Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
26.10.2018

Про майстер-клас на тему «Мотивація до навчання учнів молодшої школи»

23 жовтня 2018 року у КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 9 ВМР» практичний психолог Крещенко О.Ю. провела майстер-клас на тему «Мотивація до навчання учнів молодшої школи».
Практичні психологи закладів загальної середньої освіти міста в ході тренінгового заняття знайомилися з психологічними вправами: «Методи мотивування», «Хочу. Треба. Можу» по формуванню пізнавальних, вольових, соціальних мотивів у учнів. За допомогою методу «Мікрофон» узагальнили проблеми, пов’язані з мотивацією у навчанні дітей, які має вирішувати безпосередньо практичний психолог.
Останні новини
24.10.2018

Вітаємо переможців X міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»!

23 – 25 жовтня 2018 р. у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна») проходить Деcята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та восьма міжнародна виставка «World Edu».
23 жовтня 2018 р. об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та восьмої міжнародної виставки «World Edu».
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 605-р виставці «Інноватика в сучасній освіті» надано статус міжнародної.
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.
За рішенням оргкомітету Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2018» переможцями в різних номінаціях визначено та нагороджено:
золотою медаллю:

  • Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 23 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 31 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 52 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 60 Вінницької міської ради»;

срібною медаллю:

  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 4 Вінницької міської ради».

бронзовою медаллю:

  • Комунальний заклад «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 6 Вінницької міської ради».

Бажаємо всім переможцям подальших творчих злетів, нових ідей та нових перемог!

Фотозвіт про виставку. Посилання для скачування альбому Google Photos.
 

Останні новини
24.10.2018

Про міський етап обласного конкурсу декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія»

23.10.2018 року на базі КЗ « ЗШ І ступеня №5 ВМР» відбувся міський етап обласного конкурсу декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія». У Конкурсі взяли участь учні 5-11 класів закладів системи загальної середньої освіти та суботніх (недільних) шкіл польських громадських організацій міста Вінниці. 41 учасник декламував напам’ять польською мовою поетичні твори, присвячені 100-річній річниці незалежності Польщі. Учні змагались у двох вікових категоріях: вікова категорія «5-8 класи», вікова категорія «9-11 класи». Журі конкурсу оцінювало культуру мовлення (граматичні, орфоепічні норми), виразність читання (дикція, інтонування, темп, тембр), емоційність читання (акторські пристосування, емоційне забарвлення, гучність), сценічну культуру (сценічний простір, атрибутика, музичний супровід).
Результати міського етапу обласного конкурсу декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія» (попередня)
Останні новини
19.10.2018

Про перше засідання Школи молодого спеціаліста соціального педагога ЗЗСО на тему: «Формування соціальних навичок і умінь у початковій школі з метою профілактики раннього вживання тютюнових виробів»

18 жовтня 2018 року відбулося перше засідання Школи молодого спеціаліста соціального педагога закладів загальної середньої освіти на тему: «Формування соціальних навичок і умінь у початковій школі з метою профілактики раннього вживання тютюнових виробів».
В ході засідання розглядалися питання: організації роботи з учнями з профілактики вживання речовин, які шкодять здоров’ю; методика проведення практичних занять з метою навчання дітей соціально – корисних навичок, які допоможуть протистояти шкідливому впливу соціуму; документація соціального педагога: індивідуальні плани психологічного супроводу дітей, які потребують посиленої уваги, заповнення протоколу діагностики за методикою «Соціометрія» .
Останні новини
19.10.2018

Про засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога закладів середньої освіти на тему «Робота психолога з посттравматичними станами дітей»

16 жовтня 2018 року відбулося перше засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога закладів середньої освіти на тему «Робота психолога з посттравматичними станами дітей».
В ході заняття розглядалися питання: що таке посттравматичний стан, загальні симптоми ПТСР, фактори, які захищають від розвитку ПТСР. Виконували вправи з корекції негативно - емоційного стану дитини після пережитої травматичної події.
 
Останні новини
19.10.2018

Про серію майстер- класів на тему «Реалізації наскрізної лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» під час вивчення предметів природничо-математичного циклу в ЗЗСО в рамках Концепції положень «Нової української школи» у Вінницькому технічному коледжі.

11 жовтня 2018 р. на базі Вінницького технічного коледжу було проведено серію майстер- класів на тему «Реалізації наскрізної лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» під час вивчення предметів природничо-математичного циклу в ЗЗСО в рамках Концепції положень «Нової української школи» для учнів 9-х класів КЗ "ЗШ І-ІІІ ступенів № 10 ВМР". Організатори заходу: Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №10 ВМР» (Кольчак Алла Всеволодівна - вчитель інформатики КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР») та Вінницький технічний коледж (Попова Олена Олександрівна - завідувач фінансового відділення та Алексєєнко Олександра Анатоліївна - викладач економічних дисциплін ) .
Метою заходу було організувати спільну діяльність учасників освітнього процесу, отримати досвід колективних взаємин (співпраці та взаємодопомоги) на основі толерантності; розвивати комунікативні, соціальні та спеціальні компетенції учнів; готувати учнів до успішного працевлаштування в рамках впровадження SТЕМ-освіти
В рамках заходу відбулися наступні майтер-класи що проходили у формі бінарних уроків :
  • «Кредитні таємниці» . Інформаційні системи і технології в фінансах банківських установ. Тренери: Крисак Андрій Олексійович - к.е.н., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії «Економіка і фінанси», Вінницький технічний коледж; Кольчак Алла Всеволодівна - спеціаліст вищої категорії, вчитель інформатики КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР»;
  • «Застосування математичних компетенцій при визначенні вартості нерухомого майна» . Тренери: Українець Наталя Василівна - спеціаліст першої категорії, викладач фінансових дисциплін, Вінницький технічний коледж; Яковлева Оксана Юріївна - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, вчитель математики КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР».
  • "Соціальна компетенція як інструмент у формуванні фінансово-правової грамотності. Молодь і гроші". Тренери: Брода Аліна Юріївна - спеціаліст другої категорії, викладач фінансово-правових дисциплін, Вінницький технічний коледж; Фалатюк Тетяна Олександрівна - спеціаліст вищої категорії, вчитель історії та права КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР»;
  • «Візитна картка транспорту та його вплив на розвиток економіки держави та вибору майбутньої професії». Тренери: Матвійчук Алла Віталіївна - спеціаліст вищої категорії, викладач біології та географії, Вінницький технічний коледж; Сомова Тетяна Василівна - спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, вчитель географії, економіки та фінансової грамотності КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР»; Куба Зінаїда Олександрівна - спеціаліст першої категорії, вчитель географії КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №10 ВМР»;
На заході були присутні учителі інформатики вінницьких ЗЗСО.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Науково-просвітницький заклад "Вінницький планетарій"

Тип: Науково-просвітницький заклад
Предмети: Історія, Фізика, Астрономія,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Вінницький планетарій — науково-просвітницький заклад у
Вінниці, в Центральному міському парку. Сюди приходять вивчати астрономію
групи із дитячих садочків, учні, студенти та дорослі.

Будівництво самої споруди розпочали у 1960 році, а вже через п’ять років
планетарій приймав своїх перших відвідувачів.

Спочатку у планетарії працював досить примітивний проекційний апарат,
який показував лише сузір’я Великої Ведмедиці, проте вже у 1968 році
встановили більш сучасний оптико-механічний проектор зірок і планет «Малий
планетарій Цейса», виготовлений у німецькому місті Єна. Саме він і досі
показує відвідувачам зображення небесних тіл на нічному небі. Він складається
з 39 об'єктивів, які можуть проектувати на купол 5000 зір.

Після реконструкції, яку провели кілька років тому, у проекторі замінили
джерело світла, тож небесні тіла стали вдесятеро яскравішими.
В 2014 року в Планетарії був проведений капітальний ремонт.
З 2015 року в Планетарії запрацювала система повнокупольної проекції
програм.
Існує безліч програм на астрономічну, фізичну та природознавчу тематику
для різновікових груп.
Обладнання Планетарію дає можливість проводити тут наукові семінари,
презентації, концерти, творчі зустрічі, тренінги і майстер-класи.
Загальна тривалість лекції 40-50 хв і складається з 3-х частин:
повнокупольна програма згідно теми вказаною мовою (25-30 хв) + (далі
українською мовою) подорож зоряним небом (найяскравіші зорі та виразні
сузір’я, як можна побачити в певну пору року, знаходження найвідоміших
сузір’їв, орієнтування на місцевості за допомогою Полярної зорі, особливості
зоряного неба на екваторі та на північному полюсі, лінії небесної сфери,
планети на зоряному небі, Молочний шлях (10-15 хв) + демонстрація
можливостей апаратури планетарію (явища затемнення Сонця, Місяця, полярне
сяйво, зоряний дощ, схід Сонця тощо (10-12 хв).
============================
За матеріалами сайтів  townpass.com.ua та  https://uk.wikipedia.org
 

Вміст експозиціїЗапропоновані демонстрації:
  • зоряне небо на різних широтах від Північного до Південного полюсів
  • схід Сонця,
  • панорами: Вінниця, тропіки, Арктика, Місяць, Марс
  • усі види затемнень Сонця та Місяця,
  • полярне сяйво,
  • «зоряний дощ»,
  • польоти супутників та автоматичних станцій
  • змінні зорі,
  • планети на зоряному небі,
  • точки та лінії небесної сфери,
  • Чумацький щлях,
  • туманність Андромеди,
  • зоряне скупчення Ясла та інші.
На майданчику біля Планетарію проводяться спостереження за допомогою телескопа рідкісних астрономічних явищ: затемнення Місяця, Сонця, метеорних потоків.
Завдяки «Малому Цейсу» глядачі мають змогу споглядати за дивовижними явищами природи: рухом вогняних куль-болідів, зміною блиску зірок, зорепадами, усіма видами сонячних та місячних затемнень та яскравим полярним сяйвом, а також .
Вас навчать розпізнавати різноманітні сузір’я, орієнтуватися на місцевості за Місяцем та Полярною зорею, оцінювати яскравість зірок за зоряними величинами.
У фойє планетарія на огляд відвідувачів представлені
глобуси Землі, Марса, Місяця та зоряного неба,
точні копії першого, другого і третього супутників Землі та автоматичної міжпланетної станції «Зонд–3», яка сфотографувала зворотній бік Місяця.
модель космічного шатлу.
Один з найпопулярніших стендів розповідає про одну з найстаріших астроблем Землі, яка утворилась близько 400 мільйонів років тому на території сучасної Вінниччини – Іллінецький кратер. Також тут зберігається один з уламків метеорита.
 
Розклад роботи: Працює планетарій без вихідних з 10.00 до 18.00.
Лекція проводиться при наявності більше 10 відвідувачів.
У вихідні та святкові дні пропонуємо лекції для вільних відвідувачів
(наявність групи не обов’язкова): о 14:00 – для дітей, о 16:00 для дорослих.
Щосуботи можна переглянути програми іноземною мовою: о 13:00 –
польською, о 15:00 – англійською.
Попередні замовлення для організованих груп на зручний для них час
приймаються за телефонами (Див. контакти)
Ціна квитків:
  • для дорослих – 40 грн,
  • для учнів та студентів – 30 грн,
  • для дітей до 6 років – 20 грн
  • діти до 4-х років – безкоштовно, але без надання окремого місця.
Точка на мапі:
Адреса: м. Вінниця, вулиця Хлібна, 1 (у центральному парку імені М. Горького). Дістатися сюди можна на трамваї №4 (зупинка «площа Гагаріна»), на трамваї №1 чи №6, на тролейбусі №5 чи №11 (зупинка «Валентина Отамановского»).
Контакти: +38(067)-431-06-11,
+38(0432)-56-20-67 
Домашня сторінка у соцмережах https://www.facebook.com/vinplanetarium/
Офіційний сайт: vinplanetarium.com.ua

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО