Фотозвіт про захід
10.11.2016р.на базі ДНЗ №35 проведено методичне об’єднання інструкторів з фізкультури, вихователів санаторних та спеціалізованих груп компенсуючого типу на тему: «Формування у дошкільників здоров'язбережувальних компетенцій з урахуванням принципів природовідповідності фізичного виховання».
Метою проведеного заходу було ознайомлення учасників з досвідом роботи ДНЗ, використанням інноваційних оздоровчих технологій для зміцнення фізичного та психічного здоров'я дошкільників та методами формування у вихованців здоров'язбережувальних компетенцій.
Дошкільний заклад має власну систему оздоровлення, лікувально–профілактичної роботи та інноваційних технологійдля зміцнення фізичного та психічногоздоров'я дошкільників. Цю систему висвітлила та презентувала методист Пилявець О.В.
ГлущенкоІ.Б., інструктор з фізкультури ДНЗ, поділилися власною авторською розробкою занять з оздоровчо-інтелектуального розвитку дошкільників за методикою М.М. Єфименка. Учасники заходу разом з вихованцями(дайверами)не лише занурились у «Світ морських пригод», а й отримали енциклопедичні знання. Присутні на методичному об’єднанні мали нагоду перейняти позитивні емоції, активізувати «гормон щастя» під час перегляду гурткової роботи ізфітнес стрибків на батутах «SkyJumping» та спортивного фітнес-таночку«Fіtnesdance».
Під час майстер-класу з організації та техніки проведення олімпійських змагань з виду спорту “Городки» педагоги не лише мали можливість відновити знання, а й перевірити власні сили у даному виді спорту.
Фотозвіт про захід
10 листопада 2016 року в комунальній установі «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання соціальними педагогами ЗНЗ проведено семінар-практикум на тему «Особливості соціального захисту у роботі соціального педагога в умовах загальноосвітнього навчального закладу».
Разом з методистом з практичної психології та соціальної роботи Ж.О.Воловодівською характеризували категорії дітей, які потребують соціального захисту, розглядали алгоритм обстеження житлово-побутових умов дітей, які потребують соціального захисту, уточнювали види роботи соціального педагога щодо соціального захисту дітей.
10 листопада 2016 року майстер-клас на тему « Робота з візуальними джерелами на уроках історії» провели учителі історії закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ с м. Вінниці т. №21 Вінницької міської ради» Учителі міста отримали методичні рекомендації щодо: використання візуальних джерел як засобу формування і розвитку предметних компетентностей учнів ( заступник директора школи - Вовк А.Р.), прийомів методу історичної реконструкції з дослідження візуальних джерел (Несторович А.О, учитель історії закладу) , особливостей аналізу фотографій, карикатур, плакатів ( Юрченко – Слічна Н.Д., учитель історії). Аналізу творів образотворчого мистецтва на уроках історії учасників майстер-класу навчав завідувач відділом галереї обласного художнього музею Медончак П.В.10 листопада 2016 року майстер-клас на тему « Робота з візуальними джерелами на уроках історії» провели учителі історії закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ с м. Вінниці т. №21 Вінницької міської ради» Учителі міста отримали методичні рекомендації щодо: використання візуальних джерел як засобу формування і розвитку предметних компетентностей учнів ( заступник директора школи - Вовк А.Р.), прийомів методу історичної реконструкції з дослідження візуальних джерел (Несторович А.О, учитель історії закладу) , особливостей аналізу фотографій, карикатур, плакатів ( Юрченко – Слічна Н.Д., учитель історії). Аналізу творів образотворчого мистецтва на уроках історії учасників майстер-класу навчав завідувач відділом галереї обласного художнього музею Медончак П.В.
Фотозвіт про захід
Фотозвіт про захід
9 листопада в День української писемності та мови в рамках проекту «Спільний поетичний простір» в закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 21 ВМР» відбулася зустріч учнів 5-11 класів та вчителів-філологів Гаврилюк В.С., Ковальчук М.М., Довгошей В.А., Пилипенко Н.І., Федотов В.В з поетами Вінниччини.
Майстри поетичного слова Андрій Стебелєв, Микола Антощак, Анатолій Мартинюк провели для поетів-початківців майстер-клас, що сприяв розкриттю та розвитку їх таланту.
Фотозвіт про захід
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Освітянське джерело№3 за березень 2020 року |
Аннотація: Електронне видання Департаменту освіти Вінницької міської ради та комунальної установи "Міський методичний кабінет" |
Короткий зміст публікаціїТ.М. Дрозд «Про міський фестиваль-конкурс «Кращий заступник директора з навчально-виховної роботи закладу загальної середньої освіти - 2020»К.П. Маліцька «Сучасні письмові джерела на уроці історії: методика відбору і використання» А.П. Ковальчук «Формування навичок критичного мислення на уроках англійської мови» І.А. Ольхович «Харчування» О.А. Лазуренко «Розв’язування прикладів і задач. Графічні методи та арифметичні міркування» Т.В. Докійчук «Шляхи подолання дитячої психотравми в діяльності працівників психологічної служби» |
Посилання для скачування електронної версії публікації |