Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
25.11.2021

Про заняття міської школи молодого майстра

24 листопада 2021 року в онлайн-режимі проведено заняття міської школи молодого майстра для вихователів (стаж роботи – ІІІ-й рік) ЗДО ВМТГ за темою «Формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку», метою якого було розкрити особливості організації освітньої роботи з дошкільниками, формування їхньої логіко-математичної компетентності в освітньому закладі.
До заходу долучились: вихователь-методист КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Наталія Романюк; вихователь-методист КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Наталія Куліш; вихователь КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Людмила Архипчук.

Консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Бондарчук Л.В. надала практичні поради слухачам МШММ у форматі методичного дайджесту про важливість формування ключових компетентностей дитини: предметно-практичної й технологічної, сенсорно-пізнавальної, логіко-математичної, дослідницької, які належать до стратегічних завдань освітнього процесу напряму «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» нової редакції Базового компонента дошкільної освіти України.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Наталія Романюк представила напрямки роботи педагогів свого закладу з формування логіко-математичної компетентності дошкільників.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Наталія Куліш презентувала молодим колегам авторську методичну розробку «Мислимо, граємо, уявляємо – логіку розвиваємо».

Використання розвиваючих ігор В’ячеслава Воскобовича у процесі формування логіко-математичної компетенції дошкільників під час проведення майстер-класу представила вихователь КЗ «ДНЗ №26 ВМР» Людмила Архипчук та навчила колег виготовляти ігрові посібники, зокрема «Чарівний квадрат Воскобовича».

Більш детально з матеріалами МШММ можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені у рубриці «Професійна спільнота вихователів ЗДО».
 
Останні новини
25.11.2021

Про майстер-клас для практичних психологів ЗДО

З метою набуття нового досвіду, взаємозбагачення, натхнення, удосконалення 24 листопада 2021 року за ініціативи психолога КУ «ЦПРПП ВМР» Антоніни Рогаль для практичних психологів закладів дошкільної освіти було організовано майстер-клас «Особливості корекційно-розвиткової роботи для дітей дошкільного віку».
Фахівці ділились з колегами своїми напрацюваннями, креативними розробками та цікавими вправами, які використовують у своїй роботі.
Справжня любов до того, що ти робиш – запорука успіху. Такі люди надихають та передають свою енергію. З впевненістю можна сказати, що наші практичні психологи дошкільних закладів працюють з великою самовіддачею в своє задоволення, натхненно та щиро люблять те, чим займаються.
Останні новини
25.11.2021

Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насилля"

Із 25 листопада до 10 грудня відбудеться Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насилля". Детальніше про хід кампанії ознайомтеся за покликанням https://vin-osvita.gov.ua/2021/11/vseukrayinska-kampaniya-16-dniv-proty-nasylstva/
Останні новини
23.11.2021

Про обмін досвідом роботи між працівниками психологічних служб закладів загальної середньої освіти ВМТГ

   23 листопада 2021 року в рамках діяльності професійних спільнот працівників психологічних служб закладів загальної середньої освіти ВМТГ відбулася онлайн-зустріч з практичними психологами та соціальними педагогами.
    В ході зустрічі своїм досвідом роботи ділилися працівники психологічної служби КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 20 ВМР» Ірина Дремко (практичний психолог) та Світлана Сокор (соціальний педагог). У розрізі теми «Гармонізація емоційного стану в умовах пандемії. Життєвий ресурс поряд» фахівці знайомили з техніками, які направлені на підтримку емоційного благополуччя дітей: зняття напруги, стресу, втоми, гармонізація емоційного стану, глибшого зрозуміння себе. Також зверталась увага на роботу з педагогами щодо гармонізації емоційного стану.
     Матеріали досвіду роботи розміщені на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» в розділі «Професійні спільноти», підрозділ «Психологічна служба».
 
Останні новини
22.11.2021

Про методичне об'єднання вихователів

19 листопада 2021 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Ларисою Бондарчук, вихователем-методистом КЗ «ДНЗ №73 ВМР» Оленою Маричевою, керівником міського об’єднання вихователів груп другого молодшого віку Наталією Кравчук, вихователя-методиста КЗ «ДНЗ №3 ВМР» в онлайн-режимі проведено міське методичне об’єднання у форматі педагогічного подіуму для вихователів груп другої молодшої групи ЗДО ВМТГ за темою «Організація форм сучасного освітнього процесу в закладі дошкільної освіти», метою якого було сприяння підвищенню якості та ефективності освітньої роботи з дітьми та реалізації засад оновленого Базового компонента дошкільної освіти.
Керівник ММО Наталія Кравчук в актуальному повідомленні ознайомила молодих колег про особливості роботи з сучасними дітьми, яких за «Теорією поколінь» визначено як покоління «Альфа». Це діти цифрової ери, які вирізняються інтелектуальною та емоційною своєрідністю: їхній світ цінностей значною мірою підвладний онлайн-соціалізації, тому сучасні виклики життя є для них лише звич­ними умовами буття.
На педагогічному подіумі систему роботи - «Застосування сучасних педагогічних технологій в практику роботи закладу» представила Олена Колосова, вихователь-методист КЗ « ДНЗ № 73 ВМР». Вихователі переглянули відео із організації і проведення форми сучасного освітнього процесу «Коло спілкування» на тему «Діток гарбузи бокаті запросили погуляти»; «Корисну програму» з педагогами «Така знайома і незнайома гарбузова родина».

Проведення методичного об’єднання у такому форматі надало можливість вихователям удосконалити рівень теоретичної та практичної підготовки щодо впровадження в освітній процес закладу дошкільної освіти сучасних форм його організації.
Більш детально з матеріалами МШММ можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені у рубриці «Професійна спільнота вихователів ЗДО».



 
Останні новини
22.11.2021

Про проведення змагань з волейболу

На протязі двох тижнів, з 09.11 по 18.11.2021 року, проходили змагання з волейболу серед юнаків та дівчат в рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти вінницької міської територіальної громади в 2021-2022 навчальному році. Спортивні змагання є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей.
У змаганнях серед юнаків взяли участь двадцять вісім команд закладів освіти, а в змаганнях серед дівчат – 18.
Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої.
Переможцями змагань з волейболу серед юнаків стали:
І місце – команда КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №31 ВМР"
ІІ місце – команда КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназії №2 ВМР"
ІІІ місце – команда КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №16 ВМР"
Переможцями змагань з волейболу серед дівчат стали:
І місце – команда КЗ" ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ВМР"
ІІ місце – команда КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №22 ВМР"
ІІІ місце – команда КЗ " ЗОШ І-ІІІ ст. №27 ВМР"
Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Spiral.ac


  • URL ресурсу: https://spiral.ac/

  • Категорія:
    • Генератор навчального контенту (ППЗ)
    • Віртуальний журнал (створення віртуальних класів для фіксації оцінок за окреме завдання та підсумкової)

  • Аннотація:

    Spiral.ac створена у Великій Британії. Ця система дозволяє вчителям створювати віртуальні класи, де учні можуть створювати спільні презентації, переглядати і відповідати на презентації, переглядати відео на YouTube за допомогою легко створюваних вчителем навчальних завдань.  Вчитель може оцінювати роботу  в електронному журналі та бачити статистику успішності учнів. Spiral не вимагає інтеграції з будь-яким LMS і займає секунди, щоб ваші учні активно брали участь у живих уроках та завданнях. 
    Зі Spiral.ac можна легко організувати за запустити синхронну дистанційну мішану або очну групову діяльність, або опублікувати завдання, яке потрібно виконати асинхронно. Учні підключаються до завдань за допомогою простого коду (ніякого спеціального ПЗ скачувати на учнівський пристрій не треба). Відповіді студентів з’являються в прямому ефірі, щоб вони могли вчитися один у одного. Також ви можете переглядати, оцінювати та надавати відгуки в режимі офлайн. 
    Особливими родзинками є:

    • групова робота при обгороренні,
    • використання YouTube  для вікторини, коли відео кілька раз зупиняється і на екрані пишеться питання,
    • швидкий старт
    • відсутність клієнт-програм для мобільних (потрібен тільки браузер та інтернет)


  • Активні та додаткові модулі:
    • Quickfire Lite - Задайте усне запитання, і замість того, щоб підняти одну руку, весь клас може відповісти з будь-якого пристрою. Швидкий, простий та ефективний для масової перевірки знань та отримання оцінки за лічені секунди.
    • Quickfire - Підготуйте вікторину як самостійну діяльність. Виберіть запитання з низки форматів Оцінюйте в режимі реального часу або асинхронно.
    • Discuss - Імпортуйте будь-яку слайдову презентацію, PowerPoint або PDF і презентуйте в режимі реального часу в класі або в режимі онлайн. Встановіть точки для обговорення для класу, щоб вони могли обмінюватися коментарями, думками та ідеями між собою.
    • Team Up - Учнівські команди можуть створювати спільні презентації та ділитися ними із пов’язаних пристроїв у класі та вдома. Також команди можуть використати "білу дошку" на своїх пристроях, щоб представити свої наробки для обговорення та оцінки.
    • Clip - Перетворіть будь-яке публічне відео в живий чат із запитаннями та вікторинами. Дивіться разом із класом, як учні відповідають на кожне запитання, синхронно або віддалено у часі.


  • Ціна:

    Кожна з основних функцій Spiral безкоштовна і назавжди залишиться безкоштовною для облікових записів викладачів. Це означає, що все, що ви можете побачити під час першої реєстрації, є безкоштовним і залишиться вільним назавжди. Незабаром буде запущено оновлення Spiral PRO, яке за дуже невелику річну плату (приблизно $60) дасть доступ до нових функцій  та  додатків. Також доступне ліцензування в системі школи/округу, що включає інтеграцію із LMS системами школи (наприклад, Moodle).


   Опис ресурсу

  • Мова інтерфейсу:
    • Англійська

  • Складність програми: Достатньо простий, але треба розібратися з англійським інтерфейсом. Можна використати для цього Google перекладач.

  • Мобільність програми:
    • Адаптований дизайн для мобільних пристроїв
    • Веб-програма для мобільного запускається на браузері

  • Авторизація:
    Авторизація обовязкова для учителя-автора завдань. Можна через акаунт Google, Facebook, Twstter, Clever, Edmodo. Учны при входы до завдань вводять свої імена (E-mail) для ідентифікації в віртуальному класі.

  • Імпорт результатів:
    • Збереження користувацьких файлів на стороні сервера

  • Допомога: Хелперу, як такого немає, але інтерфейс достатньо простий, лише треба розібратися з англомовними термінами. Дещо можна почерпнути з FAQ, який знаходиться у футері стартової сторінки (до реєстрації). Співтовариство англомовне.

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО