Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
24.01.2020

​Про поїздку до Києва з метою обміну досвідом з питань інклюзивної освіти

23.01.2020 делегація з Вінниці у складі директора Департаменту освіти Яценко О.В., головного спеціаліста відділу освіти та обліку дітей Любчак І.О., методиста КУ «ММК» з питань інклюзивної освіти Антонішиної Ю.М., директора КЗ «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ст. з дошкільним відділенням ВМР» Бахчеван І.О., заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ст. з дошкільним відділенням ВМР» Лісецької І.В., директора КУ «ІРЦ № 1 ВМР» Гарлінської О.М., директора КУ «ІРЦ № 2 ВМР» Очеретної А.Л., голови ГО «Вінниця Даун Синдром» Косніцької Н.О. в рамках реалізації експериментального проекту «Перспектива 21.3» та з метою обміну досвідом відвідали спеціальну школу-інтернат № 26 м. Києва.
Гості познайомилися з роботою колективу закладу, яка спрямована на реалізацію побутових потреб людей з ментальними порушеннями, відвідали відкриті заняття, поспілкувалися з вихованцями експериментальних груп, оглянули обладнання для профорієнтації тощо.
Ініціаторами реалізації даного проєкту у Вінниці є ГО «Вінниця даун Синдром» в особі голови Н. Косніцької, ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю «Усі» в особі голови Л. Самойленко та Державна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» в особі директора Р. Штогріна та за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА.
Директор Департаменту освіти ВМР Яценко О.В. подякувала організаторам заходу за цікаву та змістовну зустріч.

 

Час проведення

Назва заходу

Відповідальні

Місце проведення

8.30 – 9.15

Презентація проекту «Перспектива 21.3»

Н. І. Крикун, заступник директора спеціальної школи-інтернату,

О.О. Соколова

Конференц-зала

9.25 – 10.10

Урок трудового навчання  (9-А клас)

В.А. Чепурний,

Г.М. Боровик

Клас профорієнтації «Радість»

10.35 – 11.15

Урок «Фізика та хімія в побуті» (8 -А клас)

С.В. Іванченко,

О.І. Аббасова

Навчальний кабінет 8-А класу

12.30 – 13.15

Урок соціально-емоційного навчання (9-А клас)

В.В. Наумов,

О.О. Соколова

Навчальний кабінет 9-А класу

12.30 – 13.15

Підсумки, обговорення

Усі учасники заходу

Кафетерій

Останні новини
20.01.2020

Вітаємо учасників міського фестивалю-конкурсу «Кращий заступник директора з навчально-виховної роботи закладу загальної середньої освіти - 2020»!

28 січня 2020 року о 14.00 на базі КЗ «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради» відбудуться майстер-класи конкурсантів. Запрошуємо керівників ЗЗСО, заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня, заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І-ІІІ ступенів, заступників директорів з виховної роботи. Радимо долучитися до роботи заступникам директорів ЗЗСО зі стажем роботи на посаді до 2 років. На сайті КУ «ММК» у розділі «Актуально» відкрито реєстрацію за допомогою Google-форми. Кількість учасників заходу  – 60 осіб.

Тематика майстер-класів
Воронецька Валентина Володимирівна,
заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради».
«Освітнє середовище НУШ: територія оновлення та партнерства»

 
Іванічкіна Наталя Петрівна,
заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − гімназія №2 Вінницької міської ради».
«Ефективність управлінської діяльності з інтеграції закладу освіти у міжнародний освітній простір»
Загородня Галина Володимирівна,
Шинкевич Віра Іванівна,

заступники директора з навчально-виховної роботи КЗ «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради».
«Моделювання інноваційного простору школи-гімназії в системі формування творчої особистості педагога та учня крізь призму управлінської діяльності»
Симотюк Олена Гальфонівна,
заступник директора з навчально-виховної роботи «КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Вінницької міської ради».
«SWOT-аналіз діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи»
Подорожняк Ольга Петрівна,
заступник директора з навчально-виховної роботи «КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради».
«Використання ІКТ як запорука модернізації діяльності аналітичної та методичної служби ЗЗСО»
 
Климчук Наталя Валентинівна,
заступник директора з навчально-виховної роботи «КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради».
«Експертний та аудит-профайлінг як метод у доборі співробітників»
 
Бартюк Микола Петрович,
заступник директора з навчально-виховної роботи «КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради».
«Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності керівника освітнього закладу»
 
Стецюк Людмила Іванівна,
заступник директора з навчально-виховної роботи «КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради».
“If you want to be on top, don`t let education stop” («Якщо ти хочеш досягати вершин, не припиняй навчатися»)
 
Останні новини
20.01.2020

Про методичне об’єднання вчителів іноземних мов на тему:«Компетентнісне спрямування процесу навчання іноземних мов – виклики нової української школи»

11 cічня 2020 року на базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. №4 ВМР» відбулось методичне об’єднання вчителів іноземних мов на тему:«Компетентнісне спрямування процесу навчання іноземних мов – виклики нової української школи».Вчителі англійської мови закладів загальної середньої освіти :КЗ: «ЗШ ІІ-ІІІ ст.№31 ВМР»-Чабанюк Т.П.,Ольхович І.А.,Носенко І.В.,«ВТЛ»-Киналь А.Ю.(керівник ШМО вчителів іноземних мов),«Гуманітарна гімназія №1 ВМР»- Вестлунд Т.С.,(керівник ШМО вчителів іноземних мов),Мельник Л.М.,методист з навчальних дисциплін КУ «ММК»- Пелішенко Г.Ф. виступили на теми: «Теорія множинного інтелекту Говарда Гарднера», «Формування інфо-медійної грамотності у старшокласників на уроках іноземної мови», «Сутність компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов»,«Соціальна та громадянська компетентності на уроках іноземної мови в межах наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність». Метою семінару було показати новий підхід до філософії навчання,який ламає усталені стереотипи, та форми,методи,технології роботи,які не нав’язуються учасникам, а розкривають творчий потенціал як Майстра так і учасників .
Останні новини
14.01.2020

Про чергову публічну консультацію «Якісна і доступна дошкільна освіта» організовану Міністерством освіти і науки України

В Тернополі 05.12.2019 року в рамках проекту «Залучення громадян у процес прийняття рішень шляхом проведення публічних консультацій», організованого Міністерством освіти і науки України за сприяння Національного Демократичного Інституту та Інституту «Республіка», відбулася чергова публічна консультація «Якісна і доступна дошкільна освіта».
У заході взяли участь понад сто учасників, серед яких: представники органів управління освітою, керівники та вихователі, батьки вихованців ЗДО, а також представники профільних громадських організацій Тернопільської, Вінницької та Хмельницької областей.
Долучитися до обговорення низки важливих питань щодо реформи дошкільної освіти, висловити своє бачення шляхів вирішення найактуальніших проблем дошкілля змогли і представники педагогічної громади м. Вінниці:
методист з дошкільної освіти КУ «ММК» Бондарчук Л.В.,
завідувач КЗ «ДНЗ № 19 ВМР» Харматива В.Ю.,
завідувач КЗ «ДНЗ № 24 ВМР» Костецька О.А.,
вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 30 ВМР» Артоуз О.А.,
вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 71 ВМР» Артемчук В.Ф.,
голова Громадської організації «Крок назустріч» Сметанюк І.С.Важливою частиною зібрання став активний діалог та обговорення усіма учасниками питань удосконалення умов праці педагогів ЗДО, мотивації випускників за спеціальністю «Дошкільна освіта» до професійної діяльності за фахом, попередження емоційного вигорання педагогічних працівників, створення рівних можливостей професійного зростання та удосконалення для усіх категорій педагогів, забезпечення партнерської взаємодії між учасниками освітнього процесу, створення умов для реалізації завдань чинних освітніх програм та інклюзивної освіти в умовах ЗДО, підвищення довіри суспільства до дошкільної освіти.
Захід завершився на позитивній ноті надії щодо врахування думки практиків при удосконаленні та оновленні законодавчо-нормативної бази системи дошкільної освіти України.
Останні новини
14.01.2020

Про січневе методичне об’єднання вчителів природничих дисциплін закладів загальної середньої освіти

10 січня 2020 року у комунальному закладі «Міський методичний кабінет» відбулося методичне об’єднання вчителів природничих дисциплін закладів загальної середньої освіти.
Тема: «Методичні рекомендації щодо написання навчально-методичного посібника та аналіз проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з предметів природничого циклу».
На методичному об’єднанні були заслухані питання:
  • «Участь вчителів природничих наук в екологічному форумі та четвертому регіональному фестивалі педагогічної майстерності. Аналіз проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології і екології», Церковний І.Л., керівник методичного об’єднання вчителів біології міста.
  • «Робота компенсаційної школи. Аналіз проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології і екології», Калініна Н.В., керівник методичного об’єднання вчителів біології міста.
  • «Аналіз ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії», Власенко Г.І., голова методичного об’єднання вчителів географії міста.
  • «Формування предметних компетенцій на уроках хімії», Дигас С.В., вчитель-методист Вінницького технічного ліцею.
  • «Методичні рекомендації щодо написання навчально-методичного посібника з природничих наук», Вальчук-Оркуша О.М., методист комунального закладу «Міський методичний кабінет»
  • «Апробація про навчально-методичний посібник», Ковальова Л.П., вчитель-методист, КЗ «НВК: Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №27 ВМР.
Останні новини
13.01.2020

Про методичне об’єднання практичних психологів ЗДО

10 січня 2020 року на базі державної установи «Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) № 39 комбінованого типу (м.Вінниця) Національної поліції України» відбулося методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти.
Тема: «Психологічні основи сенсорного розвитку дошкільника».

На методичному об’єднанні були заслухані питання:
1.Психологічні основи сенсорного розвитку дошкільника, як корекція психофізичного розвитку (Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК»).
2.Психодіагностичні методики по виявленню рівня розвитку сенсорно-перцептивної сфери у дошкільника (Слободянюк О.І., практичний психолог КЗ «ДНЗ № 24 ВМР»).
3. Розвиток сенсорно-перцептивної сфери у дошкільників (вправи, ігри) (Луценко Т.В., практичний психолог ДУ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) № 39 комбінованого типу (м.Вінниця) Національної поліції України».
4.Підсумки та рефлексія. (Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи КУ «ММК»)

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Зарубіжна література та російська мова

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО