Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
16.10.2020

Про конкурс статей у найбільшій онлайн-енциклопедії українською мовою «Вікіпедія для школи»


З 20 жовтня по 20 грудня 2020 року з ініціативи громадської організації «Вікімедіа Україна» (uа.wikimedia.org «Вікіпедія для школи» shkola.wikimedia.org.ua ) вдруге пройде конкурс статей у найбільшій онлайн-енциклопедії українською мовою «Вікіпедія для школи».
Мета проєкту — наповнити українську Вікіпедію якісними статтями, які мають великий запит серед учнів та пов'язані зі шкільною програмою. Цього року конкурс проходитиме в одинадцяти темах — «Англійська мова», «Всесвітня історія», «Географія», «Зарубіжна література», «Інформатика», «Історія України», «Математика», «Мистецтво», «Українська література», «Українська мова», «Фізика».
Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету.
У період з 20 жовтня по 20 грудня потрібно створити чи поліпшити статті на теми шкільної програми відповідних предметів. Ці статті повинні відповідати правилам Вікіпедії (базуватися на надійних джерелах, не містити дослівно скопійованих частин публікацій, дотримуватися нейтральної точки зору тощо).
Переможців у кожній темі (предметі) буде нагороджено цінними призами та дипломами. Також будуть відзначені й ті учасники, що посіли друге та третє місця. Журі також залишає за собою право відзначити внесок окремих авторів за категорією. Нагородження переможців планується у березні 2021 року.
Проведення такого конкурсу дасть можливість підвищити якість статей в українській Вікіпедії, що присвячені темам шкільної програми і є популярними як серед школярів, так і серед педагогів.
Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті: shkola.wikimedia.org.ua
З питаннями та пропозиціями щодо співпраці звертатися до організаційного комітету конкурсу: shkola@wikimedia.org.ua
Регламент конкурсу статей «Вікіпедія для школи» допоможе учасникам проєкту зорієнтуватися у правилах участі, вимогами до статей, параметрами оцінювання, номінаціями.
Останні новини
16.10.2020

Психологічні техніки встановлення та підтримки контакту

Життєві ситуації вирішуються по-різному, тому майже завжди є оцінка ситуації та варіант її вирішення. Запрошую кожного стати активним учасником, залучитися до дії, щоб сприяти покращенню свого емоційного стану та поведінки. Пропоную повправлятися в запропонованих психологічних техніках. Презентація в форматі Power Point.
 
Останні новини
09.10.2020

Про опитування педагогів за тематикою «Психологічна обізнаність педагога»

Практичний психолог комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» протягом вересня 2020 року провів опитування педагогів за тематикою «Психологічна обізнаність педагога» ЗЗСО, ЗДО. Мета даного опитування надання послуг та напрацювання рекомендацій для вдосконалення професійної діяльності педагогічного працівника.
Результати опитування.
Останні новини
13.03.2020

Про уроки фізичної культури в КЗ « ЗШ І-ІІІ ст. №19 ВМР»

Фізичне здоров’я здобувачів освіти – це вагомий скарб нації. Рухливі ігри, зокрема, футбол, баскетбол, закладають не лише спортивні навички, а й гуртують дитячий колектив, вчать командної відповідальності.
Високий рівень професійних компетентностей педагогів засвідчили проведені відкриті уроки фізичної культури на базі КЗ « ЗШ І-ІІІ ст.№19 ВМР»
28.02.2020 р. для учителів міста було проведено відкритий урок на тему «Футбол» учителем фізичної культури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» Корнійчук Ларисою Миколаївною. Лариса Миколаївна- спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, неодноразова учасниця та призер міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в номінаціях «Кращий інноваційний урок фізичної культури» та «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу» ( І місце). Урок на базі 6-А класу засвідчив високий рівень педагогічної майстерності Корнійчук Л.М.
05.03.2020 р. учителем фізичної культури кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» Гончаруком Борисом Станіславовичем на базі 4-А класу закладу було проведено відкритий урок для учителів міста на тему «Баскетбол». У 2019 р. команда учнів закладу під керівництвом Гончарука Б.С. нагороджена Грамотою комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради за зайняте ІІІ місце у Гімназіаді допризовної молоді міста.
Останні новини
12.03.2020

Про проведення майстер-класу для вчителів трудового навчання на базі КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. № 19 ВМР"

11 березня 2020 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» відбувся майстер-клас для вчителів трудового навчання на тему: «Техніка в’язання «брумстик».
Майстер-клас підготувала та провела вчитель-методист Кравець Н.П., яка поділилась досвідом роботи щодо виготовлення виробів з використанням гачка та лінійки. Кожен учасник мав змогу власноруч створити прикрасу, використовуючи представлену техніку.
Завдяки високому професіоналізму Неоніли Петрівни Кравець, захід пройшов успішно, цікаво, залишив приємні враження, мотивуючи учасників майстер-класу до професійного зростання.
Останні новини
11.03.2020

​Триває фінальний етап міського конкурсу молодих педагогів «Надія - 2020».

11 березня 2020 року на базі КЗ «Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради» вчитель математики Пасіхова Олена Петрівна провела урок у 6 класі на тему «Дії з раціональними числами».
Здобувачі освіти не лише працювали над формуванням обчислювальних навичок. У полі їхнього зору перебували натуральні, раціональні, від’ємні числа, звичайні й десяткові дроби, числові й буквені вирази. Також учні продемонстрували інформаційно-цифрову компетентність, уміння працювати в сучасному освітньому ІК-середовищі. Особливу зацікавленість викликало тематичне об’єднання окремих чисел із різноманітними датами й подіями. Розв’язуючи приклади, шестикласники згадали й вік Тараса Шевченка, й знакову роль Мілли Йовович, і пісню, що принесла перемогу Джамалі на Євробаченні. Безперечно, математика в усьому… Бажаємо успіхів!
 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Мельник Т.С.
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
  • Готуємо сторінку.. 22
  • Де взяти Герб ?.. 23
  • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
  • Пишемо назву навчального закладу.. 25
  • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
  • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
  • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
  • Пишемо назву наказу.. 32
  • Створення констатуючої частини наказу.. 34
  • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
  • Підпис документа.. 36
  • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
  • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
  • Як було раніше. 42
  • Готуємо шаблон грамоти .. 43
  • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
  • Застосовуємо злиття.. 50
  • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
  • Або А4, або А5.. 59
  • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
  • Звідки береться текст. 62
  • Редагуємо текст.. 65
  • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
  • Виправляємо граматичні помилки. 67
  • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 69
  • Форматування за допомогою стилів. 71
  • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
  • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
  • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
  • Таблиці.. 82
  • Векторні зображення.. 84
  • Картинки.. 84
  • Малюнок.. 85
  • Схеми.. 89
  • Діаграми.. 90
  • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
  • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
  • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
  • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
  • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
  • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО