Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
07.09.2016

Про заняття школи активного навчання вчителів з теми : «Міжнародне гуманітарне право на уроках предмету «Захист Вітчизни»

7 вересня 2016 року в ММК відбулось заняття школи активного навчання вчителів предмету «Захист Вітчизни» з теми : «Міжнародне  гуманітарне  право на уроках  предмету«Захист Вітчизни»   

Останні новини
22.08.2016

Про методичне об’єднання практичних психологів ДНЗ 22 серпня 2016 р.

22 серпня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбулося методичне об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів на тему «Напрямки роботи на 2016-2017 навчальний рік.  Розвиток креативності та творчих здібностей дітей дошкільного віку».

Останні новини
22.08.2016

Про методичне об’єднання соціальних педагогів ЗНЗ 22 серпня 2016 р.

22 серпня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбулося методичне об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Напрямки роботи соціальних педагогів на 2016 – 2017 навчальний рік. Соціальна адаптація та захист прав дітей, що залишилися без піклування батьків».

Останні новини
22.08.2016

Засідання МО практичних психологів ЗНЗ 22 серпня 2016

22 серпня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради»  відбулося методичне об’єднання практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби системи освіти у 2016 -2017 навчальному році. Особливості психологічного супроводу обдарованих та здібних дітей».


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе.

№2 за 2016-2017 н.р.
 • Автор: Федчишена Марина Валеріївна
 • Тип: Періодичне видання

Аннотація: Важливе значення під час атестації педагогічних та бібліотечних працівників навчального закладу має дотримання вимог до своєчасного та правильного оформлення документів, які складаються впродовж усього атестаційного періоду.
Обов’язки з організації та проведення атестації педагогічних працівників покладаються на керівника навчального закладу, його заступників та членів атестаційної комісії. Тому щороку в навчальних закладах розробляється план спільних заходів адміністрації закладу та членів атестаційної комісії з підготовки, проведення та узагальнення результатів атестації.
Вважаємо за необхідне у в.№2 Методичних рекомендацій «Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе» надати рекомендації щодо оформлення документації, яка готується для підсумкового етапу атестаційного процесу педагогічних та бібліотечних працівників закладів освіти міста Вінниці 2017 року.

Короткий зміст публікації
 1. Вступ
 2. Ворядок завершення атестації педагогічних, бібліотечних працівників 2017 року
  1. Лист керівникам закладів освіти м. Вінниці про завершення атестації педагогічних працівників 2017 року та оформлення відповідних матеріалів
 3. Атестаційний лист
  1. Атестаційний лист педагогічного працівника закладу освіти
  2. Рекомендації щодо оформлення атестаційного листа педагогічного працівника ЗНЗ
  3. Рекомендації щодо оформлення атестаційного листа бібліотечного працівника ЗНЗ
 4. Клопотання навчального закладу
  1. Рекомендації щодо оформлення клопотання закладу (присвоєння (відповідність) кваліфікаційних категорій,  педагогічних звань)
  2. Рекомендації щодо оформлення клопотання закладу (нагородження відзнаками різних рівнів) 
 5. Нагородження відомчими відзнаками МОН України
  1. рекомендації щодо оформлення документів для порушення клопотання на відзначення педагогічних працівників відомчими заохочувальними відзнаками МОН України
 6. Цифрові звіти ЗНЗ
  1. Рекомендації щодо оформлення цифрових звітів за підсумками роботи атестаційної комісії першого рівня
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО