Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
06.06.2022

Про заняття міської школи молодого майстра (вихователі, третій рік роботи)

03 червня 2022 року проведено заняття міської школи молодого майстра для вихователів ЗДО ВМТГ у форматі онлайн-зустрічі «Вектори художньо-продуктивної діяльності дошкільників за оновленим стандартом дошкільної освіти».
До зустрічі були залучені спікери - практичний психолог КЗ «ДНЗ №31 ВМР» Світлана Плахотнюк) та практичний психолог КЗ «ДНЗ № 34 ВМР» Анна Слива.
В організаційному блоці Світлана Плахотнюк провела з учасниками
арт-терапевтичну вправу «Кактус – це не тільки голочки».
Тему методичного дайджесту «Художньо-продуктивна діяльність дітей дошкільного віку як засіб формування мистецько-творчої компетентності»
опрацювала з молодими вихователями консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Лариса Бондарчук.
Про необхідність використання нетрадиційних технік ліплення, як виду художньо-продуктивної діяльності дошкільників донесла слухачам консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Ніна Сокиринська у форматі інформаційно-методичного меседжу.

Про завдання і можливості тісто-пластики як методу АРТ-терапії PLAY-DOH та форми організації освітньої діяльності з тісто пластики («Мукосольки», «Рейки-рейки», моделювання дидактичної гри «Фантастична тваринка») молоді педагоги дізнались на майстер-класі, який провела практичний психолог КЗ «ДНЗ № 34 ВМР» Анна Слива.
Учасники зустрічі усвідомили, що на сучасному етапі головним для дитини мають бути радість, задоволення від самого процесу художньо-продуктивної діяльності та відзначили продуктивність, насиченість та дієвість онлайн-заняття.
Більш детально з матеріалами онлайн-зустрічі можна ознайомитись на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені на сторінці «Професійні спільноти» у рубриці – «Дошкільна освіта», «Вихователі».



 
Останні новини
31.05.2022

Про заняття міської Школи молодого майстра (вихователі ЗДО зі стажем роботи до 1р.)

31 травня 2022 в рамках роботи міської школи молодого майстра «Стажер-вихователь» «Дебют» відбувся онлайн - вебінар на тему: «Освітнє середовище закладу дошкільної освіти. Дитяче експериментування та винахідництво. Особливості реалізації освітніх завдань».
Ніна Сокиринська, консультант КУ «ЦПРПП ВМР», з використанням платформи ZOOM, надала практичні рекомендації педагогам щодо забезпечення якості дошкільної освіти й створення безпечного освітнього середовища у воєнний час, розкрила питання впливу розвивального предметного середовища на особистий розвиток дитини, та розповіла про орієнтовне наповнення ігрових осередків в закладах дошкільної освіти.
Лариса Бондарчук, консультант КУ «ЦПРПП ВМР» надала молодим педагогам методичні рекомендації та поради щодо особливостей реалізації освітніх завдань розділу «Дитяче експериментування та винахідництво» у світлі вимог Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ №73 ВМР» Олена Колосова познайомила присутніх педагогів з досвідом роботи закладу, а саме -реалізації проєктної діяльності «Експериментальне конструювання в розвитку інженерного мислення дошкільнят».
Під час практичної частини заходу - мовленнєвої гри «Винахідники», молоді педагоги мали змогу повправлятись в умінні розвивати інтерес до творчих та дослідницьких завдань у дітей. На закінчення онлайн-заходу була проведена вправа-рефлексія «Зворотній зв’язок», під час якої учасники поділились своїми враженнями.
У заході взяли участь 30 вихователів, які відзначили змістовну організацію, важливість та актуальність зустрічі, надання своєчасних теоретичних та практичних рекомендацій, порад.
З матеріалами заходу можна ознайомитися на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» на сторінці «Професійні спільноти», «Дошкільна освіта», у рубриці «Вихователі».

 
Останні новини
31.05.2022

Освітній репозитарій НУШ

  Український інститут розвитку  освіти пропонує до вашої уваги освітній репозитарій НУШ, створений за результатами низки вебінарів, які проходили за підтримки проєкту “Фінська підтримка реформи української школи (Навчаємось разом)”. Вебінари здійснювалися за участі Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти, Інституту модернізації змісту освіти, Lego foundation, Команди підтримки реформ МОН (RST), Національної академії педагогічних наук, Британської Ради в Україні, Європейського центру імені Вергеланда, а також фінськими експертами проєкту “Навчаємось разом”.
Останні новини
27.05.2022

Найщиріші вітання переможцям та лауреатам першого етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» Вінницької міської територіальної громади

   Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» щиро вітає переможців та лауреатів Вінницької міської територіальної громади в першому етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022»:
Номінація «Мистецтво»:
  • Гончарук Надія Василівна, вчитель КЗ «Вінницький ліцей № 12» - І місце
  • Корченюк Наталія Петрівна, вчитель КЗ «Вінницький ліцей №3 ім.М.Коцюбинського» - ІІ місце
  • Водзинська Наталія Олександрівна, КЗ «Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені М.І.Пирогова» - ІІІ місце
Номінація «Інформатика»:
  • Осадчук Сергій Юрійович, вчитель КЗ «Вінницький ліцей №33» - ІІ місце
Номінація «Основи правознавства»:
  • Чепікова-Літвінова Надія Олексіївна, вчитель КЗ «Вінницький ліцей №35» - ІІ місце
Номінація «Біологія»:
  •  Похвалюк Сергій Петрович, вчитель КЗ «Вінницький ліцей №23» - ІІІ місце

  Тож, щиро  зичимо нашим колегам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, сили та наснаги у виконанні почесної місії Вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить вам, шановні педагоги, радість і задоволення від зробленого, а ваші щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців.
Останні новини
27.05.2022

Про презентацію освітнього проекту «Болдеринг як засіб зміцнення всебічного здоров’я дошкільників» у форматі онлайн-зустрічі

26 травня 2022 року в онлайн-режимі відбулась презентація освітнього проекту КЗ «ДНЗ №35 ВМР» «Болдеринг як засіб зміцнення всебічного здоров’я дошкільників» у форматі онлайн-зустрічі з інструкторами з фізичного виховання та вихователями ЗДО ВМТГ за темою «Інноватика у спортивному житті дошкільнят». Метою онлайн-зустрічі постало вирішення завдань:
стимулювання педагогів до активного пошуку та впровадження інноваційних форм роботи, що сприяють всебічному розвитку дітей та зміцненню їх здоров’я;
ознайомлення учасників з різноманітними формами фізичного виховання дітей дошкільного віку, а саме з системою роботи педагогічного колективу КЗ «ДНЗ №35 ВМР» щодо впровадження інноваційних технік оздоровлення, а саме - заняття болдерингом в умовах дошкільного закладу.
Консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Бондарчук Л.В. у методичному дайджесті донесла до слухачів інформацію про інноватику у спортивному житті дошкільнят, про виклики часу, які спрямовані на потребу сучасних дітей покоління «Альфа».

Вихователь-методист КЗ «ДНЗ №35 ВМР» Павловська І.А. презентувала учасникам зустрічі проект «Болдеринг як засіб зміцнення всебічного здоров’я дошкільників», який став переможцем міського конкурсу освітніх проектів в дошкільній освіті - 2021.

Проведена онлайн-зустріч у такому форматі надала можливість 101 учаснику усвідомити значущість застосування варіативних ефективних фізкультурно-оздоровчих інноваційних технологій в освітньому процесі ЗДО та отримали приємні враження від презентації новітньої здоров’я збережувальної технології.
Більш детально з матеріалами онлайн-зустрічі можна ознайомитись на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», які розміщені у рубриці – «Дошкільна освіта», «Професійна спільнота інструкторів з фізичного виховання ЗДО».
Останні новини
26.05.2022

Про антистрес-майстерку для практичних психологів ЗДО ВМТГ "Play Dough як метод арт-терапії в роботі з дошкільниками"

Розвиток у дітей дошкільного віку творчих навичок не тільки дарує їй захопливе дозвілля, а й відкриває перед ними ряд можливостей для розвитку самостійної особистості. Тому, з метою обміну досвідом для практичних психологів ЗДО 24 травня 2022 року за ініціативи психолога КУ "ЦПРПП ВМР" Антоніни Рогаль було організовано антистрес-майстерку "Play Dough як метод арт-терапії в роботі з дошкільниками". Спікером зустрічі була практичний психолог КЗ "ДНЗ №34 ВМР" Анна Слива, яка поділилась з колегами своєю методикою роботи з використанням "Play Dough".

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Мельник Т.С.
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
  • Готуємо сторінку.. 22
  • Де взяти Герб ?.. 23
  • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
  • Пишемо назву навчального закладу.. 25
  • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
  • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
  • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
  • Пишемо назву наказу.. 32
  • Створення констатуючої частини наказу.. 34
  • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
  • Підпис документа.. 36
  • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
  • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
  • Як було раніше. 42
  • Готуємо шаблон грамоти .. 43
  • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
  • Застосовуємо злиття.. 50
  • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
  • Або А4, або А5.. 59
  • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
  • Звідки береться текст. 62
  • Редагуємо текст.. 65
  • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
  • Виправляємо граматичні помилки. 67
  • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 69
  • Форматування за допомогою стилів. 71
  • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
  • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
  • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
  • Таблиці.. 82
  • Векторні зображення.. 84
  • Картинки.. 84
  • Малюнок.. 85
  • Схеми.. 89
  • Діаграми.. 90
  • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
  • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
  • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
  • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
  • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
  • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО