Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
24.11.2016

Про методичне об’єднання музичних керівників ДНЗ на тему: «Музично -фольклорне середовище як джерело формування культурно-національної свідомості дошкільників»

24.11.2016 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі КЗ «ДНЗ №17» проведено методичне об’єднання музичних керівників на тему: «Музично -фольклорне  середовище як джерело формування культурно-національної  свідомості дошкільників», метою якого було удосконалення рівня теоретичної та практичної підготовки музичних керівників ДНЗ міста  щодо розвитку музичних здібностей дошкільників засобами українського фольклору в умовах сьогодення, підвищення  професійної компетентності педагогів з питань організації музичної діяльності у дошкільному навчальному закладі.

В практичному блоці методичного об’єднання музичний керівник закладу Щербацька Н.С. презентувала стилізований фольклорний захід «Свято українського борщу» для дітей старшого дошкільного віку. 

Прес-реліз заходу

Фотозвіт про захід

Останні новини
24.11.2016

Про методичний семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми:«Формування інформаційно-комунікаційної компетентності молодшого школяра – запорука успішної реалізації творчого потенціалу і соціалізації у суспільстві»

24 листопада 2016 рокуна базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 Вінницької міської ради» проведено методичний семінар-практикум для вчителів початкових класів першої кваліфікаційної категорії з теми:«Формування інформаційно-комунікаційної компетентності молодшого школяра – запорука успішної реалізації творчого потенціалу і соціалізації у суспільстві».На семінарі-практикумі присутніми вчителями початкової школи міста обговорювались питання зміщення акцентів із знаннєвих результатів на діяльнісні, реалізації диференційованого підходу до учнів із різними навчальними можливостями; використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних та правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації

Обговорювалась нагальна потреба створення такої освітньої моделі, яка  була б орієнтована на виклики інформаційного суспільства, що сформує систему цінностей і пріоритетів інформаційного суспільства для використання інформаційно-комунікаційних технологій у формуванні особистості як молодшого школяра, так і випускника.

Також під час семінару-практикуму вчителі шкіл міста мали можливість переглянути фрагменти інтегрованих уроків:

  • з природознавства та трудового навчання на тему: «Подорожуємо разом із бджілкою» (2-Б клас, вчитель Вільчинська І.В.);
  • з інформатики та природознавства на тему: «Створення колективної презентації» (3-Б клас, вчитель Капустянчик В.І.)

у ході яких пересвідчитись у доступності, результативності та необхідності використання інформаційно-комунікаційних технологій під час проведення уроків в початковій школі. 

Фотозвіт про захід

Останні новини
23.11.2016

Про марафон психологічних ситуацій «Професійне вигорання або Робота в радість» для вихователів ДНЗ міста

23 листопада 2016 року в міському методичному кабінеті в рамках Школи активного навчання проведений марафон психологічних ситуацій «Професійне вигорання або Робота в радість» для вихователів ДНЗ міста. Під час заходу методист з практичної психології та соціальної роботи Щеголева Тетяна Анатоліївна  розповіла про головні показники, які характеризують синдром емоційного вигорання. Учасники розглянули та засвоїли методи і прийоми самодопомоги в ситуаціях професійного стресу. Також  присутнім були запропоновані рекомендації щодо профілактики та подолання синдрому професійного вигорання.

Фотозвіт про захід

Останні новини
23.11.2016

Про міський етап обласного конкурсу «SpellingBee»

В рамках заходів до Року англійської мови та з метою пошуку,підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів, сприяння та популяризації вивченню англійської мови серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 23.11.2016 року було проведено міський етап обласного конкурсу «SpellingBee» в навчальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики №34 Вінницької міської ради».Конкурс відбувався за 3 номінаціями: 5-6 класи,в якій взяло участь 23 переможця шкільних етапів;7-9 класи – 22 учасника;10-11 класи – 22 учня, які продемонстрували гарний рівень володіння англійською мовою.                           

Останні новини
22.11.2016

Про методичне об’єднання вихователів старших груп ДНЗ на тему «Економічне виховання дітей старшого дошкільного віку з використанням мнемо таблиць».

22 листопада 2016 року  на базі  дошкільного навчального закладу №30 відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) проведено  методичне об’єднання вихователів  старших груп  дошкільних навчальних закладів на тему  «Економічне виховання дітей старшого дошкільного віку з використанням мнемо таблиць». 

Прес-реліз заходу

Фотозвіт про захід

Останні новини
18.11.2016

Про практикум з елементами тренінгу на тему «Культура спілкування в системі «вчитель-учень» як чинник позитивного мікроклімату в шкільному середовищі»

18 листопада 2016 року в комунальній установі «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання з педагогами ЗНЗ проведено практикум з елементами тренінгу на тему «Культура спілкування в системі «вчитель-учень» як чинник позитивного мікроклімату в шкільному середовищі».

Разом з методистом з практичної психології та соціальної роботи Ж.О.Воловодівською педагоги обговорили чому виникають труднощі спілкування між педагогами та учнями. У практичних вправах педагоги встановлювали контакт між співрозмовниками застосовуючи рекомендації психолога.

Фотозвіт про захід


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Вінниця- місто юних поетів

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Токар О.В. (модератор проекту)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Посібник «Вінниця- місто юних поетів» містить матеріали міського медіа-освітнього проекту «Спільний поетичний простір» та матеріали конкурсу поетів-початківців «Зелене гроно». У збірці надані методичні рекомендації щодо використання творів юних поетів на уроках позакласного читання та уроках літератури рідного краю.
Зацікавленим в організації подібних проектів, конкурсів буде корисний їх методично-організаційний супровід.

Короткий зміст публікаціїВступ
І Міський медіа-освітній проект «Спільний поетичний простір».
ІІ Поетичні скарби юних вінничан (практичне використання, методичний супровід).
2.1.Націоально-патріотичні теми у творчості юних поетів.
«Лише Батьківщина, лише Україна…» (поетичні твори про Україну, її історію та традиції);
«Нетлінна пам’ять серця» (про сучасність нашої держави);
«Цвіт української нації» (про відомих українських особистостей);
2.2.Етично-філософські мотиви поезій.
«Світ тримається на великих істинах»;
«І неповторність кожної хвилини…»;
«Краса землі- краса життя»;
«Така любов буває раз в ніколи».
2.3.Родина,школа, мова.
«Живої мови чарування»;
«Від родини йде життя людини»;
«Ми всі родом із дитинства»;
«Шкільний калейдоскоп життя».
ІІІ Методичні рекомендації щодо проведення уроків літератури рідного краю.Творчість Олександри Бурбело.Зразок уроку.
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО