Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
23.10.2017

Про майстер-клас для вчителів хімії «Хімія на кухні».

18 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів хімії «Хімія на кухні». Метою заходу було показати роль домашнього хімічного експерименту для самостійної роботи учнів з хімії, використання засобів побутової хімії, лікарських препаратів, харчових продуктів як розв’язання проблеми дефіциту хімічних реактивів.
Останні новини
23.10.2017

Про засідання Школи молодого спеціаліста соціального педагога ЗНЗ

19 жовтня 2017 року у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 ВМР» відбулося засідання Школи молодого спеціаліста соціального педагога ЗНЗ.
В ході засідання керівник Школи молодого спеціаліста Мартенюк І.І., соціальний педагог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 13 ВМР» окреслила проблему жорстокого поводження в сім’ях, особливо з дітьми. Обговорили алгоритм заходів з попередження та недопущення випадків домашнього насилля.
Останні новини
23.10.2017

Про засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ДНЗ

18 жовтня 2017 року в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 67 ВМР» проведено засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ДНЗ. На засіданні керівник Школи молодого спеціаліста Ратушняк М.В., практичний психолог КЗ «ДНЗ № 67 ВМР», методист з практичної психології та соціальної роботи Воловодівська Ж.О. разом з учасниками розкривали зміст роботи практичного психолога ДНЗ з особистісного зростання дошкільника. Ратушняк М.В., презентувала картотеку ігор для дітей з особливостями особистісного розвитку (сором’язливість, агресивність, гіперактивність, замкнутість).
Останні новини
23.10.2017

Про засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ЗНЗ.

17 жовтня 2017 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 22 ВМР» проведено засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ЗНЗ. На засіданні керівник Школи молодого спеціаліста Смалківська Н.В., практичний психолог КЗ «ЗШ І-ІІІ ст.№ 22 ВМР», методист з практичної психології та соціальної роботи Воловодівська Ж.О. разом з учасниками розглядали типи нозологій дітей, які відносяться до категорії з особливими освітніми потребами. Смалківська Н.В., презентувала програму корекційної роботи з дітьми з легкою розумовою відсталістю.
Останні новини
23.10.2017

Про майстер-клас для вчителів англійської мови на тему «Education Jam. Інтеграція громадянської освіти у вивчення іноземних мов»

19 жовтня 2017 року на базі КЗ «НВК:ЗШ І-ІІІст.-гімназія №2 ВМР» відбувся майстер-клас для вчителів англійської мови на тему «Education Jam. Інтеграція громадянської освіти у вивчення іноземних мов» Метою заняття було усвідомлення учнями значення іноземної мови для життя в мультилінгваль-ному та полікультурному світовому просторі,а також здатності переносити знання й уміння в нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності» .
Останні новини
23.10.2017

Про творчу майстерню для вчителів початкових класів з теми: «Створення комфортного освітнього середовища для формування здоров’язберігаючої компетенції першокласника»

12 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради» проведена творча майстерня для вчителів початкових класів з теми: «Створення комфортного освітнього середовища для формування здоров’язберігаючої компетенції першокласника».
До вступного слова були запрошені: заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Чернецька О.Г., яка познайомила з творчим колективом вчителів початкових класів, що впроваджує в навчально-виховний процес формування здоров’язберігаючої компетенції молодших школярів, та методист з навчальних дисциплін Зима Л.Т., яка наголосила що здоров’язбережна компетенція – одна з ключових компетненцій за Концепцією Нової української школи.
Учасники творчої майстерні мали змогу познайомитись з цікавими матеріалами, які представила керівник творчої групи, вчитель початкових класів Н.Пайчук. Педагог І.Шарий презентувала досвід роботи по збереженню зору та корекціі постави за методикою В.Базарнного. Т.Безпалько продемонструвала разом зі своїми учнями елементи дихальної гімнастики за методикою О.Стрельнікової для зняття психічного напруження учнів. О. Козак познайомила присутніх з акупресурою біологічно активних зон організму за дослідженнями А.Уманської. Н.Скрипій разом з молодими педагогами школи продемонстрували уривок заняття зі степ-аеробіки. Також учасники творчої майстерні мали змогу прийняти участь у майстер-класах: І.Шкляр - з проведення «Ранкової зустрічі»,О.Веремеєнко - з піскової анімації, Н.Гуцало - з прийомів арт-терапевтичних методик в адаптації першокласників та О.Школьнік – з кінезітерапії. Роботу творчої майстерні завершила фітовітальня, де учасники мали змогу обмінятися враженнями від проведеного заходу.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Ранкові зустрічі

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Зима Л.Т. (Модаратор проекту)
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Піклування один про одного, відчуття емоційної безпеки, яка потрібна для того, аби ділитися важливими ідеями та досвідом, готовність допомагати друзям – це саме ті особливості, що відображають сутність ранкової зустрічі.
Ранкова зустріч – це зустріч на початку дня учнів класу з педагогом. Сидячи в колі один проти одного, кожна дитина вдумливо і поважно вітається з іншими дітьми, після чого впродовж короткого часу ділиться власним досвідом зі своїми товаришами, які з повагою слухають її, ставлять свої запитання та коментують. Після цього вся група бере участь у короткій груповій вправі, спрямованій на розвиток академічних навичок, почуття команди та відчуття єдності. Ранкова зустріч закінчується обміном щоденними новинами, які зазвичай готує педагог, щоб представити навчальні завдання дня.
Ранкова зустріч – це запланована, структурована зустріч, яка займає важливе місце в повсякденному розкладі діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Педагоги визнають особливу роль ранкової зустрічі в житті дітей і присвячують 15 – 25 хвилин на початку дня, аби створити позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день у школі.

Короткий зміст публікаціїщо таке ранкова зустріч…………………………………… 4
значення ранкової зустрічі ……………………………… 6
створення спільноти……….…………………………………. 6
розвиток навичок спілкування ………………………………. 7
розвиток соціальних навичок ………………………………… 8
створення позитивного настрою……………………………... 9
вітання………………………………..……………………………… 10
групові заняття………………………………………………….. 11
щоденні новини………………………………………………… 12
обмін інформацією……………………………………………. 14
планування ранкової зустрічі …………………………... 15
створення правил класу ……………………………………. 16
повна кишеня привітань…………………………………... 17
ігри ддля групового заняття……………………………… 20
ігри та обмін інформацією……………………………….... 22
розробки ранкових зустрічей……………………………… 23
ранкова зустріч «подорож україною»………… 23
ранкові зустрічі «ми – дослідники. ми винахідники»………………………………………….…… 26
ранкова зустріч «у країні часу»…………………… 31
ранкові зустрічі «прийди, весно , з радістю»………………………………………………………. 34
ранкова зустріч «стрітення» ……………………….. 40
ранкова зустріч «готуємо корисний сніданок»……………………………………………………… 43
ранкова зустріч «хай добро всіх людей єднає»………………………………………………………….. 47
ранкова зустріч «перехресні стежки»………… 50
список використаних джерел……………………………... 56
додатки ………………………………………………………………… 57
 Модератор проекту:
Зима Людмила Трохимівна, методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет»
Творча група:
  • Соушко Л.І., вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради»;
  • Мишук Л.В., вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради»;
  • Ярова Г.М., вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»;
  • Фірар В.М., вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради»;
  • Кудима Т.В., вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради»; Керсова І.І., вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради»;
  • Хацьола І.М., вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради»;
  • Дзюба Л.В., вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради»;
  • Зарічна В.А., вчитель початкових класів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради».
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО