Про онлайн-зустріч з вихователями-методистами ЗДО ВМОТГ на тему «Реалізація міжнародної програми соціальної та фінансової освіти дітей від 3-х до 6 років «Афлатот» в закладах дошкільної освіти»
04 листопада 2020 року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Сокиринською Н.Д. проведено онлайн-зустріч з вихователями-методистами ЗДО ВМОТГ на тему «Реалізація міжнародної програми соціальної та фінансової освіти дітей від 3-х до 6 років «Афлатот» в закладах дошкільної освіти». До зустрічі долучилося 40 педагогів ЗДО.
Про онлайн-зустрічі практичного психолога КУ "ЦПРПП ВМР" на тему "Самозбереження особистості"
12-13 листопада 2020 року Воловодівською Ж.О., практичним психологом КУ «ЦПРПП ВМР» проведено онлайн-зустрічі з вчителями, які викладають в середніх та старших класах на тему «Самозбереження особистості». До зустрічі долучилися 67 вчителів закладів загальної середньої освіти міста.
Практичний психолог разом з учасниками обговорили модель конструктивного самозбереження особистості. Зокрема, обговорили як застосовувати інформаційну дієту, критичне мислення. Зупинилися на важливості мотивації для самозбереження особистості, позитиві та гуморі.
У зворотньому зв’язку педагоги поділилися своїми навичками та вміннями щодо самозбереження своєї особистості.
Про онлайн-зустріч практичного психолога КУ «ЦПРПП ВМР» на тему «Самозбереження особистості»
5 листопада 2020 року Воловодівською Ж.О., практичним психологом КУ «ЦПРПП ВМР» проведено онлайн-зустріч з вчителями початкових класів на тему «Самозбереження особистості». До зустрічі долучилися 37 вчителів даного фаху закладів загальної середньої освіти міста.
Практичний психолог разом з учасниками обговорили модель конструктивного самозбереження особистості та конкретизували її складові як забезпечення безпеки стосовно себе, стосовно інших та безпеки психологічної компетентності. У зворотньому зв’язку педагоги поділилися своїми навичками та вміннями щодо самозбереження своєї особистості.
Про онлайн-зустріч практичного психолога КУ «ЦПРПП ВМР» з вчителями початкових класів на тему «Партнерська взаємодія з батьками як засіб уникнення конфлікту»
29 жовтня 2020 року практичним психологом КУ «ЦПРПП ВМР» проведено онлайн-зустріч з вчителями початкових класів на тему «Партнерська взаємодія з батьками як засіб уникнення конфлікту». До зустрічі долучилися 39 вчителів закладів загальної середньої освіти міста.
Увага! Тренінги з інклюзивної освіти для вчителів! Запис на конкурсний відбір до 26 жовтня 2020 р.
Запрошуємо взяти участь в тренінгах для вчителів СЗШ в рамках «Зимового інституту шкільної інклюзивної освіти в Україні 2020».
За підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні у листопаді та грудні 2020 року в Києві відбудуться тренінги для шкільних вчителів на тему «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик».
Проєкт «Всеукраїнський інститут інклюзивної освіти 2020» відбудеться в рамках підтримки нової шкільної реформи Міністерства освіти та науки Україні, яка націлена на зміну програми навчання в середній школі, з включенням до неї інклюзивної освіти, критичного мислення, диференціації, управління поведінкою та інтегрованих уроків.
Ми пропонуємо вчителям взяти участь у двох дводенних тренінгах, які відбудуться в Києві у листопаді та грудні 2020.
Протягом двох 12 годинних тренінгів, які будуть проводити провідні фахівці Наталія Софій та Юлія Найда, 40 викладачів середніх шкіл України, зможуть отримати нові практичні навички щодо впровадження успішних інклюзивних практик, апробованих в Україні та США, в свою навчальну діяльність.
Тренінги будуть проведені для вчителів середніх шкіл, що представляють різні області України. Після цих тренінгів, їхні учасники зможуть провести власні скорочені міні-тренінги для своїх колег.
Контент тренінгів:
Загальний огляд-презентація системи шкільної інклюзивної освіти.
Знайомство з американської та європейськими системами шкільної інклюзивної освіти.
Практичні поради з організації ефективної системи інклюзивної освіти в класі та середньої школі.
Знайомство з інструментами онлайн освіти (наприклад, з онлайн платформою Coursera та EdEra, а також онлайн курсами на їх базі, пов’язаними з інклюзивною освітою).
Учасникам тренінгів, що пройдуть конкурсний відбір, будуть компенсовані витрати на проїзд, проживання та харчування. До участі в проєкті запрошуються виключно викладачі СЗШ.
Щоб взяти участь у конкурсі та стати учасником проекту, заповніть анкету за посиланням https://bit.ly/3l3OuBw
- не пізніше, ніж 26 жовтня 2020 року. Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 6 листопада 2020 року.
Якщо у вас виникли будь-які питання щодо проєкту, пишіть на spilnadopomoga.info@gmail.com.
Про кібербезпеку здобувачів на час канікул, карантину
Під час канікул, карантину, дистанційного навчання здобувачі освіти перебувають багато часу за комп’ютером. Рекомендуємо вчителям, класним керівникам під час онлайн спілкування з учнями, їхніми батьками запропонувати переглянути відео-ролик за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1bg6W7wefCjLrhAwVN2FQPfVRdJOhZdeG?Ups=sharing з метою запобігання кібербулінгу.
Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Про творчу майстерню «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів ЗЗСО.
17 квітня 2019 року о 14.30 у приміщенні HUB Місто змістів (адреса: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11) відбулась Творча майстерня «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів закладів загальної середньої освіти м.Вінниці.
Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2018» та Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018-2019 навчального року у м. Києві.
У роботі Творчої майстерні взяли участь: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради, кандидат історичних наук - Яценко Оксана Василівна, голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Станіславенко Людмила Анатоліївна, завідувач комунальної установи «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна, заступник директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Божок Ірина Василівна, завідувач лабораторії педагогічної майстерності та освітніх інновацій комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Друзь Лариса Всеволодівна, методисти комунальної установи «Міський методичний кабінет».
Презентували свій досвід:
Дрозд Тетяна Михайлівна, методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет». «Неформальна освіта»
Олійник Оксана Вікторівна, вчитель німецької мови комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради». «Інноваційне освітнє середовище на уроках німецької мови як засіб формування лінгвокраїнознавчої компетентності учнів».
Корнійчук Надія Антонівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Презентація електронного посібника «Людина та її організм»
Лепетун Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради». «Інтегроване навчання в умовах упровадження Концепції Нової української школи».
Воложаніна Олена Інокентіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Інноваційна діяльність закладу в умовах реалізації Концепції Нової української школи»
Бартюк Микола Петрович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №31 Вінницької міської ради". «Розвиток компетентностей учасників освітнього процесу в інноваційному освітньому середовищі».
Дем'янчук Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №35 Вінницької міської ради". «Інтегроване навчання як складова інноваційного освітнього середовища».
Алмазова Олена Леонідівна, вчитель української мови та літератури зарубіжної літератури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №36 Вінницької міської ради». «Електронний посібник з української літератури «Від слова до пісні» як засіб розвитку компетентного учня».
Сокольвак Олена Костянтинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради». «Розвиток інноваційної особистості молодшого школяра в сучасному освітньому середовищі шляхом формування інформаційно-цифрової компетентності».
Поліщук Олена Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради». «Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти».
Слушний Олег Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради». «STEM-технології як освітній ресурс ХХІ століття».
Когут Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради». «Формування STEM-компетентностей учасників освітнього процесу школи-гімназії»
Дученко Анна Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Шляхи формування соціалізованої особистості здобувача освіти початкової школи в умовах сучасних викликів».
Скиба Віта Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради». «Інклюзивна освіта дітей з ДЦП на уроках іноземних мов у початковій школі».
Учасники мали можливість взяти участь у майстер – класах, які були представлені на міжнародних виставках:
Хто проводить
Заклад
Тема
Жиле Людмила Іванівна, вчитель англійської мови
Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради»
Майстер – клас
«Пасхальний декор»
Дзюрак Тетяна Вікторівна, вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»
Майстер – клас «Іграшка з фетру «Совеня».
Пелипчук Анна Володимирівна,
вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»
Майстер-клас з виготовлення сувенірів «До Великодня»
Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»
Майстер-клас «Манна феєрія»
Шевчук Любов Вікторівна, вчитель трудового навчання
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради
Майстер-клас «Пасхальний сувенір в техніці Kimekomi»
Флуд Людмила Михайлівна, педагог-організатор
Комунальний заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»
Майстер-класу у техніці декупаж «Свічка сувенір»
Проданюк Алла Анатоліївна, вчитель української мови та літератури
Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради”
Майстер-клас «Виготовлення троянди з фоамірану»
Арсеєнко Валентина Василівна,
вчитель трудового навчання та технологій
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 36 Вінницької міської ради»
Майстер-клас по виготовленню іграшки «Янгол»
Дякуємо заступникам директорів закладів загальної середньої освіти №1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, ВТЛ за участь у проведенні Творчої майстерні.
Прес-реліз заходуБажаючим отримати повну версію фотозвіту про захід звертатись до Мельника Тараса Степановича - методиста ММК.