Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
02.11.2018

Розпочався І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»

Цього річ 17 педагогічних працівників виявили бажання брати участь у конкурсі: у номінації «Географія» − 4 педагоги (ЗЗСО №№3, 9, 31, 33), «Захист Вітчизни» − 4 педагоги (ЗЗСО №№9, 10, 33, Вище художнє ПТУ №5), «Основи здоров’я» − 3 педагогів (ЗЗСО №№9, 17, 30), «Французька мова» − 3 педагогів (ЗЗСО №№1, 2, 36), «Вчитель інклюзивного класу» − 3 педагогів (ЗЗСО №№6, 10, 33).
31 жовтня 2018 року в актовій залі КУ «Міський методичний кабінет» відбулася зустріч учасників конкурсу з переможцями 2018 року. Досвідом участі в міському та обласному турі конкурсу поділилась Людмила Янощук, вчитель української мови та літератури КЗ «Загальноосвітня школа І-III ступенів №15 Вінницької міської ради». Змістовний, мотиваційний майстер-клас отримали учасники від Тетяни Десятник, вчителя німецької мови КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради», переможця міського, обласного, всеукраїнського (ІІ місце) турів конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Німецька мова». «Участь у конкурсі – це можливість потужного розвитку, швидких якісних змін, розширення кола спілкування з цікавими людьми й справжніми професіоналами», – запевнила Тетяна Олександрівна.
Про перебіг міського туру конкурсу розповіла методист з навчальних дисциплін КУ «Міський методичний кабінет» Тетяна Дрозд. Голова оргкомітету конкурсу, завідувач КУ «ММК» Наталія Москальчук та методисти з навчальних дисциплін (члени оргкомітету) побажали всім учасникам креативних ідей, нових знайомств, впевненості в собі, позитивних вражень, невтомної роботи, що приносить задоволення й допомагає професійно зростати!
Останні новини
02.11.2018

Про заняття школи активного навчання для практичних психологів ЗСО на тему «Робота з дітьми, що стали свідками або жертвами насильства. Корекція негативного емоційного стану дитини після пережитої травматичної події»

30 жовтня 2018 року у КУ «Міський методичний кабінет» в рамках Школи активного навчання Воловодівською Ж.О., методистом з практичної психології та соціальної роботи проведено майстер-клас по проведенню тренінгового заняття для практичних психологів ЗСО на тему «Робота з дітьми, що стали свідками або жертвами насильства. Корекція негативного емоційного стану дитини після пережитої травматичної події». Практичні психологи закладів загальної середньої освіти міста в ході тренінгового заняття знайомилися з психологічними вправами: «Мої цінності», «Вербалізація емоцій та почуттів», «Моя мрія», «Від чого я радію», «Ти молодець». Учасники ознайомилися з техніками по роботі з учнями по вербалізації власних почуттів і почуттів інших, набуття навичок адекватного вираження емоційного стану; по визначенню пріоритетних життєвих цінностей та знаходження ресурсів емоційної компетентності; по усвідомленню мотивувального впливу цілей.
Останні новини
29.10.2018

Про семінар-практикум молодих учителів англійської мови на тему: «Нова українська школа. Використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови в школі І ступеня»

25 жовтня 2018 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 ВМР» проведено семінар-практикум молодих учителів англійської мови на тему: «Нова українська школа. Використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови в школі І ступеня». У засіданні брали участь молоді педагоги з усіх навчальних закладів міста.
Мета семінару:
розгляд основних завдань щодо створення освітнього середовища для вивчення англійської мови учнями перших класів в умовах переходу до НУШ;
формування практичної готовності молодих учителів використовувати в освітньому процесі інтерактивні технології навчання;
активізація роботи молодих фахівців із розвитку інтересу учнів до вивчення іноземної мови;
розвиток умінь у молодих учителів об’єктивно оцінювати результати своєї праці, активізація їхньої творчої професійної діяльності.У ході проведення семінару з’ясовано основні позиції молодих учителів щодо організації освітньої діяльності з використанням інтерактивних технологій, роботи з формування творчих здібностей молодших школярів у процесі вивчення іноземної мови.Учителі кафедри англійської мови КЗ«Загальноосвітня школа І ступеня № 5 ВМР»показали нові інтерактивні методи і прийоми, які вони використовують у своїй роботі, презентували педагогічний досвід із порушених питань.
Останні новини
29.10.2018

Про семінар для вчителів трудового навчання на тему: «Технологія узагальнення та поширення педагогічного досвіду»

24 жовтня 2018 року в КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 34 ВМР» відбувся семінар для вчителів трудового навчання, спеціалістів усіх кваліфікаційних категорій на тему: «Технологія узагальнення та поширення педагогічного досвіду». Захід був цікавий, продуктивний, насичений, вдало поєднані науково-теоретична та практична частини. Припало до душі гостинність, доброзичливість господарів семінару, психологічно позитивний клімат спілкування.
Останні новини
26.10.2018

Про ШМУ іноземних мов (стажери) на тему «Про вивчення іноземних мов в закладах загальної середньої освіти у 2018-2019 н.р.»

19 жовтня 2018 року на базі КУ «Міський методичний кабінет» відбулось засідання ШМУ іноземних мов (стажери) на тему «Про вивчення іноземних мов в закладах загальної середньої освіти у 2018-2019 н.р.»
В засіданні брали участь 14 молодих педагогів із навчальних закладів:КЗ «НВК:ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2 ВМР»,НВК:ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР», «НВК:ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №23 ВМР», «СЗШ І ст.з погл.вивч.іноз.мов №25 ВМР», «НВК:ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №30 ВМР», «ЗШ І-ІІІ ст.№№12,15,18,20,26,35.
Метою заняття було розвинути методичну компетенцію як сукупність професійних умінь планування навчального процесу та організації педагогічної діяльності,а також технологічна готовність професійно використовувати у навчальному процесі інформаційні і комунікаційні технології навчання.
Останні новини
26.10.2018

Про засідання Школи молодого спеціаліста ПП ЗДО на тему «Особливості психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах ЗДО»

18 жовтня 2018 року відбулося засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога закладів дошкільної освіти на тему «Особливості психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах ЗДО».
В ході заняття розглядалися питання: документація практичного психолога, індивідуальні плани психологічного супроводу, карти дітей з ООП; методи виявлення дітей з особливими освітніми потребами у ЗДО; діти, які підлягають до включення в цю категорію.
По завершенні відбувся «Брейнг-ринг» - час запитань та відповідей.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

#лайфхаки для завуча

Навчально – методичні матеріали інноваційного проекту «Вінницький освітній ресурс НУШ»
  • Автор: Мельник Т.С.
  • Тип: Методичний посібник

Аннотація: Менеджеру освіти (а таким званням можна назвати директора школи, заступника, методиста, вчителя, класного керівника тощо) за своїми посадовими обов’язками щодня потрібно переглядати чи готувати багато документів. Проект «#лайфхаки* для завуча» - колекція оптимальних прийомів роботи в офісних програмах для них.
Дані методи – це лише власний досвід автора, і вони ні в якому разі не претендують на абсолютну істину. Для повного розуміння методик та прийомів роботи з даним програмним забезпеченням потрібно читати оригінальні інструкції, великі товсті спеціальні книжки та переглядати тематичні відео.
В 2018-2019 навчальному році дані матеріали були представлені на уроках Школи активного навчання, що діє при комунальній установі «Міський методичний кабінет» Вінницької міської ради на яких педпрацівники нашого міста отримували практичні поради з використання ІКТ в своїй діяльності.
В цій книзі я зосередився на можливостях популярного офісного пакету Microsoft Office. Зараз я найчастіше використовую 10 версію пакету, тому приклади та скріншоти, якщо це не оговорюється окремо, стосуються саме його.
На разі, робота не завершується. В наступному навчальному році ми продовжимо знайомитись з можливостями Microsoft Office, тому готується до випуску наступна книжка цієї серії.

Короткий зміст публікації#Лайфхак01 Масштабування сторінок. 6
#Лайфхак02 Де взяти апостроф?. 8
#Лайфхак03 Як швидко змінити величину шрифта?. 11
#Лайфхак04 Як зробити всі літери у виділеному фрагменті великими?. 15
#Лайфхак05 Що робити зі словосполученнями, які не можна розривати?. 15
#Лайфхак06 Як можна виділяти фрагменти тексту. 17
#Лайфхак07 Назва закладу завжди під рукою.. 18
#Лайфхак08 Створюємо шаблон наказу навчального закладу. 22
  • Готуємо сторінку.. 22
  • Де взяти Герб ?.. 23
  • Як помістити Герб точно посередині документа?.. 24
  • Пишемо назву навчального закладу.. 25
  • Пишемо реквізити навчального закладу.. 28
  • Пишемо слово НАКАЗ.. 29
  • Пишемо дату, місце створення та номер документу.. 29
  • Пишемо назву наказу.. 32
  • Створення констатуючої частини наказу.. 34
  • Створення розпорядчої частини наказу.. 34
  • Підпис документа.. 36
  • Приклад готового наказу.. 36
#Лайфхак09 Стврорюємо шаблон листа навчального закладу. 40
  • Відмінності в оформленні листа і наказу.. 40
#Лайфхак10 Друкуємо грамоти. 42
  • Як було раніше. 42
  • Готуємо шаблон грамоти .. 43
  • Готуємо базу даних про нагороджених.. 49
  • Застосовуємо злиття.. 50
  • Роздруковуємо грамоти.. 56
#Лайфхак11 Що таке брошура?. 59
  • Або А4, або А5.. 59
  • Окреслимо основні проблеми.. 61
#Лайфхак12 Створення тіла брошури. 62
  • Звідки береться текст. 62
  • Редагуємо текст.. 65
  • Позбавляємось лишніх невидимих символів форматування. 65
  • Виправляємо граматичні помилки. 67
  • Коректно розтавляємо розділові знаки. 68
#Лайфхак13 Створюємо ієрархію тексту за допомогою форматування. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 68
  • Будуємо ієрархію тексту. 69
  • Форматування за допомогою стилів. 71
  • Альтернативні методи форматування. 74
#Лайфхак14 Нумеруємо сторінки та оформляємо колонтитули розділів. 76
  • Для чого існують розриви розділів. 76
#Лайфхак15 Створюємо титульну сторінку. 79
  • Титулка з рамочкою. 80
#Лайфхак16 Вставка графічних елементів документа. 82
  • Таблиці.. 82
  • Векторні зображення.. 84
  • Картинки.. 84
  • Малюнок.. 85
  • Схеми.. 89
  • Діаграми.. 90
  • Впорядковуємо графічні об’єкти.. 91
#Лайфхак17 Створюємо зміст документу. 92
#Лайфхак18 Зноски та бібліографія. 95
  • Сторінкові зноски та кінцеві зноски.. 95
  • Список бібліографічних джерел.. 96
#Лайфхак19 Переддрукарська підготовка документу. 98
#Лайфхак20 Роздрук документів. 100
  • Роздрук малих брошур на струминному принтері. 100
  • Роздрук малих брошур на лазерному принтері. 106
  • Роздрук великих брошур.. 109
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2025 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО