Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
15.10.2019

Про науково-практичний семінар «Мистецькі традиції рідного краю» для учителів художньо-естетичного циклу.

08.10 .2019 року комунальним закладом «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради» був проведений науково-практичний семінар «Мистецькі традиції рідного краю» для учителів художньо-естетичного циклу. Захід відбувся о 14.00. у «Музеї гончарного мистецтва ім. О.Г.Луцишина».
Директор комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради», вчитель курсу «Мистецтво» та «Образотворче мистецтво» Надія Іллівна Лепко акцентувала увагу колег на поглибленні розуміння специфічних рис культурно-мистецької палітри Вінниччини. Побережна Ірина Віталіївна, методист з навчальних дисциплін КУ «ММК», наголосила на необхідності формування у сучасної молоді почуття патріотизму та поваги до культурної спадщини власного регіону. Зі зразками глиняних виробів найвідоміших гончарних осередків Вінниччини та з експонатами музею гончарного мистецтва ім. О.Г.Луцишена учасників семінару-практикуму ознайомила методист науково-дослідницького відділу Вінницького обласного художнього музею Ольга Іванівна Романишен.
У практичній частині заходу вчителі опанували мистецтво роботи з глиною на майстер-класі майстра гончарної справи Володимира Михайловича Діденко.
Кожен учасник науково-практичного семінару отримав незабутні враження та сертифікат, який вручила директор закладу Лепко Надія Іллівна.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам семінару!
 
Останні новини
02.10.2019

Про І-ІІ тури змагань в рамках «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX) серед школярів 8-10-х класів м. Вінниці та Вінницької області

28-29 вересня 2019 р. на базі комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради» співробітниками організації Американські Ради з міжнародної освіти ARTACCELS (AmericanCouncils) Київ, яка фінансується Державним департаментом США, Тетяною Кобиць та Карлою Маршалік було проведено І-ІІ тури «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX) серед школярів 8-10-х класів м. Вінниці та Вінницької області, які народились в період з 01 січня 2003 року по 15 липня 2005 року та володіють англійською мовою.
У І турі брали участь 464 учасника з Вінницької області.
В ІІ тур вийшли 155 учнів. 124 учасника ІІ туру американського тестування за «Програмою обміну майбутніх лідерів» (FLEX) є учнями закладів загальної середньої освітим. Вінниці:
КЗ: "Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова ВМР"; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №2 ВМР»;«ЗШ І-ІІІ ст. №4 ВМР»; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 ВМР»; «ЗШ І-ІІ ст. – ліцею №7 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №10 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №15 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №16 ВМР»; «ФМГ №17 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №18 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №22 ВМР»; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №23 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №26 ВМР» «ЗШ І-ІІІ ст. №27 ВМР»; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.- гум.-ест.кол. №29 ВМР»; «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №30 ВМР»; «ЗШ ІІ-ІІІ ст. №31 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №33 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №35 ВМР»; «ЗШ І-ІІІ ст. №36 ВМР»; «Вінницький технічний ліцей»; ПЗШ «Школа Аіст», Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді
Останні новини
01.10.2019

Про майстер-клас для практичних психологів ЗДО на тему «Особисті кордони. Як про них розповідати дітям»

25 вересня 2019 року у КЗ «ЗДО № 59 ВМР» відбувся майстер-клас для практичних психологів ЗДО на тему «Особисті кордони. Як про них розповідати дітям». Своїм досвідом роботи ділилася Поплавська О.В., практичний психолог даного закладу.
Учасники заняття знайомилися з технікою «Кола моєї особистої безпеки». Оговорювали та виробляли алгоритм поведінки дітей в ситуаціях небезпеки.
Практичні психологи ЗДО отримані знання можуть використовувати у роботі з дітьми, вихователями, батьками.
Останні новини
01.10.2019

Про перше засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО та ЗДО на тему: «Методи корекції афективних станів дітей (агресивність, гіперактивність, тривожність, імпульсивність)

26 вересня 2019 року на базі комунальної установи «Міський методичний кабінет» відбулося перше засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти на тему: «Методи корекції афективних станів дітей (агресивність, гіперактивність, тривожність, імпульсивність).
Члени творчої групи розглядали сучасні методи корекції афективних станів дітей.
Останні новини
01.10.2019

Про семінар-практикум для вчителів образотворчого мистецтва «Застосування природнього матеріалу соломки у створенні аплікаційних композицій «Солом’яне Диво»

19.09.2019 року о 14.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступеня №16 Вінницької міської ради» відбувся семінар-практикум для вчителів образотворчого мистецтва «Застосування природнього матеріалу соломки у створенні аплікаційних композицій «Солом’яне Диво».
Роботу семінару координувала методист з виховної роботи КУ «Міський методичнй кабінет» Побережна Ірина Віталіївна, яка акцентувала увагу на тому, що національне виховання спрямовується на формування у дітей національних-патріотичних світоглядних позицій, ідей, поглядів і переконань на основі цінностей вітчизняної та світової культури.
У своєму виступі вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи №16 Герасимчук Аліна Миколаївна зазначила, що серед основних пріоритетів Національної доктрини розвитку освіти в Україні названо принцип органічного зв'язку освіти з національною історією, культурою, народними традиціями.
У практичній частині Герасимчук А.М. розповідала про особливості створення картин та панно з соломи, про те, як правильно її зібрати, обробити та підготувати для роботи. Солома- теплий, приємний матеріал, який має зберігатись у коробках або прозорих пакетиках, що дає змогу бачити різні її кольори та відтінки. Все це давало можливість занурити гостей семінару – практикуму у казковий, дивовижний світ чудових робіт з соломи. Вчителі образотворчого мистецтва були дуже зацікавлені у створенні свого маленького шедевра. Можливо, не все одразу виходило, але терпіння, увага, охайність та наполегливість зробили свою справу.
Учасники семінару отримали позитивні емоції та нові знання.
Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам семінару-практикуму!
Останні новини
11.09.2019

Про Всеукраїнський семінар за участю представників видавництва «Пірсон» на тему :«Пріоритетні методи розвитку комунікативних умінь маленьких учнів через усні продуктивні види діяльності,гру та інтеракцію у початковій школі.Ефективне використання аудіоматеріалу для інтенсифікації процесу вивчення та запам’ятовування лексики»

04 вересня 2019 року на базі Центру сучасного мистецтва «ІнтерШик» відбувся Всеукраїнський практичний методичний семінар для вчителів англійської мови, які викладають у початковій та середній школі, за участю представників видавництва «Пірсон» на тему :«Пріоритетні методи розвитку комунікативних умінь маленьких учнів через усні продуктивні види діяльності,гру та інтеракцію у початковій школі.Ефективне використання аудіоматеріалу для інтенсифікації процесу вивчення та запам’ятовування лексики»
Метою семінару було створення умов для розкриття творчих здібностей учнів початкової та середньої школи з різним рівнем підготовки іноземної мови;розвиток інтересу учнів до вивчення іноземної мови та популяризації вивченню англійської мови серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Мельник Т.С.
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
  • Готуємо сторінку.. 22
  • Де взяти Герб ?.. 23
  • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
  • Пишемо назву навчального закладу.. 25
  • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
  • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
  • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
  • Пишемо назву наказу.. 32
  • Створення констатуючої частини наказу.. 34
  • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
  • Підпис документа.. 36
  • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
  • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
  • Як було раніше. 42
  • Готуємо шаблон грамоти .. 43
  • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
  • Застосовуємо злиття.. 50
  • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
  • Або А4, або А5.. 59
  • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
  • Звідки береться текст. 62
  • Редагуємо текст.. 65
  • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
  • Виправляємо граматичні помилки. 67
  • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 69
  • Форматування за допомогою стилів. 71
  • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
  • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
  • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
  • Таблиці.. 82
  • Векторні зображення.. 84
  • Картинки.. 84
  • Малюнок.. 85
  • Схеми.. 89
  • Діаграми.. 90
  • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
  • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
  • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
  • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
  • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
  • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО