Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
20.04.2022

Про воркшоп "Адаптація дитини в соціумі однолітків (внутрішньо переміщені діти)"

   19 квітня 2022 року Воловодівська Ж.О., психолог КУ «ЦПРПП ВМР» разом з практичними психологами та соціальними педагогами ЗЗСО ВМТГ працювали у напрямку професійної допомоги щодо адаптації дитини в соціумі однолітків, а саме внутрішньо переміщених дітей в умовах війни.
   У роботі акцентували увагу на: емоційно-психологічному стані переміщених дітей, які пережили травматичний досвід, поведінкові особливості таких дітей, етапи та форми роботи.
   Усі переселенці відчувають стрес! Їм тяжко довіряти іншим і відчути себе бодай де в безпеці. Тому важливим у допомозі є встановлення та підтримка доброзичливих та відкритих стосунків.
Останні новини
18.04.2022

Про семінар для вчителів курсу " Захист України"


15.04 2022 року для вчителів курсу « Захист України» був проведений практичний семінар на тему: « Норми МГП та ККУ в умовах російсько-української війни».
Учасники семінару переглянули матеріали двох МП, в яких надана інформація про норми МГП, категорії осіб, яким воно протегує, порівняння понять « воєнний злочин» і « військовий злочин» в МГП та ККУ ( розділ ХІХ).
Консультантом Центру К Маліцькою були надані методичні рекомендації щодо розгляду інформаційних матеріалів на тему: «Хронологія війн московитів проти Української середньовічної держави», які мають за мету відстежити генетику нелюдської жорстокості, тактики випаленої землі у боротьбі за « київську спадщину», гібридної війни, порушення договірних зобов’язань, яку і в ХХІ ст. показують загарбники росії. Використання таких матеріалів, за умов наданої вчителям автономії, корисне під час проведення НПЗ, НТЗ дистанційно.
 
Останні новини
15.04.2022

Про проведення онлайн івенту на тему ««Пізнаємо природу», «Довкілля», «Природничі науки» - нові інтегровані курси для учнів 5 класів НУШ

14 квітня 2022 року проведено онлайн івент на тему ««Пізнаємо природу», «Довкілля», «Природничі науки» - нові інтегровані курси для учнів 5 класів НУШ».
Метою проведення даного заходу було спонукати вчителів до аналізу та вибору модельних програм, а також вибору підручників для учнів 5 класу НУШ природничого напрямку.
Консультантом КУ «ЦПРПП ВМР» Дідик А.П. було здійснено огляд модельних програм з акцентом на особливості кожної. Також було проаналізовано та презентовано вчителям підручники, що розроблені до даних модельних програм.
Презентація та модельні програми розміщені за посиланням: https://mmk.edu.vn.ua/pryrodnychi-dystsypliny
Підручники можна переглянути або скачати за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mC99CMln4MEbhW_G4v62ptgK8i0MpJAv/edit#gid=618777777

 
Останні новини
13.04.2022

Про зустріч-нараду з практичними психологами ЗДО

З метою забезпечення своєчасного та системного надання психологічної підтримки усім учасникам освітнього процесу 13 квітня 2022 року психологом КУ «ЦПРПП ВМР» Антоніною Рогаль було організовано зустріч-нараду з практичними психологами ЗДО. 
Обговорили актуальні найважливіші питання в умовах воєнного стану, першочергові завдання та методичні рекомендації для фахівців ЗДО.
Останні новини
13.04.2022

Про Марафон регулярних лекцій і майстер-класів від представників креативних індустрій для підтримки ЗСУ

У межах ініціативи МОН щодо інформування про корисні ресурси з надання психологічної підтримки та освітніх послуг для дорослих і дітей повідомляємо, що CASES і Креативна Практика запустили марафон регулярних лекцій і майстер-класів від представників креативних індустрій.
Тематика занять насичена та різноманітна: маркетинг, дизайн, фриланс, комунікації, ілюстрація тощо. Організатори створюють лекції як для початківців, так і для фахівців.
Доступ до контенту безоплатний, проте організатори закликають глядачів за можливості підтримувати Збройні cили України, а також фонди та волонтерів.
Ознайомитися з освітніми матеріалами можна тут:
сторінка Марафону;
YouTube-канал.Крім цього, на платформі «Креативна Практика» всі курси з дизайну є безоплатними. Для доступу достатньо зареєструвати особистий профіль і записатися.
 ( З сайту МОН )      
Останні новини
13.04.2022

Про онлайн-трансляції “Навчаємо та підтримуємо дітей з ООП під час війни”

НУШ та ГО “Смарт освіта” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” проводять цикл онлайн-трансляцій “Навчаємо та підтримуємо дітей з ООП під час війни”.
Цикл передбачає три відкриті зустрічі:
1. 13 квітня, 18.30. 
Формуємо навички гри в дітей (https://youtu.be/hanbbpqPtgU):

- Важливість ігрової діяльності для дітей з ООП;
- Вибір ігор та пошук тих, що будуть цікаві для дитини;
- Відмінність гри від навчання в “ігровій” формі;
- Які навички формуються в дітей під час гри.
2. 15 квітня, 18.30.
Підтримка “академічних” навичок у побуті:

- Які навички, із засвоєних у школі, є частиною важливих життєвих навичок;
- Як організувати навчання дитини в “природних” умовах (у побуті, на прогулянці, у громадських місцях);
- Як знайти мотивацію дитини та допомогти використовувати здобуті навички самостійно.
3. 19 квітня, 18.30.
Адаптивні навички та навички самостійності в підлітків

- Побутова самостійність та коли потрібно починати формування навичок;
- Соціальні навички та навички безпеки в різних ситуаціях;
- З чого починати та як батькам організувати навчання;
- Як обрати цілі та скласти план їх реалізації.
Всі зустрічі відбуватимуться на YouTube-каналі nus.org.ua 
Після анонсованих відкритих зустрічей організаторами буде проведено ще 1–2 закриті зустрічі, на яких Ольга Малікова відповідатиме на запитання, уточнення, розглядатиме конкретні ситуації, запропоновані глядачами. Форма для збору запитань та реєстрації на закриті зустрічі буде відкрита після першого ефіру, про що буде повідомлено окремою новиною на сайті НУШ.

Також рекомендуємо ознайомитися із порадами для батьків від НУШ щодо допомогти дітям з ООП під час війни.

 

Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Нормативно-правові документи ЗДО

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО