Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
28.03.2022

Про зустрічі-консультації "Ти - твоя опора" (врегулювання емоційного стану) з педагогами ЗЗСО ВМТГ

З метою психологічної підтримки в умовах військового конфлікту, про наявність внутрішніх, зовнішніх та загальних ресурсів які доступні кожному з нас та сприяють боротьбі з тривогою та стресом, на зустрічах-консультаціях з педагогами ЗЗСО ВМТГ в період 22.03 – 25.03.2022 р. говорила Воловодівська Ж.О., психолог КУ «ЦПРПП ВМР». В ході консультацій опиралися на поради ізраїльського психолога-педагога, магістра психологічної освіти в Університеті Бен-Гуріона в Негеві Шимона Гродзін-Чеасарі, фахівця з 20-річним досвідом роботи з дітьми, педагогами та батьками щодо подолання тривалого стресу і травм, пов’язаних с зонами бойових дій.
Останні новини
25.03.2022

Про « вакцинацію» від вірусів російської пропаганди про « братній народ» та правову оцінку злочинів « асвабадітєлєй»
Агресивна війна путінської росії проти України впродовж 2014-2022рр.має глибокі « генетичні коріння» воєн за « київську спадщину». Також містить всі ознаки серйозних порушень міжнародного гуманітарного права, які вчинила путінська армія на території України.
Саме про це йдеться в матеріалах кейсу « Хронологія війн московитів проти Української середньовічної держави» та презентації « Міжнародне гуманітарне право. Україна. ІІІ тисячоліття від Різдва Христового».
Матеріали підготовлені консультантом КУ ЦПРПП ВМР К.МАліцькою, розміщені на сайті Центру: сторінка «Професійні спільноти-Класні керівники. Вчителі суспільних дисциплін. Захист України».
Останні новини
25.03.2022

Про вебінар з вчителями української мови та літератури

    24 березня 2022 року консультантка КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» Тетяна Непочатенко провела вебінар з вчителями спільноти українська мова та література на тему «Інформаційна гігієна. Розпізнаємо фейки».
    Спираючись на власний життєвий досвід та освіту, люди вважають, що можуть розпізнати правду і брехню. Проте вони не розуміють як функціонує нова цифрова реальність і як вона ними маніпулює. Отже, мета заходу навчити вчителів розпізнавати фейки, не піддаватися маніпуляціям та зберегти персональні дані, якими можуть скористатися шахраї.
   Під час підготовки до вебінару були використані матеріали курсу «ІНФОРМАЦІЙНА ГІГІЄНА. ЯК РОЗПІЗНАТИ БРЕХНЮ В СОЦМЕРЕЖАХ, В ІНТЕРНЕТІ ТА НА ТЕЛЕБАЧЕННІ» (Prometheus)

        Презентація до вебінару «Інформаційна гігієна. Розпізнаємо фейки»
Останні новини
23.03.2022

Дитячий онлайн-садок НУМО відтепер доступний в YouTube Kids.

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України у співпраці з дитячим простором Пташеня та за підтримки МЕГОГО нещодавно запустили дитячий онлайн-садок НУМО з розвивальними відео заняттями для дітей дошкільного віку 3-6 років. Відтепер вони доступні в YouTube Kids.
   Дана ініціатива допоможе батькам зайняти дитину пізнавальною активною діяльністю, розвити ключові навички дошкільнят, й, наскільки це можливо, відволікти дітей від війни.
   Програму онлайн-садочка розробляла команда вихователів дитячого простору «Пташеня» на чолі з Соломією Бойкович, експерткою з дошкільної освіти. Також до команди розробників долучилися психологи, щоб контент був безпечним для дітей, які перебувають у стресі через війну.
   Інтернет посилання можна віднайти на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» у розділі «Дошкільна освіта» (професійна спільнота вихователів-методистів ЗДО).
 
Останні новини
22.03.2022

Про Всеукраїнський тиждень дитячого читання-2022

Наприкінці березня в усіх дитячих бібліотеках країни  щорік проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Традиційно це найбільше книжкове свято року. Національна бібліотека України для дітей звернулася до всіх бібліотекарів із закликом - провести Всеукраїнський тиждень дитячого читання - 2022 під гаслом «Нація, яка читає - непереможна!» та подарувати українським дітям свято книги і читання.
Сьогодні як ніколи важливо докласти усіх зусиль, щоб відволікти дітей від страшної реальності. Розрадити, заспокоїти та втішити може гарна книга, дружня зустріч, слова розуміння та підтримки - все те, що учні наших шкіл завжди отримували від шкільних бібліотекарів. 
Пропонуємо долучитися онлайн до Національної акції - Всеукраїнського тижня дитячого читання, що пройде з 23 березня по 1 квітня. Докладніше тут: https://cutt.ly/USUl6fN ; https://cutt.ly/4SUzlIb 
Матеріали на допомогу бібліотекарям при проведенні Тижня.
 
Останні новини
22.03.2022

Корисні ресурси для читання

Під час військових дій діти є однією з найбільш уразливих категорій і потребують особливої підтримки. Сьогодні багато українських дітей змушені знаходитися в укриттях, жити в таборах для біженців. Навіть перебуваючи у відносній безпеці, вони відчувають постійний неспокій та страх. Щоб заспокоїти та відволікти малечу та підлітків від страшної реальності, необхідно намагатися організувати їхнє дозвілля так, щоб у ньому не лишалося часу на тривожні думки та відчай. Чудово допомагає в цьому читання та прослуховування аудіокниг, музики, перегляд мультфільмів. Пропонуємо добірку ресурсів, які допоможуть дітям пережити жахи воєнного часу.

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе.

№4 за 2017-2018 н.р.
  • Автор: Федчишена Марина Валеріївна
  • Тип: Періодичне видання

Аннотація: Атестація педагогічних кадрів – важлива складова реалізації основних напрямків модернізації освіти. Саме тому вважаємо за необхідне у випуску № 4 (2017-2018 н.р.) методичних рекомендацій «Атестація педагогічних працівників. Цікаве та важливе» розмістити коротку інформацію щодо змін чинної нормативно-правової бази впродовж 2017-2018 років та надати рекомендації щодо оформлення документації, яка готується для підсумкового етапу атестаційного процесу педагогічних та бібліотечних працівників, керівних кадрів закладів освіти міста Вінниці 2018 року.

Короткий зміст публікації
  1. Нормативно-правові акти та інші документи, що регулюють процес атестації педагогічних кадрів закладів освіти (2016-2018рр.)
  2. Порядок завершення атестації педагогічних працівників міста
  3. Рекомендації щодо оформлення атестаційних листів педагогічних та бібліотечних працівників 
  4. Рекомендації щодо оформлення клопотань закладу
  5. Нагородження відомчими відзнаками мон україни
  6. Рекомендації щодо оформлення цифрових звітів
  7. Моніторинг атестаційного процесу
  8. Ведення протоколів засідань атестаційної комісії
Посилання для скачування електронної версії публікації

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО