Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
21.12.2020

Про онлайн круглий стіл для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня

18 грудня 2020 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Антонішиною Ю.М. спільно з головним спеціалістом відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти ВМР Діденко Л.М. було проведено онлайн- круглий стіл для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня за темою «Завершення І семестру. Ведення шкільної документації НУШ», в якому взяли участь 34 заступники загальноосвітніх навчальних закладів. В ході заходу були розглянуті основні функції заступників, їх роль у розбудові НУШ. Учасники обговорили актуальні питання, які стосуються завершення І семестру та отримали рекомендації щодо проведення діагностичних робіт, оформлення свідоцтв досягнень учнів, ведення журналів тощо. Особлива подяка спікерам Лепетун Л.В., заступнику директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 ВМР»; Важовій О.Й., заступнику директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- гімназія №6 ВМР»; Воложаніній О.І., заступнику директора з навчально-виховної роботи «Спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 ВМР», які поділилися з колегами власним досвідом роботи та надали цінні практичні поради. Завантажити презентації: "1 клас", Лепетун Л.В., "2 клас", Важова О.Й., "3 клас", Воложаніна О.І.,"Завершення І семестру: ведення документації НУШ", Антонішина Ю.М.
Посилання на відео.

 
Останні новини
21.12.2020

Про заняття школи молодого вихователя-методиста в онлайн - режимі за темою «Організація роботи методичного кабінету закладу дошкільної освіти»

17.12.2020 року в рамках роботи міської школи молодого вихователя-методиста в онлайн - режимі (з використанням платформи Google Meet) проведено заняття за темою «Організація роботи методичного кабінету закладу дошкільної освіти». Консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» Сокиринська Н.Д. надала інформаційний коментар до Примірного положення про методичний кабінет закладу дошкільної освіти ( затвердж. Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 372).
Слухачі школи ознайомились з нормативними документами, які регламентують роботу методичного кабінету, завданнями та змістом роботи з педагогічними кадрами, структурно-функціональною моделлю методичного кабінету КЗ «ДНЗ № 37 ВМР», пам’яткою щодо компонентів освітнього простору методичного кабінету.
В процесі обговорення питань, молоді вихователі-методисти набули нових знань, засвоїли основні принципи діяльності та функції методичного кабінету закладу дошкільної освіти, що сприяло формуванню практичних навичок, потреби в самоосвіті та саморозвитку, упровадженню педагогічних знахідок, розвʼязанню педагогічних проблем.
 
Останні новини
21.12.2020

Про вебінар для вчителів громадянської освіти


18.12. 2020 року для вчителів громадянської освіти відбувся вебінар щодо оцінювання навчальних досягнень здобувачів з позиції компетентнісного підходу.
Консультантом К.Маліцькою було надано рекомендації щодо формування завдань практичного змісту, які не мають розгорнутих відповідей у підручнику з курсу « Громадянська освіта». Завдання( розміщені на сайті Центру, сторінка « Консалтинг») спрямовані на розвиток критичного мислення, поваги до прав і свобод людини, соціалізацію особистості , формування поведінкових установок, цінностей, громадянської позиції.
 
Останні новини
17.12.2020

Про онлайн-консультацію практичного психолога КУ "ЦПРПП ВМР" з вихователями ЗДО, вчителями ЗЗСО на тему "Як запобігти емоційному та професійному вигоранню"

15 – 16 грудня 2020 року Воловодівська Ж.О., практичний психолог КУ «ЦПРПП ВМР» провела онлайн-консультацію з вихователями ЗДО та вчителями ЗЗСО на тему «Як запобігти емоційному та професійному вигоранню». В ході консультації надано рекомендації щодо удосконалення вміння пошуку шляхів для покращення психологічного здоров'я. Практичний психолог разом з учасниками дійшли висновку щодо усвідомлення важливості прийняття свого «Я» та формування позитивної установки.
Останні новини
16.12.2020

Про вебінар для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти

15 грудня 2020 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Нарольською К.В. було проведено вебінар на тему: «Порядок забезпечення навчальною літературою за рахунок її перерозподілу між ЗЗСО». В заході взяли участь бібліотекарі ЗЗСО №№1-36. В ході вебінару були висвітлені питання про забезпечення підручниками ЗЗСО шляхом їх перерозподілу, а також надана інформація про актуальні курси, що сприяють росту фахового рівня бібліотекаря.
Останні новини
16.12.2020

Про конкурс освітніх проектів у дошкільній освіті ВМОТГ

На виконання Програми розвитку освіти на 2013-2020 роки, відповідно до плану роботи департаменту освіти міської ради та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» та з метою підвищення ефективності управлінської діяльності, методичної роботи, освітнього процесу у закладах дошкільної освіти, підвищення мотивації менеджерів освіти і педагогів, створення науково-методичного простору для об’єднання педагогів з метою подальшої співпраці, надбання позитивного досвіду спільної розробки та організації освітніх заходів силами різних соціальних груп, у період з травня по грудень 2020р. проводився конкурс освітніх проектів у дошкільній освіті ВМОТГ.
На розгляд конкурсної комісії представлено 19 проектів із 12 ЗДО за змістовими напрямками:
для керівників та вихователів-методистів ЗДО:
  • управлінська діяльність та методична робота в закладі дошкільної освіти;
  • спільний проєкт (2 або більше ЗДО, інші інституції (батьківська громада, ЗЗСО, ВНЗ, громадські організації, тощо));
для педагогів:
  • організація освітньої роботи з дітьми (фізкультурно-екологічні, економічні, творчі, екологічні, інноваційні проєкти).
Члени конкурсної комісії ознайомилися з теоретичною частиною проектів та переглянули відеопрезентації проектів. Оцінювання проектів проводилося відповідно до розроблених критеріїв. 11.12.2020 року під час онлайн - засідання, з використанням платформи ZOOM, члени конкурсної комісії обмінялися думками та визначили переможців конкурсу.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Мельник Т.С.
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
  • Готуємо сторінку.. 22
  • Де взяти Герб ?.. 23
  • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
  • Пишемо назву навчального закладу.. 25
  • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
  • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
  • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
  • Пишемо назву наказу.. 32
  • Створення констатуючої частини наказу.. 34
  • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
  • Підпис документа.. 36
  • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
  • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
  • Як було раніше. 42
  • Готуємо шаблон грамоти .. 43
  • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
  • Застосовуємо злиття.. 50
  • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
  • Або А4, або А5.. 59
  • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
  • Звідки береться текст. 62
  • Редагуємо текст.. 65
  • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
  • Виправляємо граматичні помилки. 67
  • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 69
  • Форматування за допомогою стилів. 71
  • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
  • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
  • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
  • Таблиці.. 82
  • Векторні зображення.. 84
  • Картинки.. 84
  • Малюнок.. 85
  • Схеми.. 89
  • Діаграми.. 90
  • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
  • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
  • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
  • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
  • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
  • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО