Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
17.10.2017

Про ІІ етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, з метою вшанування спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, підвищення мовної освіти в Україні, виховання в учасників почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю, 14 жовтня на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 ім. М. Коцюбинського» проведено ІІ етап Конкурсу. Виконуючи творчі завдання, учні вживали відомі прислів’я та приказки, писали оповідання, де уявляли маленького Тараса Шевченка, розмірковували над актуальністю проблематики творів Тараса Шевченка, їх сучасним прочитанням, значенням творчості поета для вирішення проблем сучасності.
Останні новини
13.10.2017

Про майстер-клас для соціальних педагогів ЗНЗ на тему «Формування особистісних якостей учнів та рівня взаємодії в колективі»

12 жовтня 2017 року у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 32 ВМР» відбувся майстер-клас для соціальних педагогів ЗНЗ на тему «Формування особистісних якостей учнів та рівня взаємодії в колективі». В ході майстер-класу свій досвід роботи представляла соціальний педагог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 32» Пацалюк Н.М. Тренінгові вправи для роботи з учнями, які проводила соціальний педагог, були спрямовані на формування толерантних стосунків між учнями та покращення психологічного клімату в колективі, формування навичок само презентації, розвиток здатності до партнерської взаємодії.
Останні новини
13.10.2017

Про психологічну майстерню на тему «Зорепад психологічних ігор»

11 жовтня 2017 року в рамках Школи активного навчання відбулася психологічна майстерня на тему «Зорепад психологічних ігор». Учасниками майстерні були практичні психологи ДНЗ. Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи, яка виступала в ролі тренера навчала практичних психологів основам психологічного розвитку дітей. Учасниками було програно ряд вправ на пізнавально-особистісний розвиток, на розвиток розумової діяльності, на розвиток мотивації, на формування позитивної комунікативної. Дані вправи рекомендовано проводити в інклюзивних групах, в яких перебувають діти з особливими освітніми потребами.
Останні новини
12.10.2017

Про майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему: «Розвиток творчих здібностей на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва»

04 жовтня 2017 року на базі Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему: «Розвиток творчих здібностей на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва».
Останні новини
12.10.2017

Про семінар для вчителів трудового навчання на тему: «Відновлення забутих народних промислів під час уроків трудового навчання у рамках концепції національно-патріотичного виховання»

09 жовтня 2017 року на базі Вінницького обласного краєзнавчого музею та Комунального закладу «Вінницький технічний ліцей» відбувся семінар для вчителів трудового навчання на тему: «Відновлення забутих народних промислів під час уроків трудового навчання у рамках концепції національно-патріотичного виховання». В програмі семінару:
  1. Відвідування виставки «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво Східного Поділля», яка проходить у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.
  2. Майстер-клас з лозоплетіння.
  3. Майстер-клас з рогозо плетіння.
Останні новини
04.10.2017

засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Методичні аспекти організації роботи класного керівника».

27.09 .2017 року о 14.00. на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» в рамках Інституту класного керівника відбулось засідання Школи молодого класного керівника з теми: «Методичні аспекти організації роботи класного керівника».
Щирими вітальними словами зустріла молодих класних керівників директор закладу Розторгуєва Галина Сергіївна, яка познайомила гостей з особливостями роботи навчального закладу та налаштувала на позитивні емоції.
Координувала роботу засідання методист з виховної роботи КУ «ММК» Побережна Ірина Віталіївна, яка привітала молодих класних керівників та розпочала засідання з питання «Основні аспекти організації роботи молодого класного керівника».
Заступником директора з виховної роботи Кудиною Наталею Вікторівною молодим класним керівникам було презентовано досвід організації роботи з батьківським колективом, висвітлено інноваційні форми роботи з батьками. Про імідж сучасного класного керівника розповіла молодим колегам Книш Анастасія Вікторівна класний керівник 3-В класу.
Керівники фахових методичних об'єднань класних керівників 1-11 класів Максименко Наталя Василівна та Бабчук Інна Василівна акцентували увагу на особливостях роботи класного керівника з учнівським колективом. Учні закладу презентували гостям рекламу класного керівника «Мрії стають реальністю» та творчий виступ «Калейдоскоп побажань». Захід приніс усім присутнім багато позитивних емоцій та налаштував на серйозну роботу із своїми учнівськими колективами.
Дякуємо за участь у роботі Школи молодого класного керівника всім присутнім та організаторам засідання!

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Науково-просвітницький заклад "Вінницький планетарій"

Тип: Науково-просвітницький заклад
Предмети: Історія, Фізика, Астрономія,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Вінницький планетарій — науково-просвітницький заклад у
Вінниці, в Центральному міському парку. Сюди приходять вивчати астрономію
групи із дитячих садочків, учні, студенти та дорослі.

Будівництво самої споруди розпочали у 1960 році, а вже через п’ять років
планетарій приймав своїх перших відвідувачів.

Спочатку у планетарії працював досить примітивний проекційний апарат,
який показував лише сузір’я Великої Ведмедиці, проте вже у 1968 році
встановили більш сучасний оптико-механічний проектор зірок і планет «Малий
планетарій Цейса», виготовлений у німецькому місті Єна. Саме він і досі
показує відвідувачам зображення небесних тіл на нічному небі. Він складається
з 39 об'єктивів, які можуть проектувати на купол 5000 зір.

Після реконструкції, яку провели кілька років тому, у проекторі замінили
джерело світла, тож небесні тіла стали вдесятеро яскравішими.
В 2014 року в Планетарії був проведений капітальний ремонт.
З 2015 року в Планетарії запрацювала система повнокупольної проекції
програм.
Існує безліч програм на астрономічну, фізичну та природознавчу тематику
для різновікових груп.
Обладнання Планетарію дає можливість проводити тут наукові семінари,
презентації, концерти, творчі зустрічі, тренінги і майстер-класи.
Загальна тривалість лекції 40-50 хв і складається з 3-х частин:
повнокупольна програма згідно теми вказаною мовою (25-30 хв) + (далі
українською мовою) подорож зоряним небом (найяскравіші зорі та виразні
сузір’я, як можна побачити в певну пору року, знаходження найвідоміших
сузір’їв, орієнтування на місцевості за допомогою Полярної зорі, особливості
зоряного неба на екваторі та на північному полюсі, лінії небесної сфери,
планети на зоряному небі, Молочний шлях (10-15 хв) + демонстрація
можливостей апаратури планетарію (явища затемнення Сонця, Місяця, полярне
сяйво, зоряний дощ, схід Сонця тощо (10-12 хв).
============================
За матеріалами сайтів  townpass.com.ua та  https://uk.wikipedia.org
 

Вміст експозиціїЗапропоновані демонстрації:
  • зоряне небо на різних широтах від Північного до Південного полюсів
  • схід Сонця,
  • панорами: Вінниця, тропіки, Арктика, Місяць, Марс
  • усі види затемнень Сонця та Місяця,
  • полярне сяйво,
  • «зоряний дощ»,
  • польоти супутників та автоматичних станцій
  • змінні зорі,
  • планети на зоряному небі,
  • точки та лінії небесної сфери,
  • Чумацький щлях,
  • туманність Андромеди,
  • зоряне скупчення Ясла та інші.
На майданчику біля Планетарію проводяться спостереження за допомогою телескопа рідкісних астрономічних явищ: затемнення Місяця, Сонця, метеорних потоків.
Завдяки «Малому Цейсу» глядачі мають змогу споглядати за дивовижними явищами природи: рухом вогняних куль-болідів, зміною блиску зірок, зорепадами, усіма видами сонячних та місячних затемнень та яскравим полярним сяйвом, а також .
Вас навчать розпізнавати різноманітні сузір’я, орієнтуватися на місцевості за Місяцем та Полярною зорею, оцінювати яскравість зірок за зоряними величинами.
У фойє планетарія на огляд відвідувачів представлені
глобуси Землі, Марса, Місяця та зоряного неба,
точні копії першого, другого і третього супутників Землі та автоматичної міжпланетної станції «Зонд–3», яка сфотографувала зворотній бік Місяця.
модель космічного шатлу.
Один з найпопулярніших стендів розповідає про одну з найстаріших астроблем Землі, яка утворилась близько 400 мільйонів років тому на території сучасної Вінниччини – Іллінецький кратер. Також тут зберігається один з уламків метеорита.
 
Розклад роботи: Працює планетарій без вихідних з 10.00 до 18.00.
Лекція проводиться при наявності більше 10 відвідувачів.
У вихідні та святкові дні пропонуємо лекції для вільних відвідувачів
(наявність групи не обов’язкова): о 14:00 – для дітей, о 16:00 для дорослих.
Щосуботи можна переглянути програми іноземною мовою: о 13:00 –
польською, о 15:00 – англійською.
Попередні замовлення для організованих груп на зручний для них час
приймаються за телефонами (Див. контакти)
Ціна квитків:
  • для дорослих – 40 грн,
  • для учнів та студентів – 30 грн,
  • для дітей до 6 років – 20 грн
  • діти до 4-х років – безкоштовно, але без надання окремого місця.
Точка на мапі:
Адреса: м. Вінниця, вулиця Хлібна, 1 (у центральному парку імені М. Горького). Дістатися сюди можна на трамваї №4 (зупинка «площа Гагаріна»), на трамваї №1 чи №6, на тролейбусі №5 чи №11 (зупинка «Валентина Отамановского»).
Контакти: +38(067)-431-06-11,
+38(0432)-56-20-67 
Домашня сторінка у соцмережах https://www.facebook.com/vinplanetarium/
Офіційний сайт: vinplanetarium.com.ua

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО