Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
16.11.2018

Про майстер-клас для вчителів початкових класів з теми «Реалізація компетентісного підходу до науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

8 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради» проведений майстер-клас для вчителів початкових класів з теми «Реалізація компетентісного підходу до науково-педагогічним проектом «Інтелект України»». До вступного слова була запрошена директор закладу Нечипорук О.М. Реіональний коуч науково-педагогічного проекту «Інтелект України» Гринь Г.Б. познайомила з теоретичними основами наукво-педагогічного проекту. Вчителі початкових класів закладу Диренко Н.М. та Драбович М.Г., які працюють за проектом вже другий рік, познайомили з методиками роботи та результатами навчання учнів. Методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Л.Т підвела підсумки майстер-класу.
Останні новини
12.11.2018

Про майстер-клас для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти «Корекційно – розвиткова робота з розвитку емоційної і соціальної компетентності дітей молодшого підліткового віку»

7 листопада 2018 року в рамках Школи активного навчання методист з практичної психології та соціальної роботи ДокійчукТ.В. провела майстер – клас «Корекційно – розвиткова робота з розвитку емоційної і соціальної компетентності дітей молодшого підліткового віку» для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти.
Методист під час виступу розповіла про теоретичні засади розвитку та проведення розвиткової роботи з соціальної та емоційної компетентностей у дітей.
В практичній частині соціальні педагоги тренували вміння емпатії та аналізу емоцій дітей, стали учасниками соціальної гри «Псісикретики».
Практичні вправи та соціальна гра стануть допомогою соціальним педагогам в проведенні занять для дітей різних категорій, допоможуть подолати бар’єри в спілкуванні та з’ясувати шляхи роботи з дитиною.
Останні новини
12.11.2018

Про інтерактивне заняття для вчителів математики та інформатики міста «Сучасні виклики STEM-освіти»

8 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» відбулося інтерактивне заняття для вчителів математики та інформатики міста «Сучасні виклики STEM-освіти». На заході були присутні методисти комунальної установи «Міський методичний кабінет» Мельник Т.С., Півторак А.А., а також Богданова О.О., заступник начальника маркетингового відділу ТОВ «ВД «Освіта».
В рамках проведення заняття з доповіддю виступив заступник директора з НВР Слушний О.М., який розповів присутнім про стан впровадження STEM-освіти в школі №20. Далі Богданова О.О. презентувала інноваційний освітній проект всеукраїнського рівня «Я – дослідник», мета якого розвиток пошуково-дослідницьких вмінь в учнів через впровадження STEM-технологій.
Практична частина заходу складалася із трьох майстер-класів:
  • «Lego-конструювання з використанням Lego Digital Designer» (проводила Кукса Л.В.),
  • «Робототехніка: практичний аспект» (проводили Мамчур А.Т., Наконечний О.О.)  
  • «STEM+ART. Виготовлення діорам та агамографів» (проводила Парамзіна С.В.).
Нижче ми розміщуємо посилання на матеріали заходу.
В переліку: Також за посиланням ви можете скачати фото звіт заходу.



 
Останні новини
09.11.2018

Про І очна сесію (міського округу) курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 та 2019-2020 навчальних роках

В період з 06.09.2018 по 02.11.2018 року на базі комунальних закладів міста «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. М.Коцюбинського Вінницької міської ради», «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради», «Навчально-виховний комплекс: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради», «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради», «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики №34 Вінницької міської ради» була проведена ІІ очна сесія (міського округу) курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 та 2019-2020 навчальних роках, для шести груп відповідно до Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 р. №36) у кількості 30 годин. До навчання були залучені тренери Зима Людмила Трохимівна, методист з навчальних дисциплін КУ «ММК» (4 групи), Данилюк Марія Василівна, вчитель початкових класів КЗ «Навчально-виховний комплекс: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради» (2 групи).
Теми, які були винесені на тренінг:
Принципи Державного стандарту початкової освіти. Модельні навчальні програми. Планування на тиждень. Планування на день.(4 години практичних занять);
Ранкова зустріч. Складові ранкової зустрічі. Моделі ефективного спілкування з дітьми. (4 години практичних занять);
Освітній потенціал гри з LEGO. Методика компетентісного навчання «Шість цеглинок». Проектна діяльність. (6 годин практичних занять);
Фізичне середовище. Навчальні центри/освітні осередки. Навчальні матеріали та їх організація. Участь дітей в організації освітнього середовища. (2 години практичних занять);
Основні шляхи співпраці з батьками. Форми спілкування: формальне й неформальне спілкування, батьківські збори, індивідуальні зустрічі з батьками, батьківська кімната. Залучення батьків до освітнього процесу: батьки як помічники вчителя. (2 години практичних занять);
Діяльнісний підхід. Критичне мислення і вирішення проблем. Стратегії розвитку критичного мислення. (2 години практичних занять);
Формування міжпредметних компетенцій у процесі тематичного навчання. Тематичне планування. Планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів в освітніх галузях. (2 години практичних занять);
Навчання грамоти: читання, письмо креативне мислення. Кооперативне навчання у формуванні соціальних навичок. (2 години практичних занять);
Математика: маніпуляції з предметами і задачами. (2 години практичних занять);
Інтегрований курс «Я досліджую світ»: дослідження. Соціальні навички. (2 години практичних занять);
Інноваційна система оцінювання учнів початкової школи. Сучасні практики. (2 години практичних занять).Тренінгом були охоплені 174 вчителя початкових класів міста.
Останні новини
09.11.2018

Про поїздку делегації освітян міста до Львова

26-27 жовтня 2018 року, в рамках зустрічі з обміну досвіду педагогічної діяльності, освітян Львова відвідали керівники навчальних закладів нашого міста. Поїздка була плідною та пізнавальною.
Спочатку господарі гостинно прийняли нас у навчально-методичному центрі освіти, що розташований у історичній частині міста.
З привітальними словами до Вінничан звернулася начальник управління освіти ЛМР Довганик Зоряна Миколаївна. В свому виступі вона розповіла про внесок міської влади у розбудову освіти міста Львова. У відповідному виступі голова нашої делегації, начальниця Департаменту освіти ВМР Яценко Оксана Василівна подякувала господарів за теплий прийом та запросила освітян Львова відвідати Вінницю.
У свому виступі директор центру Леся Приставська ознайомила делегацію із багатогранною та насиченою роботою своєї установи.
Далі ми відвідали Львівський ліцей «Просвіта», яким керує молодий креативний колектив на чолі якого стоїть учитель з великої букви Закалюк Андрій Євгенович.
У минулому Львівська школа-інтернат №2 зараз ліцей, досягла значних успіхів завдяки кропіткій прації педагогів, допомозі міської влади, спонсорів та меценатів.
Зараз у його стінах навчається до 200 дітей з нелегкою долею. Для них створені прекрасні умови для навчання та проживання.
Роботу закладу неодноразово висвітлювали по телебаченню та в інших засобах інформації.
Наступною зупинкою була школа І ступеню «Джерельце» яка розташована у затишному будинку, колишньому монастирі.
Презентувала директорка Світлана Мазур.
Вона розповіла про те, що педагоги закладу використовують сучасні методи навчання, активно впроваджуючи в навчальний процес особистісно зорієнтовані принципи роботи та інтегроване навчання.
Багато в чому принципи Нової Української Школи в цьому навчальному закладі вже працювали ще 20 років тому.
Члени делегації ознайомились з класами та відчули затишну, домашню атмосферу «Школи без дзвінків».
Далі нас привітала Львівська школа-ліцей №83 розташована у Франківському районі Львова якій нещодавно було присвоєно ім’я Івана Пулюя. Директорка школи продемонструвала як можна створити новітнє навчальне середовище в звичайній типовій школі завдяки фантазії та винахідливості.
У школі відкриті предметні кабінети: хімії, фізики, які обладнані сучасними навчально-демонстраційними приладами.
Також нещодавно у цьому закладі було завершено капітальний ремонт спортивного майданчика з штучним покриттям.
Незабутні враження про чарівне місто Лева залишились у нашій пам’яті. Дякуємо господарям та сподіваємось на скору зустріч на нашій подільській землі.
Останні новини
02.11.2018

Про Всеукраїнський науково-практичний семінар


26 жовтня 2018 року у стінах комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» розпочався всеукраїнський науково-практичний семінар "Управління проектами у сфері науки, освіти, інновації та інформатизації". Семінар відбувся в рамках експериментально-дослідної роботи Всеукраїнського рівня "Варіативні моделі комп'ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі". Керівник проекту - Гриб'юк О.О., керівник дослідно-експериментальної роботи, кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У заході брали участь заступник директора департаменту освіти Вінницької міської ради Ірина Божок, методист з природничих дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Ірина Любчак, завідувачі, методисти та вихователі закладів дошкільної освіти №7 та №72, делегації педагогів з різних міста України.
Знайомство із закладом розпочалося з презентації творчої групи педагогів у складі заступника директора з навчально-виховної роботи - Слушного Олега Миколайовича, вчителя початкових класів - Сиротіної Ольги Леонідівни, вчителя біології, екології - Церковного Ігоря Леонтійовича та вчителя хімії - Сольської Людмили Петрівни.
Надзвичайно цікавим був виступ гостей із столиці – представників компанії DIXI EDUCATION, які презентували цифрові вимірювальні комп’ютерні комплекси для шкіл, садочків, а також обладнання для Нової української школи.
Учасників семінару особливо вразив виступ учня 9-А класу Крижанівського Віталія, який презентував усім присутнім власний живий куточок, який налічує: карликового африканського їжака, равликів видів Ахатина ретикулята, Ахатина фуліка, мадагаскарські таргани, аргентинські таргани, паличники, мурахи, мурашину ферму, колекції різних комах та павуків, рослини-хижаки (сарраценія, венерна-мухоловка, росички, непентес, товстянки). Далі учасники семінару працювали у STEM-майстернях «Управління освітніми проектами: технології та інструменти» та «Освітня робототехніка в проектно-дослідницькій діяльності дітей та учнівської молоді». Наступного дня учасники семінару продовжили роботу на базі Вінницького національного технічного університету.



 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Науково-просвітницький заклад "Вінницький планетарій"

Тип: Науково-просвітницький заклад
Предмети: Історія, Фізика, Астрономія,
Дистанція: в межах міста (до 5 км)

Аннотація: Вінницький планетарій — науково-просвітницький заклад у
Вінниці, в Центральному міському парку. Сюди приходять вивчати астрономію
групи із дитячих садочків, учні, студенти та дорослі.

Будівництво самої споруди розпочали у 1960 році, а вже через п’ять років
планетарій приймав своїх перших відвідувачів.

Спочатку у планетарії працював досить примітивний проекційний апарат,
який показував лише сузір’я Великої Ведмедиці, проте вже у 1968 році
встановили більш сучасний оптико-механічний проектор зірок і планет «Малий
планетарій Цейса», виготовлений у німецькому місті Єна. Саме він і досі
показує відвідувачам зображення небесних тіл на нічному небі. Він складається
з 39 об'єктивів, які можуть проектувати на купол 5000 зір.

Після реконструкції, яку провели кілька років тому, у проекторі замінили
джерело світла, тож небесні тіла стали вдесятеро яскравішими.
В 2014 року в Планетарії був проведений капітальний ремонт.
З 2015 року в Планетарії запрацювала система повнокупольної проекції
програм.
Існує безліч програм на астрономічну, фізичну та природознавчу тематику
для різновікових груп.
Обладнання Планетарію дає можливість проводити тут наукові семінари,
презентації, концерти, творчі зустрічі, тренінги і майстер-класи.
Загальна тривалість лекції 40-50 хв і складається з 3-х частин:
повнокупольна програма згідно теми вказаною мовою (25-30 хв) + (далі
українською мовою) подорож зоряним небом (найяскравіші зорі та виразні
сузір’я, як можна побачити в певну пору року, знаходження найвідоміших
сузір’їв, орієнтування на місцевості за допомогою Полярної зорі, особливості
зоряного неба на екваторі та на північному полюсі, лінії небесної сфери,
планети на зоряному небі, Молочний шлях (10-15 хв) + демонстрація
можливостей апаратури планетарію (явища затемнення Сонця, Місяця, полярне
сяйво, зоряний дощ, схід Сонця тощо (10-12 хв).
============================
За матеріалами сайтів  townpass.com.ua та  https://uk.wikipedia.org
 

Вміст експозиціїЗапропоновані демонстрації:
  • зоряне небо на різних широтах від Північного до Південного полюсів
  • схід Сонця,
  • панорами: Вінниця, тропіки, Арктика, Місяць, Марс
  • усі види затемнень Сонця та Місяця,
  • полярне сяйво,
  • «зоряний дощ»,
  • польоти супутників та автоматичних станцій
  • змінні зорі,
  • планети на зоряному небі,
  • точки та лінії небесної сфери,
  • Чумацький щлях,
  • туманність Андромеди,
  • зоряне скупчення Ясла та інші.
На майданчику біля Планетарію проводяться спостереження за допомогою телескопа рідкісних астрономічних явищ: затемнення Місяця, Сонця, метеорних потоків.
Завдяки «Малому Цейсу» глядачі мають змогу споглядати за дивовижними явищами природи: рухом вогняних куль-болідів, зміною блиску зірок, зорепадами, усіма видами сонячних та місячних затемнень та яскравим полярним сяйвом, а також .
Вас навчать розпізнавати різноманітні сузір’я, орієнтуватися на місцевості за Місяцем та Полярною зорею, оцінювати яскравість зірок за зоряними величинами.
У фойє планетарія на огляд відвідувачів представлені
глобуси Землі, Марса, Місяця та зоряного неба,
точні копії першого, другого і третього супутників Землі та автоматичної міжпланетної станції «Зонд–3», яка сфотографувала зворотній бік Місяця.
модель космічного шатлу.
Один з найпопулярніших стендів розповідає про одну з найстаріших астроблем Землі, яка утворилась близько 400 мільйонів років тому на території сучасної Вінниччини – Іллінецький кратер. Також тут зберігається один з уламків метеорита.
 
Розклад роботи: Працює планетарій без вихідних з 10.00 до 18.00.
Лекція проводиться при наявності більше 10 відвідувачів.
У вихідні та святкові дні пропонуємо лекції для вільних відвідувачів
(наявність групи не обов’язкова): о 14:00 – для дітей, о 16:00 для дорослих.
Щосуботи можна переглянути програми іноземною мовою: о 13:00 –
польською, о 15:00 – англійською.
Попередні замовлення для організованих груп на зручний для них час
приймаються за телефонами (Див. контакти)
Ціна квитків:
  • для дорослих – 40 грн,
  • для учнів та студентів – 30 грн,
  • для дітей до 6 років – 20 грн
  • діти до 4-х років – безкоштовно, але без надання окремого місця.
Точка на мапі:
Адреса: м. Вінниця, вулиця Хлібна, 1 (у центральному парку імені М. Горького). Дістатися сюди можна на трамваї №4 (зупинка «площа Гагаріна»), на трамваї №1 чи №6, на тролейбусі №5 чи №11 (зупинка «Валентина Отамановского»).
Контакти: +38(067)-431-06-11,
+38(0432)-56-20-67 
Домашня сторінка у соцмережах https://www.facebook.com/vinplanetarium/
Офіційний сайт: vinplanetarium.com.ua

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО