Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
20.10.2016

Про семінар-практикум для вчителів історії на тему «Усна історія як історичне джерело»

20.10.2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№8 ВМР» відбувся семінар-практикум для вчителів історії на тему «Усна історія як історичне джерело». Вчителі історії закладу Грабчак Н.Б., Петруняк Л.М., Кугаєвська С.В. підготували теоретичні та практичні змістові матеріали для поглиблення знань та навиків педагогів щодо використання інтерв’ю як методу дослідження історії повсякдення. Свої навики вчителі відпрацьовували на зустрічі із учасниками АТО, під час аналізу досліджень- інтерв’ю свідків Голодомору, дітей-війни, остарбайтерів.

Фотозвіт про захід

Останні новини
20.10.2016

Про семінар школи молодого вчителя англійської мови на тему «Шляхи актуалізації пізнавальних можливостей учнів при вивченні англійської мови в контексті вимог Державного стандарту»

20 жовтня 2016 року на базі КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №9 ВМР" відбулось заняття (семінар) ШМУ англійської мови на тему «Шляхи актуалізації пізнавальних можливостей учнів при вивченні англійської мови в контексті вимог Державного стандарту». Метою семінару було розвинути індивідуально-психологічні характеристики особистості учня,які впливають на успішність оволодіння іншомовною мовленнєвою діяльністю,та виховувати особистість високих моральних якостей засобами іноземної мови.

Фотозвіт про захід

Останні новини
20.10.2016

Про майстер-клас на тему: «Тильдоманія (виготовлення іграшки-тильди)»

20 жовтня 2016 р. у  ЗШ І-ІІІ ст.  № 36 для вчителів трудового навчання (жінки), спеціалістів усіх кваліфікаційних категорійбув проведений майстер-клас  на тему: «Тильдоманія (виготовлення іграшки-тильди)». Захід провела Арсеєнко Валентина Василівна.

Фотозвіт про захід

Останні новини
19.10.2016

Про семінар-практикум для вчителів початкових класів спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії з теми: «Інформаційне мислення як стратегічна основа розвитку сучасної освіти»

19 жовтня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради» проведено семінар-практикум для вчителів початкових класів спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії з теми: «Інформаційне мислення як стратегічна основа розвитку сучасної освіти». До вступного слова були запрошені директор закладу Козаченко Віталій Іванович, який окреслив проблеми пропедевтики інформатики в початковій школі, методист КУ «ММК» Зима Л.Т., яка звернула увагу на необхідність формування інформаційного мислення в учнів початкової школи, та заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Сілагіна В.М., яка познайомила присутніх з проблемою інформаційного мислення як еволюційного свідомого фактора.
Стратегіями побудови комп’ютерно-орієнтованого навчального середовища поділились: Комарівська О.В., яка зробила інформаційний екскурс з теми «Сутність та структура інформаційної компетентності»; Шинкаренко О.С., яка презентувала ігрове моделювання «Геометрія в русі»; Водзінська С.В., яка продемонструвала інформативну дуель «Комп’ютер – шкода чи користь»; Чайковська І.О., яка познайомила з «Живою умовою задачі»; Уголькова Н.Д., яка проілюструвала інформативне ґронування «Графи і графіки»; Поволоцька Г.Ю., яка презентувала розрахункові книжки для учнів 4-х класів «Вчимося керувати своїми витратами». В панорамі творчого досвіду свої здобутки презентували: Поліщук В.В., Мельник О.Д., Марценюк О.П., Хуторянська О.В. Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу.

Фотозвіт про захід

Останні новини
19.10.2016

Про майстер-клас та відкритий урок на тему: «Палітра здоров’я»

19 жовтня 2016 р. у НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 для вчителів основ здоров’я, спеціалістів усіх кваліфікаційних категорійбули проведені майстер-клас та відкритий урок на тему: «Палітра здоров’я».Заходи провела Черняк Леся Анатоліївна.

Фотозвіт про захід

Останні новини
18.10.2016

Про відкритий урок для вчителів української мови та літератури на тему «Валер’ян Підмогильний. Роман «Місто».

18 жовтня 2016 року на базі закладу «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гуманітарно-естетичний колегіум № 29 ВМР» відбувся відкритий урок в 11 класі для вчителів української мови та літератури першої кваліфікаційної категорії на тему «Валер’ян Підмогильний. Роман «Місто».

Урок проведено вчителем української мови та літератури Столбецькою Наталією Дмитрівною на високому методичному рівні.

Фотозвіт про захід


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе.

№2 за 2016-2017 н.р.
 • Автор: Федчишена Марина Валеріївна
 • Тип: Періодичне видання

Аннотація: Важливе значення під час атестації педагогічних та бібліотечних працівників навчального закладу має дотримання вимог до своєчасного та правильного оформлення документів, які складаються впродовж усього атестаційного періоду.
Обов’язки з організації та проведення атестації педагогічних працівників покладаються на керівника навчального закладу, його заступників та членів атестаційної комісії. Тому щороку в навчальних закладах розробляється план спільних заходів адміністрації закладу та членів атестаційної комісії з підготовки, проведення та узагальнення результатів атестації.
Вважаємо за необхідне у в.№2 Методичних рекомендацій «Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе» надати рекомендації щодо оформлення документації, яка готується для підсумкового етапу атестаційного процесу педагогічних та бібліотечних працівників закладів освіти міста Вінниці 2017 року.

Короткий зміст публікації
 1. Вступ
 2. Ворядок завершення атестації педагогічних, бібліотечних працівників 2017 року
  1. Лист керівникам закладів освіти м. Вінниці про завершення атестації педагогічних працівників 2017 року та оформлення відповідних матеріалів
 3. Атестаційний лист
  1. Атестаційний лист педагогічного працівника закладу освіти
  2. Рекомендації щодо оформлення атестаційного листа педагогічного працівника ЗНЗ
  3. Рекомендації щодо оформлення атестаційного листа бібліотечного працівника ЗНЗ
 4. Клопотання навчального закладу
  1. Рекомендації щодо оформлення клопотання закладу (присвоєння (відповідність) кваліфікаційних категорій,  педагогічних звань)
  2. Рекомендації щодо оформлення клопотання закладу (нагородження відзнаками різних рівнів) 
 5. Нагородження відомчими відзнаками МОН України
  1. рекомендації щодо оформлення документів для порушення клопотання на відзначення педагогічних працівників відомчими заохочувальними відзнаками МОН України
 6. Цифрові звіти ЗНЗ
  1. Рекомендації щодо оформлення цифрових звітів за підсумками роботи атестаційної комісії першого рівня
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО