Фотозвіт про захід
15 листопада 2016 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Вінницької міської ради» відбувся ІІ (міський) етап обласного конкурсу читців польської поезії, присвячений творчості польського письменника Юліана Тувіма. Участь у Конкурсі взяли 34 учні закладів освіти міста. 15 переможців братимуть участь у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу читців польської поезії на базі Вінницької академії неперервної освіти.
З 7 по 13 листопада в області проходив тиждень екології та природи. В рамках тижня на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів проводилась низка конкурсів та виставок, в яких активну участь взяли заклади освіти Вінницької міської ради. Також проводився зліт учнівських лісництв. Ми раді вітати учасників та переможців у різних номінаціях. Це такі заклад : НВК: ЗШ І-ІІІ ст.№6; ЗШ І-ІІІ ст. №12, ЗШ І-ІІІ ст. №20; ЗШ І-ІІІ ст. №35.
Фотозвіт про захід
15 листопада 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» проведено методичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня з теми: «Використання інтегрованого підходу до організації навчально-виховного процесу в умовах модернізації початкової освіти». До вступного слова були запрошені директор закладу Малінін Володимир Володимирович, який окреслив проблеми та досягнення колективу початкової ланки освіти. Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти ВМР Діденко Леся Миколаївна познайомила присутніх з новою концепцією «Нової школи». Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Коломієць О.Ф. познайомила присутніх зі здобутками кафедри початкових класів у використанні інтегрованого підходу до організації навчально-виховного процесу в умовах модернізації початкової освіти.
Під час практичної частини семінару були проведені уроки: Павлюк Т.І. презентувала інтегрований урок з української мови та основ здоров’я «Про здоров’я треба дбати і лише здоров’я всім бажати»; Головня І.В. показувала інтегрований урок з основ здоров’я, української мови та літературного читання «Без сім’ї немає щастя на землі»; Лучкова Л.В. продемонструвала інтегрований урок з природознавства та математики «Тварини»; Гоцюк Н.А. провела інтегрований урок з літературного читання та курсу «Я у світі» «Школа добрих вчинків». До уваги слухачів були запропоновані виховний захід «Щоб не марно в світі жити, вчіться діточки, дружити» під керівництвом Сиротіної О.Л. та Часник Т.М. та міні-захід «Не забувай, що ти – дитина землі, що зветься Україна».
Методичний семінар мав продовження у краєзнавчому музеї, де була презентована виставка митців рідного краю та виставка малярства і скульптури Юлії Гушул «Космічні мальви». Матеріали виставок доцільно інтегрувати з матеріалами уроків образотворчого мистецтва та курсу «Я у світі». Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.
Фотозвіт про захід
На виконання Програми розвитку освіти міста на 2013-2020 роки, відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради та міського методичного кабінету на 2016 рік, з метою сприяння комплексної реалізації широкого кола оздоровчих та спортивно-виховних заходів, розвитку фізичних здібностей, спортивних досягнень, виховання стійкого інтересу дітей дошкільного віку для активної рухової діяльності у період з 19.09 по 30.09.2016 року відповідно до вимог Положення проведено І тур ігор в якому взяли участь 47 дошкільних навчальних закладів (№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43, 45, 46, 50, 51, 52, 57, 58, 59, 60, 61, 67, 72, 73, 74, 75, 77).
В урочистих відкриттях, спортивних святах та розвагах взяли участь 2931 дитина.
В різних видах змагань, проведених в дошкільних навчальних закладах взяли участь 3654 дітей
З них в змаганнях з :
У міських чвертьфінальних, напівфінальних та фінальних змаганнях у ІІ турі взяли участь 227 вихованців із 39 дошкільних навчальних закладів (№ 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43, 45, 46, 50, 51, 52, 57, 58, 59, 60, 61, 72, 73, 74, 75, 77).
З них в змаганнях з:
Нагородження переможців фінальних змагань з шахів відбулась на базі ДНЗ № 57 за участю дітей, педагогів та батьків 07.11.2016 року.
У фінальних змаганнях з шахів І місце вибороли :
ІІ місце вибороли:
ІІІ місце вибороли:
Церемонія нагородження переможців фінальних змагань з настільного тенісу та городків відбулась на базі ДНЗ № 11 за участю дітей, педагогів та батьків 03.11.2016 року.
У фінальних змаганнях з настільного тенісу І місце вибороли:
ІІ місце вибороли:
ІІІ місце вибороли:
У фінальних змаганнях з городків І місце вибороли:
ІІ місце вибороли
ІІІ місце вибороли:
Церемонія нагородження переможців показових виступів зі спортивного танцю відбулась на базі ДНЗ № 7 за участю дітей, педагогів та батьків 04.11.2016 року.
У номінації – «Художня гімнастика (соло)»
І місце:
У номінації – «Ритмічна гімнастика з елементами художньої гімнастики»:
ІІ місце:
У номінації художня гімнастика: (соло)
ІІІ – місце:
У номінації «Са-фі-дансе (соло)»:
І місце:
У номінації «Аеробіка»:
ІІ місце:
номінація «Зумба»:
номінація «Зумба»:
номінація «Аеробіка»:
Номінація «Степ – аеробіка»:
Номінація «Чир-данс»:
ІІ місце:
ІІІ місце:
ІІІ місце:
ІІІ місце:
Вихованці ДНЗ, які здобули для своїх команд перемогу, нагороджені цінними подарунками, дипломами та медалями.
11 листопада 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради» проведено методичний семінар для керівників методичних об’єднань вчителів початкових класів з теми: «Формування інформаційно-комунікаційної компетентності молодшого школяра засобами творчої та позакласної діяльності». До вступного слова були запрошені директор закладу Костюк Володимир Миколайович, який окреслив проблеми та досягнення колективу початкової ланки освіти, методист КУ «ММК» Зима Л.Т. звернула увагу на необхідність формування інформаційно-комунікативної компетентності молодшого школяра, та заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Ліневич Н.В. познайомила присутніх зі здобутками кафедри початкових класів у формуванні інформаційно-комунікаційної компетентності молодших школярів засобами творчої та позакласної діяльності.
Під час практичної частини семінару були представлені фрагменти уроків: Могуч В.В. та Руцька К.О. презентували фрагмент бінарного-інтегрованого уроку з інформатики та основ здоров’я «Безпечне користування комп’ютером. Правила поведінки за комп’ютером»; Жорнова Н.О. показувала фрагмент уроку природознавства «Дослідження етапів розвитку рослин»; Комар О.М. продемонструвала фрагмент уроку з позакласного читання «З народних джерел»; Вдовиченко Т.Л. познайомила з «Використанням інформаційних технологій в навчальному процесі». До уваги слухачів був запропонований виховний захід «Осінь, чарівниця!» під керівництвом Іванюк О.В. та майстер-клас «Смачне мереживо». Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.
Фотозвіт про захід
Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!
Форма зв'язкуЗбереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе.№3 за 2016-2017 н.р. |
Аннотація: Професійна підготовка педагогів не може обмежуватись тільки оволодінням фаховими знаннями, уміннями, навичками. Виконуючи професійні функції, педагог аналізує, синтезує, а відповідно продукує новітню наукову інформацію. Це потребує початкових знань системи видавничої, інформаційної та бібліотечної справи, щоб уніфікувати підготовку документів та інформацію про них. |
Короткий зміст публікаціїВступ
|
Посилання для скачування електронної версії публікації |