Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
12.03.2021

Про заняття міської школи молодого майстра, спільнота вихователів-методистів ЗДО

11.03.2021року консультантами КУ «ЦПРПП ВМР» Сокиринською Н.Д., Бондарчук Л.В., спільно з вихователем-методистом КЗ «ДНЗ №37 ВМР» Довгань Л.С. в онлайн - режимі проведено заняття Школи молодого майстра, спільноти вихователів – методистів ЗДО за темою «Організація роботи з документами в закладі дошкільної освіти», метою якого було ознайомлення слухачів із загальними вимогами до організації роботи з документами в закладах дошкільної освіти, переліком обов’язкових документів, за формування та зберігання яких відповідає вихователь-методист, надання методичної та практичної допомоги щодо ведення документації.
Бондарчук Л.В. у своєму виступі зазначила, що ведення діловодства й організація документообігу відіграють важливу роль в діяльності сучасних закладів освіти, ознайомила з порядком роботи з документами.
Сокиринська Н.Д. зупинилась на правилах систематизації документів та їхньому збереженні, дала рекомендації щодо створення номенклатури справ.
Довгань Л.С. ознайомила з пам’яткою «За які документи відповідає вихователь-методист», презентувала систему документального забезпечення діяльності методичної служби закладу дошкільної освіти відповідно до Примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012 № 1059.
Слухачі школи набули необхідних знань щодо роботи з документами в закладі дошкільної освіти, практичних навичок ведення документації, що сприяло їхньому професійному зростанню, вмінню використовувати інформаційний простір, спрямовувати свої зусилля на ефективну організацію свого робочого часу.
Матеріали заходу розміщені на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» (Сторінка «Професійні спільноти. Дошкільна освіта. Вихователі-методисти ЗДО).
Останні новини
12.03.2021

Безпека дітей у цифровому просторі - МОН надає рекомендації для педагогічних працівників та батьків

Останнім часом збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, що загрожує їхньому життю та здоров’ю. Зокрема, йдеться про вплив соціальних мереж в інтернеті. Для підвищення обізнаності вчителів, керівників закладів освіти, батьків та їхніх дітей МОН розробило рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків.
Натискай тут
Останні новини
11.03.2021

Про заняття з елементами тренінгу "Методи корекції негативної поведінки та особистісних якостей у дітей" з вихователями ЗДО

10 березня 2021 року Воловодівською Ж.О., психологом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» проведено заняття з елементами тренінгу (онлайн) «Методи корекції негативної поведінки та особистісних якостей у дітей». Учасниками заняття стали вихователі ЗДО Вінницької міської територіальної громади.
Психолог разом з учасниками пропрацювали прийоми допомоги дітям, які за поведінковими ознаками можуть входити до груп «проблемно пасивні» або «проблемно активні». Вихователі ознайомилися з вправами для дітей на зняття емоційної напруги, рухової загальмованості, негативізму, імпульсивності.
Воловодівська Ж.О., психолог КУ «ЦПРПП ВМР», надала відповіді на запитання, які ставили вихователі.
Останні новини
11.03.2021

Про інформаційно-консультативну зустріч з учасниками конкурсу «Надія-2021»

   09.03.2021 року стартував другий відбірковий етап щорічного конкурсу молодих педагогів «Надія-2021». На цьогорічний конкурс було подано 20 заяв, серед яких представлені вчителі початкових класів, української мови та літератури, математики, музичного мистецтва, хімії, біології, інформатики, англійської та французької мов.
    10.03.2021 року відбулася перша інформаційно-консультативна зустріч з учасниками, яку проводили директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» Владислав Качур та консультантки Альона Дідик та Тетяна Непочатенко.
    Відкривала зустріч директор Департаменту освіти Вінницької міської ради – Оксана Яценко, яка побажала конкурсантам натхнення, креативності, сил та жаги до перемоги. Директор Центру, Владислав Качур, в своєму виступі звернув увагу на те, що були суттєво змінені цьогорічні випробування конкурсу молодих педагогів «Надія-2021». Продовжили зустріч переможці «Надія-2020» - Олена Пасіхова, вчитель математики КЗ «ФМГ №17 ВМР» та «Надія-2019» - Ярослав Шаповал, вчитель географії КЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 ВМР», які поділилися своїм досвідом участі в даному конкурсі.
   Наступним блоком зустрічі було знайомство учасників між собою, шляхом об’єднання в групи з самопрезентацією. Це надало змогу конкурсантам дізнатися одне про одного.
Після знайомства, член оргкомітету Альона Дідик акцентувала увагу на датах, умовах та критеріях оцінювання конкурсних випробувань «Надія-2021». А наостанок було проведено онлайн-жеребкування серед учасників конкурсу.
   Ми бажаємо конкурсантам вдалого старту, підтримки від друзів і колег та отримання лише позитивних емоцій від участі в конкурсі «Надія-2021».
Останні новини
05.03.2021

Про вебінар «Атестація та підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах оновленого змісту освіти»

03 березня 2021 року консультантами КУ «ЦПРПП ВМР» Косолаповою О.В. та Нарольською К.В. було проведено вебінар на тему «Атестація та підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах оновленого змісту освіти». В заході взяли участь педагогічні та бібліотечні працівники ЗЗСО №№13-24. В ході вебінару були висвітлені найпоширеніші питання про порядок проходження атестації та підвищення кваліфікації працівників ЗЗСО, зміни в освітньому законодавстві, особливості їх практичного застосування для успішної організації процесів атестації та підвищення фахового рівня педагогічних та бібліотечних працівників ЗЗСО.
Останні новини
04.03.2021

Про методичне об"єднання професійної спільноти вихователів дітей молодшого віку ЗДО


02.03.2021року консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Сокиринською Н.Д. спільно з педагогами КЗ «ДНЗ №37 ВМР» проведено в онлайн - режимі методичне об’єднання на тему «Інтегрований підхід до формування у вихованців валеологічної свідомості, дбайливого ставлення до власного здоров’я», метою якого було удосконалення знань та практичних навичок педагогів щодо використання інтегративних видів діяльності дітей, які допоможуть сформувати у вихованців валеологічну свідомість, бережливе і дбайливе ставлення до власного здоров’я, здоров’я інших людей, як найвищої цінності.
Сокиринська Н.Д., в своєму виступі зазначила, що однією з провідних в останні роки стала ідея валеологізації освіти, згідно з якою здоров'я дітей розглядається як пріоритетна цінність, мета, необхідна умова і результат успішного педагогічного процесу.
Іщенко Г.Т., керівник методичного об’єднання вихователів молодших груп ЗДО міста детально зупинилася на основних завданняхі компонентах інтегративного курсу «Валеологія» та загальних принципах концепції неперервної освіти.
Нанарова Н.В., вихователь КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» відмітила важливість створення сучасного освітнього простору в збереженні та зміцненні здоров’я дитини; наповнення всіх ігрових осередків, що дає змогу систематично, планомірно та якісно здійснювати валеологічне виховання дітей дошкільного віку.
Вихователь КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» Ніцевич Л.С., детально зупинилася на формах та засобах валеологічної роботи, що розкривають творчий потенціал кожної дитини, формують навички роботи в парах, в малих групах, розвивають комунікативні здібності.
Вихователь – методист закладу Довгань Л.С. розробила пам’ятки щодо взаємодії педагогів та батьків у формування ціннісного ставлення до здоров’я.
Бінарне заняттяна тему: «Вчаться малята здоров’я плекати» провели вихователі КЗ «ДНЗ №37 ВМР» Нанарова Н.В., Ніцевич Л.С., в ході якого познайомили дітей із правилами збереження та зміцнення власного здоров’я; вчили застосовувати засоби профілактичної спрямованості щодо гармонізації психоемоційного стану, виникнення порушень опорно-рухового апарату дошкільнят.
Психолого-педагогічний кейс «Якщо дитина захворіла…» провела Туркот Н.І., практичний психолог КЗ «ДНЗ № 37 ВМР», яка надала корисні поради та рекомендації , щодо дій в зазначеній ситуації.
Всі зазначені заходи допомогли учасникам методичного об’єднання усвідомити, що збереження фізичного здоров’я та психологічного благополуччя, валеологічної свідомості дошкільнят – основний напрямок роботи педагогів ЗДО.
Матеріали методичного об’єднання розміщені на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» на сторінці «Професійні спільноти»- вихователі ЗДО.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе.

№4 за 2017-2018 н.р.
  • Автор: Федчишена Марина Валеріївна
  • Тип: Періодичне видання

Аннотація: Атестація педагогічних кадрів – важлива складова реалізації основних напрямків модернізації освіти. Саме тому вважаємо за необхідне у випуску № 4 (2017-2018 н.р.) методичних рекомендацій «Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе» розмістити коротку інформацію щодо змін чинної нормативно-правової бази впродовж 2017-2018 років та надати рекомендації щодо оформлення документації, яка готується для підсумкового етапу атестаційного процесу педагогічних та бібліотечних працівників, керівних кадрів закладів освіти міста Вінниці 2018 року.

Короткий зміст публікації
  1. Нормативно-правові акти та інші документи, що регулюють процес атестації педагогічних кадрів закладів освіти (2016-2018рр.)
  2. Порядок завершення атестації педагогічних працівників міста
  3. Рекомендації щодо оформлення атестаційних листів педагогічних та бібліотечних працівників 
  4. Рекомендації щодо оформлення клопотань закладу
  5. Нагородження відомчими відзнаками мон україни
  6. Рекомендації щодо оформлення цифрових звітів
  7. Моніторинг атестаційного процесу
  8. Ведення протоколів засідань атестаційної комісії
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО