LearningApps.org є потужним сервісом для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створити загальнодоступну бібліотеку незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін. Блоки (вони називаються Вправами) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії.
Перерахуємо інтерактивні модулі, що представлені в даному сервісі:
- "Знайди пару"
- "Класифікація"
- "Числова пряма"
- "Просте упорядкування"
- "Фрагменти зображення"
- "Вікторина (1 відповідь)"
- "Заповнити пропуски"
- "Колекція вправ"
- "Аудіо та відео-контент"
- "Перший мільйон"
- "Пазл"
- "Кросворд"
|
- "Знайти на карті"
- "Знайти слова"
- "Де це?"
- "Вгадай слово"
- "Скачки"
- "Гра "Парочки"
- "Порахувати"
- "Голосування"
- "Чат"
- "Календар"
- "Нотатки"
- "Дошка оголошень"
|
Серед особливостей: безкоштовність, український інтерфейс, авторизація, можливість вбудувати вправу в свій веб-ресурс, можливість роботи в режимі off-line, створення файлового простору, простота і багато іншого.
Опис на блозі Ірини Аман
Wither.Me - Інтерактивний робочий аркуш який можна використовувати при дистанційному навчанні, для домашніх робіт, для роботи в класі на інтерактивній дошці.
Він являє собою веб-сторінку, на якій можна розмістити навчальний матеріал і різного типу завдання для учнів.
Наприклад, це може бути відео, зображення, текст на основі яких учні відповідають на запитання і виконують завдання. Можна вставляти зображення і робити їх інтерактивними, додаючи на них мітки з текстом, гіперпосиланнями, питаннями, вікнами для введення тексту. Можна додавати презентації, розміщені в сервісах інтернет, використовуючи код HTML. Питання можуть бути текстовими, а можуть бути у вигляді аудіофайлів. У багатьох завданнях можна задати відповіді для автоматичної перевірки.
По суті-це інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів, в якому можна використовувати наступні завдання:
- відкрите питання (Open Question)
- питання з вибором відповіді (Multiple Choise)
- коментування-дискусія на задану тему (Blanks)
- поєднання тексту і малюнку (Fill On An Image)
|
- з'єднання частин (Matching)
- таблиця (Table)
- сортування (Sorting)
- малювання (Draw)
|
Серед особливостей: безкоштовність, англійський інтерфейс, необхідність авторизації, можливість вбудувати вправу в свій веб-ресурс, створення файлового простору, простота і багато іншого.
Опис на блозі Ірини Аман.
Kahoot! - кращого онлайн сервісу для проведення тестування немає! Гра, емоції, простота - все це заслуговує використання цього сервісу на уроках. Чудово працює і зворотний зв'язок, можна отримати поіменний список відповідей ...
Реєструємося на
www.getkahoot.com, створюємо тест, вікторину або опитування ... завантажуємо
Діти набирають www.kahoot.it на своїх гаджетах, приєднуються до гри по пін коду- вводять свої імена (до речі, чудово, що тепер вчитель може видалити з гри учнів, які увійшли під нікнеймом) - все ! Простіше простого! Важливо, що сервіс працює на будь-якому пристрої. Головна умова - наявність wi fi!
Серед особливостей: безкоштовність, англійський інтерфейс, необхідність авторизації, можливість використання учнями власних сенсорних пристроїв, збереження своїх розробок, простота.
Spiral.ac дозволяє вчителям створювати безкоштовні віртуальні класи, де учні можуть створювати спільні презентації, переглядати і відповідати на презентації, переглядати відео на YouTube за допомогою легко створюваних вчителем навчальних завдань. Учитель може:
- складати навчальні завдання, де учні можуть вписати відповідь або навіть намалювати що-небудь
- створювати інтерактивне відео на основі відеороликів YouTube з коментарями та запитаннями
- ініціювати спільну творчість учнів по створенню інтерактивної презентації або інтерактивного відео
- сворювати тести на основі відеороликів
- стежити за активністю учнів
- створювати електронний журнал
- здійснювати експертизу учнівських проектів
Серед особливостей: безкоштовність, англійський інтерфейс, відсутність авторизації, можливість використання учнями власних сенсорних пристроїв, збереження своїх розробок, контроль за відповідями учнів та оцінювання "на льоту", автоматично створений журнал результатів учнів, детальний аналіз відповідей кожного учня, робота в групах (командах), простота.