Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
07.10.2016

Про змагання з футболу серед юнаків в рамках міської Спратакіади школярів 2016-2017 н.р.

з 28 вересня по 7 жовтня на стадіонах ЗОШ № 15, 21 та 35 відбулись змагання з футболу серед юнаків в рамках міської Спартакіади школярів 2016-2017 н.р. В змаганнях взяли участь 34 команди І місце зайняла команда КЗ "Гуманітарна гімназія №1 ім. М. І. Пирогова ВМР", ІІ місце - КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ВМР", ІІІ місце - НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ВМР. Вітаємо переможців!

Фотозвіт про захід

Останні новини
06.10.2016

Про педагогічну майстерню «Організація роботи вперше призначеного класного керівника»

06.10.2016  року  о 14.00. на базі ЗШ  І-ІІІ ступенів № 21  в рамках Школи молодого класного керівника  відбулася педагогічна майстерня   «Організація  роботи вперше призначеного класного керівника».  Досвідчена, творча група класних керівників Ковальчук  Марини Миколаївни, Федотова Віктора Володимировича, Роштабіги Євгенії Олександрівни, Парниводи Тетяни Іванівни на чолі  з заступником з виховної роботи Вовк Анжелікою Роландівною  та методистом з виховної роботи  КУ «ММК» Побережною Іриною Віталіївною  були надані чіткі та конкретні рекомендації щодо організації роботи молодого класного керівника: «Робочий календар вперше призначеного класного керівника» , нормативно-правове забезпечення діяльності класного керівника, роль класного керівника у формуванні ключових компетенцій школяра та інше.  Були проведені заняття з елементами тренінгу для класних керівників 5-11 класів «Основи взаємодії з батьками» та інтерактивне заняття для класних керівників 1-4 класів «Використання мнемотехніки у позакласній роботі».
Дякуємо за участь  у роботі всіх присутніх молодих педагогів та організаторів педагогічної майстерні!

Фотозвіт про захід

Останні новини
06.10.2016

Про VІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»

5-6 жовтня в КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся VІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок».Майстер –класи представили вчителі української мови та літератури НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназії № 6 ВМР Коваленко Ліна Василівна, Самаруха Олександр Вікторович («Методи і прийоми розвитку емоційного інтелекту сучасного читача на уроках словесності. Поетична майстерня»), вчитель зарубіжної літератури НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназії № 6 ВМР Шепета Анжела Володимирівна («Технологія віта генного навчання з голографічним методом проекцій як спосіб мотивації до читання учнів»).Уроки провели вчителі зарубіжної літератури Коцур Валентина Антонівна (ЗШ І-ІІІ ст. №26 ВМР), української мови та літератури Ковальчук Лариса Едуардівна (ФМГ № 17), Діденко Світлана Іванівна (ЗШ І-ІІІ ст. №32 ВМР).Майстер – класи та уроки були проведені на базі навчальних закладів : ФМГ № 17, ЗШ І-ІІІ ст. № 3, ЗШ І-ІІІ ст. № 4, Технічний ліцей.
Останні новини
05.10.2016

Продовжує роботу консультативно-тренінговий центр «Крок»

5 жовтня відбулося друге заняття тренінгу «Мистецтво педагогічної комунікації». Молода та енергійна група педагогів загальноосвітніх навчальних закладів знаходить відповіді на запитання, пов’язані з розвитком комунікативної компетентності педагогів: як покращувати якості мовлення та збільшувати свій словниковий запас, чітко, правильно та образно формулювати думку, налагоджувати двосторонню взаємодію, готуватися до публічного виступу та долати ораторський страх, зацікавити слухачів з перших хвилин виступу та втримати їхню увагу. Відкритій, щирій, активній групі щиро бажаємо успіхів!

Фотозвіт про захід

Останні новини
05.10.2016

Про засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ДНЗ

05.10.2016 року на базі ДНЗ № 67  відбулося засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога ДНЗ на тему «Пошук психологічних ресурсів для формування стресостійкості у дітей».

Фотозвіт про захід

Останні новини
03.10.2016

Про вивчення і пропаганду Конвенції ООН про права дитини (1989 )

03.10 2016 р. в рамках річного плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради для адміністрації  і педагогів  закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вінницької міської ради» було презентовано методистом КУ «ММК»  К. Маліцькою прийоми роботи з вивчення і пропаганди Конвенції ООН про права дитини (1989 ), дотримання її положень всіма учасниками навчально – виховного процесу.

Вчителі закладу опрацьовували алгоритм проведення інтерактивних вправ з правової освіти (« Права дитини», « Права споживачів», « Відпочиваємо, святкуємо за правилами і безпечно»), проведення акцій в мікрорайоні школи  та серед батьківської громади.


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Олімпіади 2012-2013 н.р.

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО