Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
16.08.2022

ОНОВЛЕНО ЗМІСТ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ ЗСО

Наказом Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року затверджено і надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» оновленим навчальним програмам для 6 – 9 та 10 – 11 класів.

Також Міністерством було затверджено типові освітні та навчальні програми для 1 – 2 та 3 – 4 класів закладів загальної середньої освіти, у яких оновлено зміст у частині питань цивільного захисту, поводження з вибухонебезпечними предметами, у зв'язку з масовим вторгненням збройних сил російської федерації в Україну (наказ МОН від 12.08.2022 № 743-22).
Останні новини
11.08.2022

Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2022/2023 н.р.

    З метою об’єднання зусиль педагогічної та громадської спільнот на засадах взаєморозуміння та співробітництва щодо захисту прав і свобод, формування у дітей ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки, Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання інформаційні матеріали щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2022/2023 навчальному році.
Останні новини
12.07.2022

ПРО ПІДГОТОВКУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

   За результатами наради, проведеної 7 червня, щодо підготовки закладів освіти до 2022/23 навчального року, Міністерство освіти і науки України розробило та пропонує для врахування в роботі інструктивно-методичні матеріали щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності на заміну інструктивно-методичних матеріалів, що надіслані листом МОН від 29.07.2020 № 1/9-406.
Останні новини
05.07.2022

Про вебінар для інструкторів з фізичного виховання та вихователів ЗДО ВМТГ

04 липня 2022 року відбувся вебінар для інструкторів з фізичного виховання, вихователів груп компенсуючого типу для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, вихователів санаторних груп та усіх бажаючих педагогів ЗДО ВМТГ в онлайн – режимі за темою: «Сучасні підходи до реалізації змісту та напрямів фізкультурно-оздоровчої роботи закладів дошкільної освіти влітку».
Мета заходу - збагачення теоретичного рівня педагогів з питань використання сучасних методів і прийомів фізичного виховання дітей дошкільного віку; удосконалення педагогічної майстерності, озброєння педагогів ЗДО практичними вміннями та навичками з організації і проведення різних форм фізичного виховання та активного відпочинку дошкільників влітку в умовах воєнного стану.
Консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Ніна Сокиринська висвітлила тему
«Організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками влітку в умовах воєнного стану. Нормативна база».
Тему: «Структура та типи фізичних занять. Організація активного відпочинку дітей влітку» розкрила консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Лариса Бондарчук.
Приємно відзначити, що тема вебінару зацікавила багатьох педагогів, то ж до заходу приєднались 83 учасники, серед них - інструктори з фізичного виховання, вихователі груп компенсуючого типу для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, вихователі санаторних груп та груп загального розвитку, вихователі-методисти та практичні психологи ЗДО ВМТГ.
В підсумково-аналітичному блоці, який проходив у форматі «Фідбек (запитання – відповіді, висновки та пропозиції) учасники вебінару обмінялись думками, поділились своїми враженнями, відзначили високий рівень розкриття актуальної і важливої теми. Корисним було ознайомлення педагогів з нормативною базою, яка регламентує діяльність закладів дошкільної освіти влітку в умовах воєнного стану.
Більш детально з матеріалами онлайн-зустрічі можна ознайомитись на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені на сторінці «Професійні спільноти» у рубриці «Дошкільна освіта», «Інструктори з фізичного виховання».
 
Останні новини
24.06.2022

Про "Методичний кейс вчителя іноземної мови НУШ"

   23 червня 2022 року було проведено вебінар для спільноти вчителів іноземних мов "Методичний кейс вчителя іноземної мови НУШ". Теми вебінару викликали неабияку зацікавленість у спільноті і  багато учителів взяли участь у заході, що свідчить про постійне бажання наших педагогів підвищувати свій професійний рівень, навіть під час відпусток. 
   Програма вебінару: 
1.Лановенко А.О., консультантка КУ «ЦПРПП ВМР» з темою: «Нормативно-правова база навчання іноземних мов у 5 класах НУШ. Учитель Нової української школи – який він?».
2.Херсон В.Б., вчителька англійської мови КЗ «Вінницька початкова школа №5» з темою: «Досвід роботи у початковій школі НУШ: практичні поради вчителям іноземних мов, які будуть працювати у 5-х класах НУШ».
3. Горєлова О.М., вчителька англійської мови КЗ «Вінницький ліцей №33» з темою: «Проєктна робота як засіб розвитку ключових компетентностей НУШ: традиційне та сучасне. Досвід роботи у школі в Німеччині».
   Спікери заходу зосередили увагу учасників на тому, якими документами повинен керуватись вчитель НУШ у своїй роботі, поділились власним досвідом роботи в НУШ та надали  теоретичні і дієві практичні рекомендації, поради та  низку корисних онлайн інструментів ( Genial.ly, BookCreator, Padlet, Canva,Wordwall та ін.) щодо навчання іноземних мов у наступному навчальному році, коли розпочнеться  впровадження НУШ  у базовій середній школі. Було предствлено порівняльний аналаз традиційних та сучасних методів навчання, розглянуто багато ідей та різних прикладів для організації проєктного навчання  на уроках іноземної мови. Як результат, намагались спільними зусиллями намалювати портрет ідеального вчителя Нової української школи, який кожен вчитель ще буде вдосконалювати і домальовувати у процесі своєї педагогічної творчості. 
   Ознайомитись детальніше з матеріалами заходу можна на сайті КУ "ЦПРПП ВМР" на сторінці Спільноти вчителів іноземних мов.  
Останні новини
16.06.2022

Рішення робочої групи з оновлення змісту навчальних програм із зарубіжної літератури для 6-9 класів (2017), 10-11 класів (2017, рівень стандарту), 10-11 класів (2017, рівень профільний) закладів загальної середньої освіти від 13 червня 2022 р. (протокол № 2)

    Зважаючи на масове вторгнення збройних сил російської федерації в Україну, психологічне й фізичне травмування українських дітей внаслідок воєнних дій держави-агресора, важливість розвитку культурних зв’язків України з цивілізованими країнами, зокрема засобами навчального предмета «Зарубіжна література», необхідність моральної підтримки учнівської молоді та зміцнення духовної сили української нації з допомогою надбань класичної й сучасної літератури світу, робоча група з оновлення змісту навчальних програм із зарубіжної літератури для 6-9 класів (2017), 10-11 класів (2017, рівень стандарту), 10-11 класів (2017, ріваень профільний) ухвалила оновити зміст навчальної програми із зарубіжної літератури для 6-11 класів (2017), вилучивши та/або замінивши твори російських і білоруських авторів на твори зарубіжних письменників відповідно до літературного процесу та з урахуванням вікових особливостей учнів/учениць.
    Рішення робочої групи з оновлення змісту навчальних програм із зарубіжної літератури. ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проєкту змін у навчальній програмі із зарубіжної літератури для 6-9 класів закладів загальної середньої освіти (2017) (2022 р.)

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
 • Автор: Мельник Т.С.
 • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
 • Готуємо сторінку.. 22
 • Де взяти Герб ?.. 23
 • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
 • Пишемо назву навчального закладу.. 25
 • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
 • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
 • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
 • Пишемо назву наказу.. 32
 • Створення констатуючої частини наказу.. 34
 • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
 • Підпис документа.. 36
 • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
 • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
 • Як було раніше. 42
 • Готуємо шаблон грамоти .. 43
 • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
 • Застосовуємо злиття.. 50
 • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
 • Або А4, або А5.. 59
 • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
 • Звідки береться текст. 62
 • Редагуємо текст.. 65
 • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
 • Виправляємо граматичні помилки. 67
 • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
 • Будуємо ієрархію тексту. 68
 • Будуємо ієрархію тексту. 69
 • Форматування за допомогою стилів. 71
 • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
 • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
 • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
 • Таблиці.. 82
 • Векторні зображення.. 84
 • Картинки.. 84
 • Малюнок.. 85
 • Схеми.. 89
 • Діаграми.. 90
 • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
 • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
 • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
 • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
 • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
 • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО