Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
26.10.2017

Про заняття міської Школи вихователя-стажера «Дебют» на тему: «Нормативний портфель вихователя»

26.10.2017р. відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі КЗ «ДНЗ №23 ВМР» проведено заняття міської Школи вихователя-стажера «Дебют» на тему: «Нормативний портфель вихователя» (Нормативно-правове забезпечення дошкільної освіти в Україні: Листи МОН, Базовий компонент, чинні програми. Документація вихователя).
У 2017-2018н.р. Школу відвідує 90 слухачів, 48 з яких мають дошкільну освіту, 42-нефахівці.
Останні новини
25.10.2017

​Вітаємо переможців IX міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»!

24 – 26 жовтня 2017 р. у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна») проходить Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та П’ята міжнародна виставка «World Edu».
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 605-р виставці «Інноватика в сучасній освіті» надано статус міжнародної.
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами. Цьогоріч у роботі форуму взяли участь 389 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн.
За рішенням оргкомітету Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2017» переможцями в різних номінаціях визначено та нагороджено:
Золотою медаллю:
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 6 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 23 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 31 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 4 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 7 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 72 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 75 Вінницької міської ради»;
Срібною медаллю:
  • Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»;
  • Комунальний заклад «Вінницький технічний ліцей»;
Бажаємо всім переможцям подальших творчих злетів, нових ідей та нових перемог!
Останні новини
25.10.2017

Про заняття міської Школи молодого вихователя «Творення» на тему: «Організація роботи з безпеки життєдіяльності та запобігання дитячого травматизму в ДНЗ»

25 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №26 ВМР» відбулося заняття міської Школи молодого вихователя «Творення» (ІІ рік роботи) на тему: «Організація роботи з безпеки життєдіяльності та запобігання дитячого травматизму в ДНЗ»
Заняття сприяло поглибленню педагогічних знань, формуванню професійної компетентності молодих вихователів з даної теми.
Слухачам Школи представлено теоретичні аспекти, практичну діяльність, методики освітньої роботи з дітьми з формування знань безпеки життєдіяльності.
Педагоги переглянули сюжетно-рольову гру «Стихійне лихо – буревій», стали учасниками інтерактивної гри «Спритна думка», ознайомилися з ППД КЗ «ДНЗ №71 ВМР» з теми «Формування основ безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку» та визначили шляхи його творчого використання з урахуванням вимог сьогодення.
Останні новини
24.10.2017

Про Всеукраїнський семінар за участі представника видавництва Express Publishing Крісті Корс для вчителів англійської мови

23 жовтня 2017 року на базі КЗ «Гуманітарна гімназія ім.М.Пирогова №1 ВМР» відбувся Всеукраїнський семінар за участі представника видавництва Express Publishing Крісті Корс для вчителів англійської мови на тему «The Power of Play: Developing Language through Play.It’s the way that you say it: verbal and non-verbal communication». Метою заняття було формування вміння використовувати в разі потреби різноманітні стратегії для задоволення власних іншомовних комунікативних намірів та розумінню важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.
Останні новини
24.10.2017

Про фінал XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»

Протягом 27-29 вересня у Києві проходив Фінал XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Українським інститут вивчення Голокосту «Ткума» за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Цього року на конкурс було надіслано 250 творчих робіт з усієї України, у тому числі, з Луганської обл. і Криму. Із них 56 робіт були визнані найкращими та обрані членами журі до участі у фіналі. Фіналістами цього року стали 12 студентів, 25 вчителів - причому не лише історії, а й української мови, літератури, права - та 25 школярів.
  • І місце – Ткачук Юлія, Юренко-Слічна Наталя Веб-сайт «Катастрофа (ШОА) на Вінничині» у номінації «Мультимедійні технології навчання»
  • І місце - Слічна Ярослава, Ткачук Владислав ««Колір очей моєї мами?! Не пам’ятаю…» – Діти і війна: осмислення уроків історії» у номінації «Пошукове дослідження».
Вітаємо! Бажаємо творчих успіхів і нових перемог.
Презентація сайту проекту "Катастрофа (ШОА) на Вінниччині"
Останні новини
23.10.2017

Про круглий стіл для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня з теми: «Нова українська початкова школа. Проблеми і перспективи»

18 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. М.Коцюбинського Вінницької міської ради» проведений круглий стіл для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня з теми: «Нова українська початкова школа. Проблеми і перспективи». До вступного слова були запрошені: головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти ВМР Діденко Леся Миколаївна та директор закладу Надія Іллівна Лепко. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Волинець О.М. презентувала виступ «Новий час – нова школа». У «Методичній лабораторії» були презентовані: «Модель випускника ДНЗ», яку представила методист КЗ «ДНЗ №13» Гребенюк Г.О. та «Використання ефективної моделі спілкування з дітьми», яку провела методист з навчальних дисциплін Зима Л.Т. Учасники круглого столу мали змогу познайомитись з «Модельною навчальною програмою для 1 класів», яку представила керівник методичного об’єднання, вчитель початкових класів Сембрат О.Д. та попрацювати у групах по відтворенню індексів конкретних очікуваних результатів. Круглий стіл продовжився оглядом нового освітнього середовища КЗ «ДНЗ №7, 19, 35» та КЗ «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 ВМР».

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Мельник Т.С.
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
  • Готуємо сторінку.. 22
  • Де взяти Герб ?.. 23
  • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
  • Пишемо назву навчального закладу.. 25
  • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
  • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
  • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
  • Пишемо назву наказу.. 32
  • Створення констатуючої частини наказу.. 34
  • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
  • Підпис документа.. 36
  • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
  • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
  • Як було раніше. 42
  • Готуємо шаблон грамоти .. 43
  • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
  • Застосовуємо злиття.. 50
  • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
  • Або А4, або А5.. 59
  • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
  • Звідки береться текст. 62
  • Редагуємо текст.. 65
  • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
  • Виправляємо граматичні помилки. 67
  • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 69
  • Форматування за допомогою стилів. 71
  • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
  • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
  • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
  • Таблиці.. 82
  • Векторні зображення.. 84
  • Картинки.. 84
  • Малюнок.. 85
  • Схеми.. 89
  • Діаграми.. 90
  • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
  • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
  • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
  • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
  • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
  • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО