Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
16.04.2021

Про тренінгове заняття "Нормалізація власного емоційного стану" з педагогами ЗЗСО

15 квітня 2021 року відбулося онлайн-тренінгове заняття на тему «Нормалізація власного емоційного стану» з вчителями закладів загальної середньої освіти ВМТГ.
Тренером даного заняття була Воловодівська Ж.О., психолог КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР».
Учасники заняття разом з тренером, виконуючи вправи, пройшли алгоритм нормалізації власного емоційного стану: звільняємось від негативних емоцій; наповнюємо позитивом життя; ви сильніші, ніж ви думаєте.
Ознайомитися з вправами можна на сайті КУ «ЦПРПП ВМР», рубрика «Психологічна підтримка».
Останні новини
16.04.2021

Про заняття "Топ технологій запам'ятовування. Розвиток пам'яті та уваги" з практичними психологами ЗЗСО

14 квітня 2021 року в рамках діяльності професійної спільноти фахівців психологічної служби закладів освіти ВМТГ відбулася онлайн-зустріч, в форматі панорамного заняття, практичних психологів ЗЗСО. Організаторами та спікерами зустрічі були Воловодівська Ж.О., психолог КУ «ЦПРПП ВМР» та Базалійська Л.П., практичний психолог КЗ «Вінницький технічний ліцей ВМР».
На занятті розглядалася тема «Топ технологій запам’ятовування. Розвиток пам’яті та уваги».
Базалійська Л.П., практичний психолог КЗ «Вінницький технічний ліцей ВМР» ділилася досвідом застосування технологій запам’ятовування для розвитку пам’яті у дітей. Особлива увага акцентувалася на психологічних підходах у даному напрямку роботи.
Практичні психологи пропрацювали вправи, які доречно проводити з учнями, педагогами щодо розвитку пам’яті.
Останні новини
14.04.2021

Про фінальне випробування «Сучасний урок» в рамках конкурсу молодих педагогів «Надія-2021»



13.04.2021 року відбувся перший захист технологічних карт уроку фінального випробування «Сучасний урок» в рамках конкурсу молодих педагогів «Надія-2021».
Свої уроки з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» представляли вчителі початкових класів:
  • Осецька Яна Володимирівна, КЗ «ЗОШ І ст. №5 ВМР».Тема уроку: «Виконання математичних завдань на основі зібраних (наявних) даних із застосуванням простих моделей» (математична галузь.)
  • Кулик Анастасія Василівна, КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ВМР».Тема уроку: «Спостереження за явищами природи та їх аналіз. Причини виникнення веселки: уявлення про світло і колір».
  • Караульна Анна Миколаївна, Вінницька приватна гімназія «Дельфін». Тема уроку: «Свята у Японії та Китаї».
  • Борбуневич Ірина Сергіївна, КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №15 ВМР».Тема уроку: «Гра-драматизація. Актори як учасники гри у спілкуванні. Репліка як словесний складник висловлювання. Вплив реклами на поведінку людини».
  • Мартинюк Ольга Дмитрівна, КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ВМР». Тема уроку: «Як погода впливає на настрій».
  • Маковійчук Вікторія Віталіївна, КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №8 ВМР». Тема уроку: «Відтворення в різних видах діяльності ймовірних та фактичних результатів лічби об’єктів» (математична галузь).

  Під час захисту технологічних карт уроку, конкурсантки розповідали не лише про методи та прийоми, які застосовували б на уроці, а й про доцільність їх використання. Всі уроки були цікаві по-своєму. Ми мали змогу побувати в Японії та Китаї, згадали про причини виникнення веселки, відвідали театр, разом з Незнайкою купували книжку та олівці, прибирали нашу Планету та разом з блогером із 12 школи з’ясували як погода впливає на наш настрій.
Фінальне випробування триває, тож бажаємо нашим фіналістам натхнення та успіху!
Останні новини
08.04.2021

В рамках співпраці КУ «ЦПРПП ВМР» та ГО «Подільська спадщина» 6 квітня 2021 року відбувся інтерактивний вебінар для вчителів історії на тему: «Актуальні проблеми викладання історії краю крізь призму теми «Історія України на початковому етапі Другої світової війни(1939-1941)».

За участі спікерів зібрання Жмуд Н.В. (кандидат історичних наук, доцентка), Войнаровського А.В. (кандидат історичних наук, доцент), Кравченка П.М. (кандидат історичних наук, професор) учителі отримали нагоду бути поінформованими з питань: «Антропологічний вимір Другої світової війни» (Жмуд Н.В.), «Соціальне становище населення Вінниччини першого етапу Другої світової війни» ( Войнаровський А.В.), «Настрої населення Вінниччини у1939-1941рр.» (Кравченко П.М.). Проблему радянської гілки Руху Опору – діяльності партизан на Вінниччині - розглядав магістр історії В’ячеслав Літинський.

Актуальні архівні дослідження узагальнені науковцями в серії навчальних фільмів, розміщених на YouTube, Facebook. Перегляд попередньо фільмів, онлайн спілкування з вчительською аудиторією заклали ґрунтовні умови для внесення у професійну діяльність вчителів інноваційних підходів, прийомів освітньої діяльності в контексті оновлення змісту навчального матеріалу з розділу програми шкільного курсу історії» Україна в роки Другої світової війни», зокрема вивчення подій на території Вінниччини.

Варто відзначити, що громадська організація «Подільська спадщина» вже третій рік поспіль співпрацює з Департаментом освіти Вінницької міської ради, що дало змогу реалізувати ряд історичних проєктів.
Останні новини
08.04.2021

Про онлайн-зустріч з керівниками методичних об’єднань української мови та літератури

    07.04.2021року директор КУ «ЦПРПП ВМР» Владислав Качур та консультантка Тетяна Непочатенко провели івент з керівниками шкільних методичних об’єднань української мови та літератури.
     Під час зустрічі була висвітлена постать поетеси, журналістки, літературознавця, скульпторки, критика та педагогині – Аріядни Стебельської (дів.Шумовська), яка народилася в містечку Гнівань, що на Вінниччині. Через політичні переслідування її родина була змушена емігрувати спочатку до Польщі, а потім вже до Канади. Нажаль, мало кому в Україні доводилось чути ім’я Аріядни Стебельської, але в колах україністів, а особливо в діаспорних, це ім’я досить шановане. Тому наша мета повернути імена видатних земляків на батьківщину, щоб про них знали і про них говорили.
Останні новини
07.04.2021

Про ММО вихователів молодших груп ЗДО

01.04.2021 року консультантом КУ «ЦПР ПП ВМР» Л.Бондарчук в онлайн - режимі проведено міське методичне об’єднання професійної спільноти вихователів молодших дошкільних груп ЗДО за темою «Формування життєвої компетентності дітей молодшого дошкільного віку засобами кулінарної педагогіки», метою якого було розширити знання вихователів про кулінарну педагогіку як педагогічний інструмент, поділитися досвідом КЗ «ДНЗ №1 ВМР» її впровадження в освітню діяльність закладу.
До заходу долучились - вихователі-методисти КЗ «ДНЗ №1 ВМР» Коваль Г.І.; керівник ММО, вихователь-методист КЗ «ДНЗ №47 ВМР» Іщенко Г.М.; вихователь КЗ «ДНЗ №1 ВМР» Гончарук Т.М.
Бондарчук Л.В. у своєму виступі акцентувала увагу на необхідності застосування компетентнісного підходу в роботі з сучасними дошкільниками та формуванні їхніх гнучких навичок (soft skills), розкрила поняття «компетентність» та «компетенції» дітей дошкільного віку.
Вихователь-методист КЗ «ДНЗ №1 ВМР» Коваль Г.І. ознайомила учасників з досвідом впровадження кулінарної педагогіки в освітню діяльність закладу, впливом кулінарних занять на всебічний розвиток дитини та формування її життєвої компетентності.
Вихователь КЗ «ДНЗ №1 ВМР», керівник гуртка Гончарук Т.М. розповіла про особливості організації та функціонування кулінарного гуртка в закладі дошкільної освіти.
Керівник ММО Іщенко Г.М. провела аналіз причин необхідності включення дітей дошкільного віку в процес приготування страв. Вихователі молодших груп включилися в активне обговорення проблемних запитань впровадження кулінарної педагогіки в освітню діяльність закладів.
Учасники методичного об'єднання мали можливість переглянути заняття кулінарного гуртка «Корисні цукерки» з режимом доступу: та високо оцінили роботу КЗ «ДНЗ №1 ВМР» по впровадженню кулінарної педагогіки, відмітили актуальність та змістовність виступів.
Матеріали заходу розміщені на сайті КУ «ЦПР ПП ВМР» (Сторінка «Професійні спільноти. Дошкільна освіта. Вихователі молодших груп ЗДО).

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.




 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Олімпіади 2018-2019 н.р.

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKT



Реєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО