Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
23.10.2017

Про майстер-клас для вчителів хімії «Хімія на кухні».

18 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів хімії «Хімія на кухні». Метою заходу було показати роль домашнього хімічного експерименту для самостійної роботи учнів з хімії, використання засобів побутової хімії, лікарських препаратів, харчових продуктів як розв’язання проблеми дефіциту хімічних реактивів.
Останні новини
23.10.2017

Про засідання Школи молодого спеціаліста соціального педагога ЗНЗ

19 жовтня 2017 року у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 ВМР» відбулося засідання Школи молодого спеціаліста соціального педагога ЗНЗ.
В ході засідання керівник Школи молодого спеціаліста Мартенюк І.І., соціальний педагог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 13 ВМР» окреслила проблему жорстокого поводження в сім’ях, особливо з дітьми. Обговорили алгоритм заходів з попередження та недопущення випадків домашнього насилля.
Останні новини
23.10.2017

Про засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ДНЗ

18 жовтня 2017 року в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 67 ВМР» проведено засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ДНЗ. На засіданні керівник Школи молодого спеціаліста Ратушняк М.В., практичний психолог КЗ «ДНЗ № 67 ВМР», методист з практичної психології та соціальної роботи Воловодівська Ж.О. разом з учасниками розкривали зміст роботи практичного психолога ДНЗ з особистісного зростання дошкільника. Ратушняк М.В., презентувала картотеку ігор для дітей з особливостями особистісного розвитку (сором’язливість, агресивність, гіперактивність, замкнутість).
Останні новини
23.10.2017

Про засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ЗНЗ.

17 жовтня 2017 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 22 ВМР» проведено засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ЗНЗ. На засіданні керівник Школи молодого спеціаліста Смалківська Н.В., практичний психолог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст.№ 22 ВМР», методист з практичної психології та соціальної роботи Воловодівська Ж.О. разом з учасниками розглядали типи нозологій дітей, які відносяться до категорії з особливими освітніми потребами. Смалківська Н.В., презентувала програму корекційної роботи з дітьми з легкою розумовою відсталістю.
Останні новини
23.10.2017

Про майстер-клас для вчителів англійської мови на тему «Education Jam. Інтеграція громадянської освіти у вивчення іноземних мов»

19 жовтня 2017 року на базі КЗ «НВК:ЗШ І-ІІІст.-гімназія №2 ВМР» відбувся майстер-клас для вчителів англійської мови на тему «Education Jam. Інтеграція громадянської освіти у вивчення іноземних мов» Метою заняття було усвідомлення учнями значення іноземної мови для життя в мультилінгваль-ному та полікультурному світовому просторі,а також здатності переносити знання й уміння в нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності» .
Останні новини
23.10.2017

Про творчу майстерню для вчителів початкових класів з теми: «Створення комфортного освітнього середовища для формування здоров’язберігаючої компетенції першокласника»

12 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради» проведена творча майстерня для вчителів початкових класів з теми: «Створення комфортного освітнього середовища для формування здоров’язберігаючої компетенції першокласника».
До вступного слова були запрошені: заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Чернецька О.Г., яка познайомила з творчим колективом вчителів початкових класів, що впроваджує в навчально-виховний процес формування здоров’язберігаючої компетенції молодших школярів, та методист з навчальних дисциплін Зима Л.Т., яка наголосила що здоров’язбережна компетенція – одна з ключових компетненцій за Концепцією Нової української школи.
Учасники творчої майстерні мали змогу познайомитись з цікавими матеріалами, які представила керівник творчої групи, вчитель початкових класів Н.Пайчук. Педагог І.Шарий презентувала досвід роботи по збереженню зору та корекціі постави за методикою В.Базарнного. Т.Безпалько продемонструвала разом зі своїми учнями елементи дихальної гімнастики за методикою О.Стрельнікової для зняття психічного напруження учнів. О. Козак познайомила присутніх з акупресурою біологічно активних зон організму за дослідженнями А.Уманської. Н.Скрипій разом з молодими педагогами школи продемонстрували уривок заняття зі степ-аеробіки. Також учасники творчої майстерні мали змогу прийняти участь у майстер-класах: І.Шкляр - з проведення «Ранкової зустрічі»,О.Веремеєнко - з піскової анімації, Н.Гуцало - з прийомів арт-терапевтичних методик в адаптації першокласників та О.Школьнік – з кінезітерапії. Роботу творчої майстерні завершила фітовітальня, де учасники мали змогу обмінятися враженнями від проведеного заходу.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Науково-просвітницький заклад "Вінницький планетарій"

Тип: Науково-просвітницький заклад
Предмети: Історія, Фізика, Астрономія,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Вінницький планетарій — науково-просвітницький заклад у
Вінниці, в Центральному міському парку. Сюди приходять вивчати астрономію
групи із дитячих садочків, учні, студенти та дорослі.

Будівництво самої споруди розпочали у 1960 році, а вже через п’ять років
планетарій приймав своїх перших відвідувачів.

Спочатку у планетарії працював досить примітивний проекційний апарат,
який показував лише сузір’я Великої Ведмедиці, проте вже у 1968 році
встановили більш сучасний оптико-механічний проектор зірок і планет «Малий
планетарій Цейса», виготовлений у німецькому місті Єна. Саме він і досі
показує відвідувачам зображення небесних тіл на нічному небі. Він складається
з 39 об'єктивів, які можуть проектувати на купол 5000 зір.

Після реконструкції, яку провели кілька років тому, у проекторі замінили
джерело світла, тож небесні тіла стали вдесятеро яскравішими.
В 2014 року в Планетарії був проведений капітальний ремонт.
З 2015 року в Планетарії запрацювала система повнокупольної проекції
програм.
Існує безліч програм на астрономічну, фізичну та природознавчу тематику
для різновікових груп.
Обладнання Планетарію дає можливість проводити тут наукові семінари,
презентації, концерти, творчі зустрічі, тренінги і майстер-класи.
Загальна тривалість лекції 40-50 хв і складається з 3-х частин:
повнокупольна програма згідно теми вказаною мовою (25-30 хв) + (далі
українською мовою) подорож зоряним небом (найяскравіші зорі та виразні
сузір’я, як можна побачити в певну пору року, знаходження найвідоміших
сузір’їв, орієнтування на місцевості за допомогою Полярної зорі, особливості
зоряного неба на екваторі та на північному полюсі, лінії небесної сфери,
планети на зоряному небі, Молочний шлях (10-15 хв) + демонстрація
можливостей апаратури планетарію (явища затемнення Сонця, Місяця, полярне
сяйво, зоряний дощ, схід Сонця тощо (10-12 хв).
============================
За матеріалами сайтів  townpass.com.ua та  https://uk.wikipedia.org
 

Вміст експозиціїЗапропоновані демонстрації:
  • зоряне небо на різних широтах від Північного до Південного полюсів
  • схід Сонця,
  • панорами: Вінниця, тропіки, Арктика, Місяць, Марс
  • усі види затемнень Сонця та Місяця,
  • полярне сяйво,
  • «зоряний дощ»,
  • польоти супутників та автоматичних станцій
  • змінні зорі,
  • планети на зоряному небі,
  • точки та лінії небесної сфери,
  • Чумацький щлях,
  • туманність Андромеди,
  • зоряне скупчення Ясла та інші.
На майданчику біля Планетарію проводяться спостереження за допомогою телескопа рідкісних астрономічних явищ: затемнення Місяця, Сонця, метеорних потоків.
Завдяки «Малому Цейсу» глядачі мають змогу споглядати за дивовижними явищами природи: рухом вогняних куль-болідів, зміною блиску зірок, зорепадами, усіма видами сонячних та місячних затемнень та яскравим полярним сяйвом, а також .
Вас навчать розпізнавати різноманітні сузір’я, орієнтуватися на місцевості за Місяцем та Полярною зорею, оцінювати яскравість зірок за зоряними величинами.
У фойє планетарія на огляд відвідувачів представлені
глобуси Землі, Марса, Місяця та зоряного неба,
точні копії першого, другого і третього супутників Землі та автоматичної міжпланетної станції «Зонд–3», яка сфотографувала зворотній бік Місяця.
модель космічного шатлу.
Один з найпопулярніших стендів розповідає про одну з найстаріших астроблем Землі, яка утворилась близько 400 мільйонів років тому на території сучасної Вінниччини – Іллінецький кратер. Також тут зберігається один з уламків метеорита.
 
Розклад роботи: Працює планетарій без вихідних з 10.00 до 18.00.
Лекція проводиться при наявності більше 10 відвідувачів.
У вихідні та святкові дні пропонуємо лекції для вільних відвідувачів
(наявність групи не обов’язкова): о 14:00 – для дітей, о 16:00 для дорослих.
Щосуботи можна переглянути програми іноземною мовою: о 13:00 –
польською, о 15:00 – англійською.
Попередні замовлення для організованих груп на зручний для них час
приймаються за телефонами (Див. контакти)
Ціна квитків:
  • для дорослих – 40 грн,
  • для учнів та студентів – 30 грн,
  • для дітей до 6 років – 20 грн
  • діти до 4-х років – безкоштовно, але без надання окремого місця.
Точка на мапі:
Адреса: м. Вінниця, вулиця Хлібна, 1 (у центральному парку імені М. Горького). Дістатися сюди можна на трамваї №4 (зупинка «площа Гагаріна»), на трамваї №1 чи №6, на тролейбусі №5 чи №11 (зупинка «Валентина Отамановского»).
Контакти: +38(067)-431-06-11,
+38(0432)-56-20-67 
Домашня сторінка у соцмережах https://www.facebook.com/vinplanetarium/
Офіційний сайт: vinplanetarium.com.ua

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО