доброзичливість господарів, психологічно позитивний клімат спілкування.
Останні новини
28.02.2019

Про заняття міської школи молодого вихователя-методиста ЗДО Тема: «Функції педагогічної ради. Підготовка та проведення» (Ділова гра)

25.02.2019 року на базі КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» відбулося заняття міської школи молодого вихователя-методиста, під час якого розглядались питання підготовки та проведення педагогічної ради в закладі дошкільної освіти.
Слухачі ознайомились із загальними положеннями щодо повноважень педагогічної ради, видами педагогічних рад та структурою річного циклу засідань, алгоритмом підготовки до педагогічної ради, комплексом взаємопов’язаних дій і заходів, які забезпечують участь кожного педагога, його активну та свідому позицію на педагогічній раді, розкритих методистом кабінету дошкільної освіти КУ «ММК» Сокиринською Н.Д.
Довгань Л.С., вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» ознайомила присутніх з алгоритмом ведення засідання педагогічної ради.
Молоді спеціалісти стали учасниками ділової гри «Педагогічна рада» в процесі якої у них формувалися вміння вносити конкретні та реальні пропозиції, практичні навички пошуку конструктивних рішень.
Слухачі школи набули нових знань, засвоїли алгоритм підготовки та проведення педагогічної ради, що сприяло їхньому професійному зростанню, вмінню спрямовувати спільні зусилля на поліпшення якості освітнього процесу та розв’язання актуальних проблем.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Мельник Т.С.
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
  • Готуємо сторінку.. 22
  • Де взяти Герб ?.. 23
  • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
  • Пишемо назву навчального закладу.. 25
  • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
  • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
  • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
  • Пишемо назву наказу.. 32
  • Створення констатуючої частини наказу.. 34
  • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
  • Підпис документа.. 36
  • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
  • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
  • Як було раніше. 42
  • Готуємо шаблон грамоти .. 43
  • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
  • Застосовуємо злиття.. 50
  • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
  • Або А4, або А5.. 59
  • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
  • Звідки береться текст. 62
  • Редагуємо текст.. 65
  • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
  • Виправляємо граматичні помилки. 67
  • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 69
  • Форматування за допомогою стилів. 71
  • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
  • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
  • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
  • Таблиці.. 82
  • Векторні зображення.. 84
  • Картинки.. 84
  • Малюнок.. 85
  • Схеми.. 89
  • Діаграми.. 90
  • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
  • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
  • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
  • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
  • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
  • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО