Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
25.01.2022

Семінар-кругозір для вчителів освітньої галузі «Суспільствознавство»

     24 січня 2022 року вчителі освітньої галузі« Суспільствознавство» під час семінару на тему «Нестандартно про стандартне: цільовий компонент навчання історії в школі» розглянули питання особливостей оновлених програм з історії ( 2019), завдання історичної освіти.
    Для керівників історико-краєзнавчих, правознавчих гуртків було надано консультацію щодо програм ( типових, модифікованих, авторських) гуртків, порядку їх створення, погодження, затвердження.
    Педагоги отримали рекомендації щодо організації роботи із відзначення визначних і пам’ятних дат в позаурочній діяльності.
Останні новини
25.01.2022

Про методику інтеграції у вивченні курсу « Мистецтво» (8-11 кл.)

21 .01 2022 року для вчителів курсу "Мистецтво" в рамках « Зимових студій « відбувся онлайн-семінар на тему: « Інтеграція для тематичного та діяльнісного підходів».
   Консультант КУ « ЦПРПП ВМР» К. Маліцька зупинилася на характеристиці загальної мистецької освіти, її ролі у формуванні ключових компетентностей. Особливу увагу було звернуто на роль вчителя у реалізації прийомів інтеграції, її можливостей через використання педагогічної колаборації, яка сприяє показу єдності процесів у формуванні міжпредметних компетеностей.
      Були розглянуті питання позитивних результатів інтеграції для вчителів, здобувачів освіти.
      Досвідом роботи з інфо-медіаграмотності, особливостей оцінювання, формування позитивних мотивів навчання, формуванню загальнонавчальних і предметних умінь поділилися вчителі курсу « Мистецтво» КЗ «Вінницький ліцей №16» Юрченко С.Д. та Слободянюк А.М. КЗ «Вінницький ліцей №30»
       Матеріали МП« Інтеграція для тематичного та діяльнісного підходів» розміщені на сайті Центру.
Останні новини
24.01.2022

​Про програми гурткової роботи

20 січня 2022 року для заступників директорів з виховної роботи закладів ЗСО Вінницької міської територіальної програми відбувся онлайн-семінар на тему: «Організація роботи гуртків за адаптованими програмами».
До уваги учасників семінару консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Маліцькою К.П. були представлені методичні рекомендації щодо розробки, структури, оформлення адаптованих та авторських програм із позашкільної освіти. Матеріали семінару на сайті Центру .
Сторінка «Професійні спільноти. Виховна робота»
Останні новини
23.01.2022

Про заняття Школи молодого вихователя-методиста ЗДО.

20.01.2022 року, в актовій залі КУ «ЦПРПП ВМР» консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Сокиринською Н.Д., спільно з вихователем-методистом КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» Довгань Л.С. проведено заняття Школи молодого вихователя-методиста за темою «Оновлений Базовий компонент дошкільної освіти» (семінар за навчально-методичним посібником «Державний стандарт дошкільної освіти: особливості впровадження» / Упорядник О.Г.Косенчук, І.М.Новик, О.А.Венгловська, Л.В.Куземко. - Харків: Вид-во «Ранок», 2021), метою якого було ознайомлення слухачів із теоретичними та практичними матеріалами щодо впровадження в освітній процес оновленого Стандарту. До участі у семінарі долучилося 18 слухачів школи.
Довгань Л.С., керівник школи, надала інформацію про необхідність оновлення Базового компоненту дошкільної освіти на сучасному етапі та його впровадження.
Досвідом реалізації інваріантної складової БКДО за освітніми напрямами поділились вихователі-методисти ЗДО:
- Нові вектори освітнього напряму «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»,
Лопатюк Н.А., КЗ «ДНЗ № 29 ВМР»;
- Зміст та завдання освітнього напряму «Дитина в природному довкіллі»,
Павловська І.А., КЗ «ДНЗ № 35 ВМР»;
- Домінанта освітнього напряму «Гра дитини», Орлик О.Л., КЗ «ДНЗ № 43 ВМР»;
- Нові стратегії змістового компонента освітнього напряму «Дитина в соціумі»,
Журавель О.В., КЗ «ДНЗ № 50 ВМР»;
- Особливості освітнього напряму «Мовлення дитини», Заприлюк О.В., КЗ «ДНЗ № 51 ВМР».
Сокиринська Н.Д. надала методичні рекомендації щодо впровадження  варіативної складової БКДО, зазначила особливості організації освітнього процесу за напрямами:
- «Мовлення дитини. Основи грамоти»;- «Мовлення дитини. Іноземна мова»;
- «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі. Комп’ютерна грамота»;
- «Дитина в соціумі. Соціально-фінансова грамотність».
Слухачі школи отримали необхідні теоретичні знання, методичні рекомендації та поради щодо реалізації в закладах дошкільної освіти Державного стандарту, поповнили власний досвід щодо формування компетентностей дошкільників у просторі освітніх напрямів роботи закладу дошкільної освіти, їхнє становлення в різних видах діяльності. Це сприяло підвищенню професійного рівня та обізнаності молодих фахівців за даною темою.
Матеріали ШМВМ розміщено на сайті КУ «ЦПРПП ВМР».
Останні новини
21.01.2022

Про тренінг для керівників професійних спільнот вчителів початкових класів

19 січня 2022 року в рамках «Зимових педагогічних студій» для керівників професійних спільнот вчителів початкових класів було проведено тренінг «Критичне мислення як ключова компетентність сучасного педагога». В ході заходу консультант КУ «ЦПРПП ВМР» Юлія Антонішина обговорила з колегами питання ведення ділової документації, оцінювання, інклюзивного навчання, проведення супервізії, добровільної сертифікації педпрацівників тощо. Тренер та супервізор НУШ Марія Данилюк в ході тренінгу показала практичне застосування різноманітних вправ на розвиток критичного мислення молодших школярів, надала рекомендації щодо якісного застосування прийомів критичного мислення в освітньому процесі початкової школи. Матеріали засідання
Останні новини
21.01.2022

Про семінар-практикум з елементами тренінгу з учителями української мови та літератури в рамках «Зимових педагогічних студій»

      20.01.2022 року в рамках «Зимових педагогічних студій»  консультанткою Тетяною Непочатенко  був організований  семінар-практикум з елементами тренінгу на базі хабу «Місто Змістів» з вчителями спільноти українська мова та література на тему «Технології розвитку критичного мислення на уроках української мови та літератури» .
        Мета зустрічі: показати важливість розвитку критичного мислення в учнів для подальшої їх соціалізації у світі, де на кожний факт створюється тисячі фейків.
        Під час семінару були проведені вправи, які зможуть допомогти вчителям розвивати критичне мислення в учнів під час уроку: «Реставратор», «Круглий стіл», «Товсті і тонкі запитання», «Білі плями», «Фейк чи правда», «Фейсбук сторінка». Також в ході зустрічі були обговорені методи і прийоми, які допомагають розвивати критичне мислення та, які застосовують вчителі під час своїх уроків.
З матеріалами зустрічі можна ознайомитися за покликанням   "Технології розвитку критичного мислення на уроках української мови та літератури"

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе.

№4 за 2017-2018 н.р.
  • Автор: Федчишена Марина Валеріївна
  • Тип: Періодичне видання

Аннотація: Атестація педагогічних кадрів – важлива складова реалізації основних напрямків модернізації освіти. Саме тому вважаємо за необхідне у випуску № 4 (2017-2018 н.р.) методичних рекомендацій «Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе» розмістити коротку інформацію щодо змін чинної нормативно-правової бази впродовж 2017-2018 років та надати рекомендації щодо оформлення документації, яка готується для підсумкового етапу атестаційного процесу педагогічних та бібліотечних працівників, керівних кадрів закладів освіти міста Вінниці 2018 року.

Короткий зміст публікації
  1. Нормативно-правові акти та інші документи, що регулюють процес атестації педагогічних кадрів закладів освіти (2016-2018рр.)
  2. Порядок завершення атестації педагогічних працівників міста
  3. Рекомендації щодо оформлення атестаційних листів педагогічних та бібліотечних працівників 
  4. Рекомендації щодо оформлення клопотань закладу
  5. Нагородження відомчими відзнаками мон україни
  6. Рекомендації щодо оформлення цифрових звітів
  7. Моніторинг атестаційного процесу
  8. Ведення протоколів засідань атестаційної комісії
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО