Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
22.12.2021

Про вебінар для шкільних бібліотекарів

21 грудня 2021 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Нарольською К.В. було проведено вебінар на тему «Участь ЗЗСО в конкурсному відборі підручників для 9 класів». В заході взяли участь шкільні бібліотекарі та особи, відповідальні за оформлення результатів вибору підручників в ЗЗСО. Учасники були ознайомлені із переліками навчальних предметів, з яких друкуватимуться підручники для ЗЗСО в 2022 році, інструктивно-методичними матеріалами МОНУ та нормативною документацією, що регулює питання участі ЗЗСО у І етапі конкурсного відбору підручників. Інформаційна підтримка ЗЗСО з питань участі у конкурсному відборі відбуватиметься через електронну сторінку спільноти шкільних бібліотекарів (розділ "Конкурсний відбір підручників"). Презентацію на допомогу відповідальним за оформлення результатів вибору ЗЗСО можна завантажити тут.
Останні новини
22.12.2021

Про заняття міської Школи молодого майстра (вихователі зі стажем роботи до 1р.)

21 грудня 2021 року в рамках роботи міської школи молодого майстра «Стажер-вихователь» «Дебют» консультанти КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» Ніна Сокиринська та Лариса Бондарчук в режимі онлайн, з використанням платформи Meet, провели вебінар на тему: «Сучасні форми організації освітнього процесу. Планування освітньої діяльності в ЗДО».
В ході вебінару обговорювалися питання щодо організації та методики проведення сучасних форм роботи з дошкільнятами, особливості планування та ведення ділової документації вихователя.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 73 ВМР» Олена Колосова поділилась досвідом роботи щодо планування та організації літературних проєктів в закладах дошкільної освіти та провела з молодими педагогами онлайн-анкетування щодо самоаналізу планування освітньої роботи з дітьми.
Під час онлайн-вправи на рефлексію вихователі мали змогу поділитись враженнями від заходу.


 
Останні новини
21.12.2021

Про конкурс освітніх проєктів у дошкільній освіті ВМТГ

15-16 та 20 грудня 2021р. в рамках конкурсу освітніх проєктів у дошкільній освіті ВМТГ , який проводиться щорічно на виконання Програми розвитку освіти на 2013-2021р., в актовій залі КУ «ЦПРПП ВМР» відбувся захист- презентація освітніх проєктів.
Конкурс проходив у ІІ тури за такими змістовими напрямками:
для керівників та вихователів-методистів ЗДО:

спільний проєкт (2 або більше ЗДО, інші інституції (батьківська громада, ЗЗСО, ВНЗ, громадські організації, тощо));

для педагогів:

організація освітньої роботи з дітьми (фізкультурно-екологічні, економічні, творчі, екологічні, інноваційні проєкти). До участі у конкурсі долучилося 25 ЗДО ВМТГ, які подали 24 проєкти.
У І турі конкурсна комісія ознайомилася з поданими матеріалами, провела оцінювання робіт. До участі у ІІ турі було допущено 22 проєкти.
Учасникам конкурсу було надано право вибору виду презентації освітніх проєктів (мультимедійна презентація; інформаційний стенд; виставка; демонстрація відеофільму, рекламного ролика; телепередача; гра (рольова, ділова тощо)).
Оцінювання проєктів здійснювалося відповідно до критеріїв, визначених Положенням конкурсу.
Результати конкурсу будуть висвітлені у наказі по ДО ВМР.
Заклади дошкільної освіти - учасники конкурсу будуть відзначені дипломами, переможці конкурсу - грамотами та подарунками.

 
Останні новини
20.12.2021

Про проведення вебінару на тему: «Формування компетентностей учнів через використання ІКТ. AR та VR технології».

16.12.2021 року в режимі відео конференції ZOOM проведено вебінар за участю вчителів географії закладів загальної середньої освіти на тему: «Формування компетентностей учнів через використання ІКТ. AR та VR технології»
Модератором заходу була консультант «КУЦПРПП ВМР» Дідик А.П., спікером – вчитель географії КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" Шаповал Я.Ю.
Дідик А.П. акцентувала увагу на важливості формування компетентностей учнів на уроках географії та актуальності використання інформаційно – комунікаційних технологій.
Шаповал Я.Ю. презентував власний досвід використання AR і VR технології на уроках географії та продемонстрував учасникам заходу поетапне створення чат-боту.
Останні новини
15.12.2021

Про методичне об"єднання вихователів середніх груп ЗДО ВМТГ

14 грудня 2021 року відбулося онлайн-методичне об’єднання вихователів середніх груп закладів дошкільної освіти ВМТГ за темою: «Формування еколого - природничої компетентності дошкільників в закладі дошкільної освіти», в якому взяли участь 75 педагогів.
Захід відбувся на базі КЗ «ДНЗ №18 ВМР» на платформі Google Meet.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 30 ВМР», модератор методичного об’єднання вихователів середніх груп Оксана Артоуз ознайомила учасників із ключовими напрямами природничо-екологічної компетентності дошкільників, налаштувала учасників зібрання на плідну та творчу співпрацю.
Консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Ніна Сокиринська розкрила зміст та завдання освітнього напряму «Дитина в природньому довкіллі» оновленого БКДО, акцентувала увагу на засобах та методах, які спонукають дітей до успішного пізнання природи, а також видах діяльності ( пізнавальна, ігрова, трудова та дослідницька); формах створення природничо – екологічної компетентності (заняття, екскурсії, тренінги, уроки практичного життя, цільові та повсякденні прогулянки, свята та розваги тощо); а також зазначила, що запорукою успіху формування навичок у дітей є правильна позиція педагога.
Вихователь КЗ «ДНЗ №18 ВМР» Ольга Басіста презентувала досвід роботи з формування у дошкільників 5 - го року життя еколого - природничих навичок. Учасників зібрання зацікавила одна із форм роботи - «Книга скарг природи», яка допомагає дітям вивчати екологічні проблеми та намагатися вирішити їх самостійно.
В ході практичного блоку присутні мали змогу переглянути (за покликанням) інтегроване заняття з дітьми на тему «У пошуках хмаринки».
«Релаксаційний дайджест» представила практичний психолог КЗ «ДНЗ №18 ВМР» Вероніка Шерстюк, розповіла присутнім про цікавинки в роботі, психологічне вигорання, яке часто супроводжує педагогів.
Тестування вихователів «Педагогічна навколосвітка» з розділу програми «Дитина в природному довкіллі» на тему: «Підвищення природо - екологічної компетентності педагогів» провела вихователь - методист закладу Олеся Коваль.
В ході підсумково-аналітичного блоку відбувся обмін думками та враженнями.
Матеріали методичного об’єднання можна переглянути на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» у рубриці «Професійна спільнота вихователів ЗДО».


 
Останні новини
15.12.2021

Про інформаційно-консультативну зустріч з учасниками конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2021»

 10 грудня 2021року стартував другий етап щорічного конкурсу професійної майстерності серед вихователів ЗДО ВМТГ «Вихователь року-2021».
Цьогоріч виявили бажання взяти участь у конкурсних змаганнях 4 вихователі ЗДО ВМТГ, переможці першого етапу конкурсу, який проходив у ЗДО: Тетяна Снігур (ЗДО № 46), Алла Растопка (ЗДО № 47), Ірина Савчук (ЗДО № 59), Юлія Литвиненко (ЗДО № 60).
В актовій залі КУ «ЦПРПП ВМР» відбулася інформаційно-консультативна зустріч з учасниками, яку проводили представники ДО ВМР та консультанти КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради».
Відкривала зустріч начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти Вінницької міської ради Гарник Л.П., яка привітала учасниць з перемогою у І етапі конкурсу, подякувала за активну життєву позицію та побажала творчого натхнення, успіхів на шляху до перемоги.
Знайомство з учасницями відбулося під час самопрезентації.
Член оргкомітету Ніна Сокиринська ознайомила з умовами проведення конкурсу, критеріями оцінювання конкурсних випробувань, вимогами до конкурсних матеріалів.
Послідовність участі у конкурсних випробуваннях визначили жеребкуванням.
Оргкомітет та журі конкурсу щиро бажає учасницям впевненості у власних силах, віри у перемогу, позитивних емоцій та підримки колег.
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Spiral.ac


  • URL ресурсу: https://spiral.ac/

  • Категорія:
    • Генератор навчального контенту (ППЗ)
    • Віртуальний журнал (створення віртуальних класів для фіксації оцінок за окреме завдання та підсумкової)

  • Аннотація:

    Spiral.ac створена у Великій Британії. Ця система дозволяє вчителям створювати віртуальні класи, де учні можуть створювати спільні презентації, переглядати і відповідати на презентації, переглядати відео на YouTube за допомогою легко створюваних вчителем навчальних завдань.  Вчитель може оцінювати роботу  в електронному журналі та бачити статистику успішності учнів. Spiral не вимагає інтеграції з будь-яким LMS і займає секунди, щоб ваші учні активно брали участь у живих уроках та завданнях. 
    Зі Spiral.ac можна легко організувати за запустити синхронну дистанційну мішану або очну групову діяльність, або опублікувати завдання, яке потрібно виконати асинхронно. Учні підключаються до завдань за допомогою простого коду (ніякого спеціального ПЗ скачувати на учнівський пристрій не треба). Відповіді студентів з’являються в прямому ефірі, щоб вони могли вчитися один у одного. Також ви можете переглядати, оцінювати та надавати відгуки в режимі офлайн. 
    Особливими родзинками є:

    • групова робота при обгороренні,
    • використання YouTube  для вікторини, коли відео кілька раз зупиняється і на екрані пишеться питання,
    • швидкий старт
    • відсутність клієнт-програм для мобільних (потрібен тільки браузер та інтернет)


  • Активні та додаткові модулі:
    • Quickfire Lite - Задайте усне запитання, і замість того, щоб підняти одну руку, весь клас може відповісти з будь-якого пристрою. Швидкий, простий та ефективний для масової перевірки знань та отримання оцінки за лічені секунди.
    • Quickfire - Підготуйте вікторину як самостійну діяльність. Виберіть запитання з низки форматів Оцінюйте в режимі реального часу або асинхронно.
    • Discuss - Імпортуйте будь-яку слайдову презентацію, PowerPoint або PDF і презентуйте в режимі реального часу в класі або в режимі онлайн. Встановіть точки для обговорення для класу, щоб вони могли обмінюватися коментарями, думками та ідеями між собою.
    • Team Up - Учнівські команди можуть створювати спільні презентації та ділитися ними із пов’язаних пристроїв у класі та вдома. Також команди можуть використати "білу дошку" на своїх пристроях, щоб представити свої наробки для обговорення та оцінки.
    • Clip - Перетворіть будь-яке публічне відео в живий чат із запитаннями та вікторинами. Дивіться разом із класом, як учні відповідають на кожне запитання, синхронно або віддалено у часі.


  • Ціна:

    Кожна з основних функцій Spiral безкоштовна і назавжди залишиться безкоштовною для облікових записів викладачів. Це означає, що все, що ви можете побачити під час першої реєстрації, є безкоштовним і залишиться вільним назавжди. Незабаром буде запущено оновлення Spiral PRO, яке за дуже невелику річну плату (приблизно $60) дасть доступ до нових функцій  та  додатків. Також доступне ліцензування в системі школи/округу, що включає інтеграцію із LMS системами школи (наприклад, Moodle).


   Опис ресурсу

  • Мова інтерфейсу:
    • Англійська

  • Складність програми: Достатньо простий, але треба розібратися з англійським інтерфейсом. Можна використати для цього Google перекладач.

  • Мобільність програми:
    • Адаптований дизайн для мобільних пристроїв
    • Веб-програма для мобільного запускається на браузері

  • Авторизація:
    Авторизація обовязкова для учителя-автора завдань. Можна через акаунт Google, Facebook, Twstter, Clever, Edmodo. Учны при входы до завдань вводять свої імена (E-mail) для ідентифікації в віртуальному класі.

  • Імпорт результатів:
    • Збереження користувацьких файлів на стороні сервера

  • Допомога: Хелперу, як такого немає, але інтерфейс достатньо простий, лише треба розібратися з англомовними термінами. Дещо можна почерпнути з FAQ, який знаходиться у футері стартової сторінки (до реєстрації). Співтовариство англомовне.

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО