Про друге засідання Школи молодого спеціаліста - практичного психолога закладів загальної середньої освіти.
6 лютого 2019 року у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 22 ВМР» відбулося друге засідання Школи молодого спеціаліста - практичного психолога закладів загальної середньої освіти.
В ході засідання молоді фахівці працювали у напрямку роботи з посттравматичними станами дітей. Зокрема, складали орієнтовні індивідуальні плани роботи з дітьми – сиротами, з дітьми переселенцями, постраждалими від насилля. Увагу акцентували на тематиці індивідуальних консультацій, кількості зустрічей.
Про педагогічну майстерню тему «Методика проведення бінарного уроку як засіб реалізації наскрізних змістових ліній у контексті Нового Державного стандарту освіти» для учителів математики та біології.
06.02.2019 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 Вінницької міської ради» відбулася педагогічна майстерня з досвіду роботи «Я роблю це так…» на тему «Методика проведення бінарного уроку як засіб реалізації наскрізних змістових ліній у контексті Нового Державного стандарту освіти» для учителів математики та біології.
У теоретичній частині господарі розкрили принцип застосування бінарних уроків та поділилися досвідом власних уроків. А в практичній частині усі присутні учителі математики та біології мали змогу співпрацювати разом у розв’язуванні задач міжпредметного змісту.
Про чергове засідання Школи молодого класного керівника з теми «Стоп булінг! Діти—дзеркало батьків»
31.01 .2019 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» в рамках Інституту класного керівника відбулось чергове засідання Школи молодого класного керівника з теми «Стоп булінг! Діти—дзеркало батьків».
Координувала роботу зкруглого столу методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна, яка акцентувала увагу педагогів на проблемі булінгу серед сучасної молоді.
Шаповалюк Леся Юріївна, заступник директора з виховної роботи, детально розкрила тему виникнення булінгу в Україні. Про 10 ознак токсичних батьків, котрі псують життя своїм дітям, розповіла Дусик Оксана Володимирівна, голова МО класних керівників 5-11 класів.
Практичну частину розпочала Леся Юріївна, яка провела заняття з елементами тренінгу «СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильству». Цікавим та позитивним завершенням круглого столу став майстер-клас «Горішок із сюрпризом», який провела Оксана Володимирівна.
Кожен учасник круглого столу отримав сертифікат, який вручила директора закладу Лепко Надія Іллівна.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам Школи молодого класного керівника!
За посиланням ви можете переглянути матеріали засідання
Про засідання школи молодого вчителя іноземних мов (семінар) на тему «Створення та використання лепбуків на уроках іноземної мови»
30 cічня 2019 року на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ст.№36 ВМР» відбулось засідання ШМУ іноземних мов (семінар) для молодих вчителів іноземної мови на тему «Створення та використання лепбуків на уроках іноземної мови».Було присутніми 25 представників із 23-х закладів загальної середньої освіти. Метою заняття було усвідомлення учнями значення іноземної мови для життя в мультилінгвальному та полікультурному світовому просторі,а також здатності переносити знання й уміння в нову ситуацію шляхом виконання
проблемно-пошукової діяльності».
Про інформаційно-методичну зустріч із педагогами, що виявили бажання взяти участь у Конкурсі «Надія - 2019»
Триває реєстрація учасників міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2019». 30 січня 2019 року в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» відбулась інформаційно-методична зустріч із педагогами, що виявили бажання взяти участь у Конкурсі.
З мотивуючим вітальним словом до молодих колег звернулася завідувач КУ «ММК» Наталія Москальчук. Про організацію Кконкурсу, перебіг конкурсних випробувань, рекомендації щодо виконання завдань розповіла методист з навчальних дисциплін Тетяна Дрозд. Секретами створення успішної презентації поділився методист з навчальних дисциплін Тарас Мельник.
На поточний момент найбільшу зацікавленість щодо участі в Конкурсі й активність у реєстрації виявили вчителі початкових класів. З побажаннями успіхів звернулася до всіх присутніх методист з навчальних дисциплін Людмила Зима.
«Методисти готові підтримати учасників та надати їм необхідну професійну допомогу», ‒ запевнила методист з навчальних дисциплін Ірина Любчак.
Реєстрація учасників Конкурсу завершиться 05 лютого 2019 року. Приєднуйтесь!
Про інтерактивну освітню виставку – гру «Маршрут безпеки» з протидії торгівлі людьми
30 січня 2019 року у КЗ «Вінницький технічний ліцей» в рамках майстерні психологічних практик Базалійська Л.П., практичний психолог та Щорс В.В., соціальний педагог даного закладу провели інтерактивну освітню виставку – гру «Маршрут безпеки» з протидії торгівлі людьми. Учасниками заходу були практичні психологи, соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти міста.
На початку роботи для фахівців психологічної служби організатори представили презентацію «Ситуація з торгівлею людьми в Україні». Для розкриття актуальності теми долучилася психолог Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гудімова О.О. з виступом «Профілактична та реабілітаційна роботи по м. Вінниця з попередження торгівлі людьми». Всі учасники заходу стали учасниками інтерактивної освітньої виставки – гри «Маршрут безпеки», де мали змогу ознайомитися з цікавими завданнями, які стануть корисними в роботі з дітьми.
Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Про творчу майстерню «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів ЗЗСО.
17 квітня 2019 року о 14.30 у приміщенні HUB Місто змістів (адреса: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11) відбулась Творча майстерня «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів закладів загальної середньої освіти м.Вінниці.
Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2018» та Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018-2019 навчального року у м. Києві.
У роботі Творчої майстерні взяли участь: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради, кандидат історичних наук - Яценко Оксана Василівна, голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Станіславенко Людмила Анатоліївна, завідувач комунальної установи «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна, заступник директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Божок Ірина Василівна, завідувач лабораторії педагогічної майстерності та освітніх інновацій комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Друзь Лариса Всеволодівна, методисти комунальної установи «Міський методичний кабінет».
Презентували свій досвід:
Дрозд Тетяна Михайлівна, методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет». «Неформальна освіта»
Олійник Оксана Вікторівна, вчитель німецької мови комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради». «Інноваційне освітнє середовище на уроках німецької мови як засіб формування лінгвокраїнознавчої компетентності учнів».
Корнійчук Надія Антонівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Презентація електронного посібника «Людина та її організм»
Лепетун Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради». «Інтегроване навчання в умовах упровадження Концепції Нової української школи».
Воложаніна Олена Інокентіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Інноваційна діяльність закладу в умовах реалізації Концепції Нової української школи»
Бартюк Микола Петрович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №31 Вінницької міської ради". «Розвиток компетентностей учасників освітнього процесу в інноваційному освітньому середовищі».
Дем'янчук Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №35 Вінницької міської ради". «Інтегроване навчання як складова інноваційного освітнього середовища».
Алмазова Олена Леонідівна, вчитель української мови та літератури зарубіжної літератури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №36 Вінницької міської ради». «Електронний посібник з української літератури «Від слова до пісні» як засіб розвитку компетентного учня».
Сокольвак Олена Костянтинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради». «Розвиток інноваційної особистості молодшого школяра в сучасному освітньому середовищі шляхом формування інформаційно-цифрової компетентності».
Поліщук Олена Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради». «Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти».
Слушний Олег Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради». «STEM-технології як освітній ресурс ХХІ століття».
Когут Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради». «Формування STEM-компетентностей учасників освітнього процесу школи-гімназії»
Дученко Анна Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Шляхи формування соціалізованої особистості здобувача освіти початкової школи в умовах сучасних викликів».
Скиба Віта Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради». «Інклюзивна освіта дітей з ДЦП на уроках іноземних мов у початковій школі».
Учасники мали можливість взяти участь у майстер – класах, які були представлені на міжнародних виставках:
Хто проводить
Заклад
Тема
Жиле Людмила Іванівна, вчитель англійської мови
Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради»
Майстер – клас
«Пасхальний декор»
Дзюрак Тетяна Вікторівна, вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»
Майстер – клас «Іграшка з фетру «Совеня».
Пелипчук Анна Володимирівна,
вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»
Майстер-клас з виготовлення сувенірів «До Великодня»
Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»
Майстер-клас «Манна феєрія»
Шевчук Любов Вікторівна, вчитель трудового навчання
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради
Майстер-клас «Пасхальний сувенір в техніці Kimekomi»
Флуд Людмила Михайлівна, педагог-організатор
Комунальний заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»
Майстер-класу у техніці декупаж «Свічка сувенір»
Проданюк Алла Анатоліївна, вчитель української мови та літератури
Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради”
Майстер-клас «Виготовлення троянди з фоамірану»
Арсеєнко Валентина Василівна,
вчитель трудового навчання та технологій
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 36 Вінницької міської ради»
Майстер-клас по виготовленню іграшки «Янгол»
Дякуємо заступникам директорів закладів загальної середньої освіти №1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, ВТЛ за участь у проведенні Творчої майстерні.
Прес-реліз заходуБажаючим отримати повну версію фотозвіту про захід звертатись до Мельника Тараса Степановича - методиста ММК.