Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
28.10.2016

Про каскадний тренінг з теми «Неформальна та інформальна освіта як необхідна умова професійного зростання педагога» для керівників МО початкових класів

26-27 жовтня 2016 р. на базі закладу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 15 Вінницької міської ради» відбувся каскадний тренінг з теми «Неформальна та інформальна освіта як необхідна умова професійного зростання педагога» для керівників методичних об’єднань початкових класів міста.

Основна мета освітнього ресурсу: підготувати вчителів-тренерів (едукаторів) до впровадження інноваційних форм, методів, засобів, інструментів неформальної та інформальної освіти для дорослих.

За планом роботи першого дня було проведено модуль 1 (організаційний), який включав в себе:

  • привітання, представлення тренерів й учасників;
  • ознайомлення з організацією навчання;
  • визначення завдань та очікуваних результатів ;
  • психологічні вправи на мотивацію.

Модуль 2 (керована практика) ознайомив учасників з сучасними практиками навчання дорослих та основними правилами написання професійного портфоліо.

Другий день був підсумковим (модулі 3 і 4).

За час навчання учасники тренінгу ознайомились з сучасними тенденціями розвитку суспільства, сучасними тенденціями розвитку системи освіти, зростаючою роллю освіти дорослих, необхідністю запровадження сучасних технологій підвищення ефективності навчання дорослих на основі компетентнісно-орієнтованого підходу.

Фотозвіт про захід

Останні новини
27.10.2016

Про педагогічну майстерню для учителів інформатики "Використання ігрових технологій у позакласній роботі з інформатики"

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 м. Вінниці учителі - інформатики молоді та енергічні. Тому і захід, організований ними 18 жовтня 2016 року, був наповнений свіжими ідеями та динамікою.

На початку відбулася презентація навчального закладу, досягнень його учителів та учнів. Після того, Слушний Олег Миколайович - заступник директора з НВР та учитель математики та інформатики, розпочав теоретичну частину зібрання та окреслив необхідність широкого впровадження ігрових методик у сучасну школу. В свому слові його підтримав методист КУ "ММК" Мельник Тарас Степанович.

Відбулися три майстер-класи:

  • "Ігрові технології як засіб формування позитивної мотивації в учнів" (Попова Леся Вікторівна та Парамзіна Світлана Василівна)
  • "Використання мнемотехніки на заняттях гуртка з інформатики" (Мамчур Алла Тимофіївна)
  • "Використання інтерактивної дошки в позакласній діяльності з інформатики" (Наконечний Олег Олександрович)

В подальшій програмі особливо запам'ятався Quest з інформатики "У пошуках істини". Учителі відчули себе учнями та змагалися між собою на етапах. Перемогла, як завжди, дружба.

Учасники зібрання щиро дякують господарям за цікавий захід та гостинність.

Фотозвіт про захід

Останні новини
27.10.2016

Про заняття міської Школи резерву керівних кадрів на тему: «Нормативно-правове забезпечення навчального процесу та адміністративної діяльності керівника ЗНЗ»

27.10.2016 р. відповідно до плану роботи комунальної установи «Міський методичний кабінет» Департаменту освіти Вінницької міської ради на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Вінницької міської ради» відбулося заняття міської Школи резерву керівних кадрів на тему: «Нормативно-правове забезпечення навчального процесу та адміністративної діяльності керівника ЗНЗ». В роботі Школи взяли участь 31 педагог-резервіст. Заняття провели: Капуста В.Д.,директор закладу «ЗШ І-ІІІ ст. №9 ВМР» ( «Сучасні концепції змісту освіти. Освітня політика України»), Кавка Г.Б., заступник директора школи з навчально-виховної роботи (Нормативно –правове забезпечення адміністративної діяльності керівника ЗНЗ та навчально-виховного процесу в ньому. Робота за новим Держстандартом (2011)  в основній та старшій школі»),  Крикус Т.М., заступник директора школи з виховної роботи (Нормативно-правове забезпечення виховного процесу ЗНЗ»). Зима Л.Т., методист комунальної установи « Міський методичний кабінет» Департаменту освіти Вінницької міської ради( «Робота початкової школи за Держстандартом ( 2011) та оновленими програмами «).Слухачі Школи під керівництвом Кавки Г.Б., Маліцької К.П. знайомилися з правилами документування діяльності ЗНЗ. Практичний блок заняття провели практичний психолог Крещенко О.Г.( «Формування позитивного іміджу ЗНЗ»), Кавка Г.Б. («Професійні компетентності керівника ЗНЗ в сфері документознавства »), Маліцька К.П. ( «Самоосвіта слухачів ШРКК у системі росту їхнього професіоналізму»).

Останні новини
27.10.2016

Про виїздний семінар для учителів математики Вінниччини на тему "Львівська математична школа"

26 та 27 жовтня 2016 року група учителів математики міста разом зі своїми  колегами з Вінницького району відвідали древній Львів.

Першою зупинкою був Львівський навчально-методичний центр освіти, де його директор - Приставська Олександра, розповіла нам про напрямки роботи своєї установи, методичні знахідки та проекти якими пишаються освітяни міста.

Після презентації, в супроводі методиста-координатора Наталії Босак, математика  - Стефанії Кисіль та методиста з туристсько-краєзнавчої роботи Аліси Васільєвої  ми вирушили у старе та вічне молоде місто Львів.

Наступною зупинкою була  "Таємнича аптека під угорською короною", де учитель  математики  С.Панченко  та учитель хімії Й.Яцканич з 37-ї Львівської школи продемонстрували свій інтегрований урок.

Далі ми відвідали національний художній музей імені Андрея Шептицького. Там ми побачили інтегрований урок в якому сплелися сучасне образотворче мистецтво та математика. Для нас працювали митецтвознавець та учитель математики  І. Ткач (ЛСШ № 69).

Цікавою була екскурсія до музею Львівського національного університету ім.І. Франка.

Основною подією нашої подорожі була  лекція «Стефан Банах і львівська математична школа», яку прочитав професор кафедри математичного та функціонального аналізу Ярослав Притула.

Наступного дня ми знайомилися з визначними місцями та архітектурними пам'ятками Львова.

Учасники семінару щиро подякували господарям за виявлену гостинність та  цікаву, насичену програму заходу.

Фотозвіт про захід

Останні новини
26.10.2016

Про очний тренінг «Мистецтво педагогічної комунікації»

Триває робота консультативно-тренінгового центру «Крок». 26 жовтня 2016 року відбувся 5 день очного тренінгу «Мистецтво педагогічної комунікації». Учасники тренінгової групи продовжили роботу над покращенням техніки мовлення та розвитком власних комунікативних якостей, завершили теоретичний і практичний розгляд композиції промови, охарактеризували комунікативні бар’єри та способи їх подолання. Особливо емоційною стала казка-пантоміма «Теремок», фрагменти якої відображено на фото. Бажаємо учасникам успіхів у підготовці до підсумкового етапу, впевненості у своїх силах і задоволення від виголошення промови!

Третя IMG 20161026 180959

Останні новини
26.10.2016

Про засідання творчої групи працівників психологічної служби на тему «Розробка інформаційних матеріалів, як відгук на актуальні проблеми.»

26 жовтня 2016 року на базі комунальної установи «Міський методичний кабінет» методистами з практичної психології та соціальної роботи Воловодівською Ж.О. та Щеголевою Т.А. проведено засідання творчої групи.

З метою збагачення професійного досвіду працівників психологічної служби та з метою оптимізації своєї роботи, за допомогою групової дискусії   визначено напрямок роботи творчої групи – «Розробка інформаційних матеріалів (буклети, пам’ятки, папки-пересувки, інформ-бюлетені) як відгук на актуальні проблеми."

Фотозвіт про захід


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Мельник Т.С.
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
  • Готуємо сторінку.. 22
  • Де взяти Герб ?.. 23
  • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
  • Пишемо назву навчального закладу.. 25
  • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
  • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
  • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
  • Пишемо назву наказу.. 32
  • Створення констатуючої частини наказу.. 34
  • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
  • Підпис документа.. 36
  • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
  • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
  • Як було раніше. 42
  • Готуємо шаблон грамоти .. 43
  • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
  • Застосовуємо злиття.. 50
  • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
  • Або А4, або А5.. 59
  • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
  • Звідки береться текст. 62
  • Редагуємо текст.. 65
  • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
  • Виправляємо граматичні помилки. 67
  • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 69
  • Форматування за допомогою стилів. 71
  • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
  • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
  • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
  • Таблиці.. 82
  • Векторні зображення.. 84
  • Картинки.. 84
  • Малюнок.. 85
  • Схеми.. 89
  • Діаграми.. 90
  • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
  • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
  • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
  • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
  • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
  • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО