Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
07.09.2016

Про заняття школи активного навчання вчителів з теми : «Міжнародне гуманітарне право на уроках предмету «Захист Вітчизни»

7 вересня 2016 року в ММК відбулось заняття школи активного навчання вчителів предмету «Захист Вітчизни» з теми : «Міжнародне  гуманітарне  право на уроках  предмету«Захист Вітчизни»   

Останні новини
22.08.2016

Про методичне об’єднання практичних психологів ДНЗ 22 серпня 2016 р.

22 серпня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбулося методичне об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів на тему «Напрямки роботи на 2016-2017 навчальний рік.  Розвиток креативності та творчих здібностей дітей дошкільного віку».

Останні новини
22.08.2016

Про методичне об’єднання соціальних педагогів ЗНЗ 22 серпня 2016 р.

22 серпня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбулося методичне об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Напрямки роботи соціальних педагогів на 2016 – 2017 навчальний рік. Соціальна адаптація та захист прав дітей, що залишилися без піклування батьків».

Останні новини
22.08.2016

Засідання МО практичних психологів ЗНЗ 22 серпня 2016

22 серпня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради»  відбулося методичне об’єднання практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби системи освіти у 2016 -2017 навчальному році. Особливості психологічного супроводу обдарованих та здібних дітей».


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе.

№3 за 2016-2017 н.р.
 • Автор: Федчишена Марина Валеріївна
 • Тип: Періодичне видання

Аннотація: Професійна підготовка педагогів не може обмежуватись тільки оволодінням фаховими знаннями, уміннями, навичками. Виконуючи професійні функції, педагог аналізує, синтезує, а відповідно продукує новітню наукову інформацію. Це потребує початкових знань системи видавничої, інформаційної та бібліотечної справи, щоб уніфікувати підготовку документів та інформацію про них.
Саме тому випуск №3 Методичних рекомендацій «Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе» надає інструктивно-методичну допомогу щодо оформлення матеріалів педагогічних працівників-претендентів на присвоєння педагогічних звань «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «керівник гуртка-методист», «педагог-організатор-методист». Окремо висвітлюються питання порядку апробації та розгляду вищевказаних матеріалів науково-методичною радою комунальної установи «Міський методичний кабінет».

Короткий зміст публікації        Вступ
 1. Механізм присвоєння педагогічних звань
  1. Передумови присвоєння педагогічних звань «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «керівник гуртка-методист», «педагог-організатор-методист»
  2. Порядок подачі матеріалів педагогічних працівників-претендентів на присвоєння педагогічних звань «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «педагог-організатор-методист», «керівник гуртка-методист» на апробацію та розгляд науково-методичною радою КУ «Міський методичний кабінет»
 2. Основи створення педагогічного освітнього продукту в системі стандартів видавничої справи
  1. Класифікація окремих видань у роботі з відбору й узагальнення наукової інформації відповідно до системи стандартів інформаційної, бібліотечної та видавничої справи
  2. Методична розробка як інструмент вдосконалення фахового рівня педагога
  3. Загальні рекомендації щодо оформлення методичної розробки
  4. Оформлення рецензії на методичну розробку 
       Додатки
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО