Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
22.01.2021

Про тренінгове заняття

20 – 21 січня 2021 року Воловодівська Ж.О., психолог КУ «ЦПРПП ВМР» провела тренінгові заняття з вихователями ЗДО та педагогами ЗЗСО на тему «Психологічні техніки соціалізації дитини».
З вихователями ЗДО в ході заняття розглянули фактори, які впливають на соціалізацію дитини. Виконали вправи на входження дитини в групу, працювали над вирішенням проблемного питання.
Мета тренінгового заняття з педагогами ЗЗСО – як допомогти дітям залишатися дружнім колективом та налагоджувати позитивну комунікацію після дистанційного навчання. Педагоги, виконали вправи, які зможуть проводити з дітьми, щоб полегшити соціалізацію.
Останні новини
21.01.2021

Про інструктивно-методичну нараду для вчителів освітньої галузі «Суспільствознавство»

21.01.2021 року для вчителів освітньої галузі «Суспільствознавство» консультантом КУ ЦПРПП ВМР Маліцькою К.П.було проведено інструктивно-методичну нараду з питань формування мотивації до навчально- пізнавальної діяльності здобувачів освіти та організації предметних тижнів в умовах змішаного навчання.
Матеріали наради розміщені на сайті Центру « Професійні спільности.Середня та старша школа. Суспільні дисципліни»
Останні новини
21.01.2021

Про інструктивно-методичну нараду для шкільних бібліотекарів

19 січня 2021 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Нарольською К.В. було проведено інструктивно-методичну нараду на тему «Участь ЗЗСО в конкурсному відборі підручників для 4 та 8 класів». В заході взяли участь шкільні бібліотекарі та особи, відповідальні за оформлення результатів вибору підручників в ЗЗСО. Учасники були ознайомлені із переліками навчальних предметів, з яких друкуватимуться підручники для ЗЗСО в 2021 році, інструктивно-методичними матеріалами МОНУ та нормативною документацією, що регулює питання участі ЗЗСО у ІІ етапі конкурсного відбору підручників. Інформаційна підтримка ЗЗСО з питань участі у конкурсному відборі відбуватиметься через електронну сторінку. Презентацію на допомогу відповідальним за оформлення результатів вибору ЗЗСО можна завантажити тут.
Останні новини
15.01.2021

Підручники для 4 класів як запорука успішного закінчення початкової ланки НУШ

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» інформує, що з 18 по 23 січня 2021 року буде відбуватися спеціальна сесія інтерактивної школи творчого вчителя «Підручники для 4 класів як запорука успішного закінчення початкової ланки НУШ» від видавництва «Ранок», на яку запрошуються вчителі початкових класів.
Докладніше про сесію: http://ranok-ul.tilda.ws/interactiveschool
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY0BdEg6VBLQqC95OTgHwSHHgA4hfpFzg0JGZo7say3Vwz2g/viewform
Відеозапис авторських виступів буде доступний на сайті: http://interactive.ranok.com.ua./
Вся інформація про підручники доступна за посиланням: http://ranok-ul.tilda.ws/nush4
Останні новини
14.01.2021

Про вебінар для керівників МО педагогічних спільнот вчителів початкових класів

13 січня 2021 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Антонішиною Ю.М. було проведено вебінар для керівників МО педагогічних спільнот вчителів початкових класів з теми «Організація дистанційного навчання в початковій школі». В заході взяли участь 64 педагоги.
Вчителям були надані методичні рекомендації щодо організації педагогічного процесу з учнями початкових класів в умовах дистанційного навчання, запропоновано орієнтовний графік роботи вчителя, висвітлені особливості оцінювання та контролю під час онлайн-навчання тощо.
Переглянути презентацію:
Останні новини
13.01.2021

​Про вебінар для голів шкільних методичних об’єднань на тему «Оцінювання здобувачів освіти за умов дистанційного навчання: реалії та виклики»

13.01.2021 р. в режимі онлайн відбувся вебінар для голів шкільних методичних об’єднань на тему: « Оцінювання здобувачів освіти за умов дистанційного навчання: реалії та виклики»…
Консультанти КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» К.Маліцька, А.Півторак, Т.Мельник надали інформацію про режими, підходи, системи оцінювання учнів. Продуктивною і корисною для учасників була інформація надана очільником лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій ,заступником директора з інформаційних технологій КЗ « ФМГ №17 ВМР» Пасіховим Ю.Я.Зокрема, для забезпечення успішного дистанційного навчання на базі ЛІКТ започатковано 30-годинний курс для вчителів « Теорія і практика дистанційного навчання».
До венбінару приєдналося більше 100 слухачів. Висновком зробленим по закінченню роботи стало розуміння того, що старі методи оцінювання в умовах ДО стали неактуальними. На перший план виходить формувальне оцінювання та створення для його здійснення чіткої системи тематичних курсів, які складаються з різнопланових навчальних завдань, пройшовши які, здобувач освіти отримує бали, що у сумі дають уявлення про його персональні успіхи. Важливим є те, що для цього потрібне спеціалізоване навчальне середовище. (яскравим прикладом якого є LMS LIKT).
Було відзначено важливість введення спільних для всього навчального закладу критеріїв оцінювання та постійного фідбеку з батьками.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Презентація "Оцінювання здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання: реалії та виклики" (Автор - укладач К.П. Маліцька)
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Мельник Т.С.
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
  • Готуємо сторінку.. 22
  • Де взяти Герб ?.. 23
  • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
  • Пишемо назву навчального закладу.. 25
  • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
  • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
  • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
  • Пишемо назву наказу.. 32
  • Створення констатуючої частини наказу.. 34
  • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
  • Підпис документа.. 36
  • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
  • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
  • Як було раніше. 42
  • Готуємо шаблон грамоти .. 43
  • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
  • Застосовуємо злиття.. 50
  • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
  • Або А4, або А5.. 59
  • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
  • Звідки береться текст. 62
  • Редагуємо текст.. 65
  • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
  • Виправляємо граматичні помилки. 67
  • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 69
  • Форматування за допомогою стилів. 71
  • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
  • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
  • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
  • Таблиці.. 82
  • Векторні зображення.. 84
  • Картинки.. 84
  • Малюнок.. 85
  • Схеми.. 89
  • Діаграми.. 90
  • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
  • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
  • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
  • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
  • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
  • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО