Відбірковий етап міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2018» завершено
15 лютого 2018 року відбулися конкурсні випробування «Фаховий іспит» та «Методичний практикум». Дякуємо адміністрації комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Вінницької міської ради», на базі якого проведено Конкурс, за організаційну підтримку.
Протоколи оцінювання розміщено на сайті КУ «ММК».
Дякуємо всім учасникам, сподіваємось, що кожен під час Конкурсу знайшов те, що варто доєднати до свого позитивного досвіду.
На черзі – підготовка фіналістів до конкурсного випробування «Урок». Протокол оцінювання за цим посиланням>>
Всім успіхів!
Про засідання Школи молодого спеціаліста соціальних педагогів закладів середньої освіти на тему: «Формування готовності соціального педагога до попередження домашнього насильства. Робота з батьками»
09.02.2018 р. відбулося засідання Школи молодого спеціаліста соціальних педагогів закладів середньої освіти на тему: «Формування готовності соціального педагога до попередження домашнього насильства. Робота з батьками».
На засіданні розглядалися питання: «Здійснення інформаційно – просвітницької діяльності з питань профілактики домашнього насильства» (Т. Докійчук, методист з практичної психології та соціальної роботи), «Організація роботи з батьками з метою профілактики домашнього насильства» (І. Мартенюк, соціальний педагог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 13 ВМР), «Алгоритм дій соціального педагога вразі виявлення випадків домашнього насильства» (Н.Раку, соціальний педагог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №27 ВМР»).
Про Міжнародний семінар «East-West Bridge Centre» (м.Вокінгем, Великобританія) за участю викладачів Джона МакКвоя та Олесі Шмиголь на тему «Подолання мовного бар’єру. Мотивація до вивчення мови»
09-10 лютого 2018 року на базі КЗ «ЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 ВМР» та КУ «Міський методичний кабінет» відбувся Міжнародний семінар «East-West Bridge Centre» (м.Вокінгем, Великобританія) за участю викладачів Джона МакКвоя та Олесі Шмиголь на тему «Подолання мовного бар’єру. Мотивація до вивчення мови» для вчителів англійської мови. Метою семінару було розвивати в учнів уміння правильно вживати іншомовну лексику на уроках англійської мови, формувати уявлення учнів про нові лексичні одиниці та розвивати вміння логічно викладати свої думки, зв’язно висловлюватися та ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи.
Про друге засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога закладу дошкільної освіти
07.02.2018 року в комунальному закладі «ДНЗ № 67 ВМР» в рамках Школи молодого спеціаліста практичного психолога закладу дошкільної освіти відбулося друге засідання. Молоді спеціалісти продовжили вдосконалювати свої вміння та знання щодо роботи практичного психолога з вихователями, а особливо щодо зростання як успішної особистості.
Про друге засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога закладу середньої освіти
06.02.2018 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 22 ВМР» в рамках Школи молодого спеціаліста практичного психолога закладу середньої освіти відбулося друге засідання. Молоді спеціалісти продовжили вдосконалювати свої вміння та знання у напрямку забезпечення емоційного благополуччя та комунікативної компетентності дітей із затримкою розвитку. Зокрема на занятті разом з методистом з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК» Воловодівською Ж.О. обговорювали форми та методи роботи практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами по розвитку комунікативної компетентності. Керівник Школи молодого спеціаліста, практичний психолог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 22 ВМР» Смалківська Н.В., поділилася рекомендаціями для батьків та педагогів щодо взаємин з дитиною з особливими освітніми потребами. Своїм досвідом роботи по психологічному супроводу дітей з затримкою розвитку поділилася Томчук Т.Б., практичний психолог спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІ ст. з дошкільним відділенням Вінницької міської ради.
Про Всеукраїнський семінар за участі представника видавництва «Лінгвіст» (Cambridge University Press) на тему «Boast Your Exam Confidence.Teaching Grammar to Young Learner’s:to Read or Not to Read»
08 лютого 2018 року на базі КУ«ММК» відбувся Всеукраїнський семінар за участі Тетяни Шелепко, представника видавництва «Лінгвіст» (Cambridge University Press) на тему «Boast Your Exam Confidence.Teaching Grammar to Young Learner’s:to Read or Not to Read». Метою заняття було застосування компетентнісного підходу до навчання іноземної мови в контексті положень «Нової української школи» згідно з державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Про творчу майстерню «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів ЗЗСО.
17 квітня 2019 року о 14.30 у приміщенні HUB Місто змістів (адреса: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11) відбулась Творча майстерня «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів закладів загальної середньої освіти м.Вінниці.
Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2018» та Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018-2019 навчального року у м. Києві.
У роботі Творчої майстерні взяли участь: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради, кандидат історичних наук - Яценко Оксана Василівна, голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Станіславенко Людмила Анатоліївна, завідувач комунальної установи «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна, заступник директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Божок Ірина Василівна, завідувач лабораторії педагогічної майстерності та освітніх інновацій комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Друзь Лариса Всеволодівна, методисти комунальної установи «Міський методичний кабінет».
Презентували свій досвід:
Дрозд Тетяна Михайлівна, методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет». «Неформальна освіта»
Олійник Оксана Вікторівна, вчитель німецької мови комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради». «Інноваційне освітнє середовище на уроках німецької мови як засіб формування лінгвокраїнознавчої компетентності учнів».
Корнійчук Надія Антонівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Презентація електронного посібника «Людина та її організм»
Лепетун Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради». «Інтегроване навчання в умовах упровадження Концепції Нової української школи».
Воложаніна Олена Інокентіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Інноваційна діяльність закладу в умовах реалізації Концепції Нової української школи»
Бартюк Микола Петрович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №31 Вінницької міської ради". «Розвиток компетентностей учасників освітнього процесу в інноваційному освітньому середовищі».
Дем'янчук Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №35 Вінницької міської ради". «Інтегроване навчання як складова інноваційного освітнього середовища».
Алмазова Олена Леонідівна, вчитель української мови та літератури зарубіжної літератури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №36 Вінницької міської ради». «Електронний посібник з української літератури «Від слова до пісні» як засіб розвитку компетентного учня».
Сокольвак Олена Костянтинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради». «Розвиток інноваційної особистості молодшого школяра в сучасному освітньому середовищі шляхом формування інформаційно-цифрової компетентності».
Поліщук Олена Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради». «Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти».
Слушний Олег Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради». «STEM-технології як освітній ресурс ХХІ століття».
Когут Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради». «Формування STEM-компетентностей учасників освітнього процесу школи-гімназії»
Дученко Анна Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Шляхи формування соціалізованої особистості здобувача освіти початкової школи в умовах сучасних викликів».
Скиба Віта Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради». «Інклюзивна освіта дітей з ДЦП на уроках іноземних мов у початковій школі».
Учасники мали можливість взяти участь у майстер – класах, які були представлені на міжнародних виставках:
Хто проводить
Заклад
Тема
Жиле Людмила Іванівна, вчитель англійської мови
Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради»
Майстер – клас
«Пасхальний декор»
Дзюрак Тетяна Вікторівна, вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»
Майстер – клас «Іграшка з фетру «Совеня».
Пелипчук Анна Володимирівна,
вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»
Майстер-клас з виготовлення сувенірів «До Великодня»
Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»
Майстер-клас «Манна феєрія»
Шевчук Любов Вікторівна, вчитель трудового навчання
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради
Майстер-клас «Пасхальний сувенір в техніці Kimekomi»
Флуд Людмила Михайлівна, педагог-організатор
Комунальний заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»
Майстер-класу у техніці декупаж «Свічка сувенір»
Проданюк Алла Анатоліївна, вчитель української мови та літератури
Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради”
Майстер-клас «Виготовлення троянди з фоамірану»
Арсеєнко Валентина Василівна,
вчитель трудового навчання та технологій
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 36 Вінницької міської ради»
Майстер-клас по виготовленню іграшки «Янгол»
Дякуємо заступникам директорів закладів загальної середньої освіти №1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, ВТЛ за участь у проведенні Творчої майстерні.
Прес-реліз заходуБажаючим отримати повну версію фотозвіту про захід звертатись до Мельника Тараса Степановича - методиста ММК.