Про заняття міської Школи вихователя-стажера «Дебют» на тему: «Нормативний портфель вихователя»
26.10.2017р. відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі КЗ «ДНЗ №23 ВМР» проведено заняття міської Школи вихователя-стажера «Дебют» на тему: «Нормативний портфель вихователя» (Нормативно-правове забезпечення дошкільної освіти в Україні: Листи МОН, Базовий компонент, чинні програми. Документація вихователя).
У 2017-2018н.р. Школу відвідує 90 слухачів, 48 з яких мають дошкільну освіту, 42-нефахівці.
Вітаємо переможців IX міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»!
24 – 26 жовтня 2017 р. у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна») проходить Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та П’ята міжнародна виставка «World Edu».
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 605-р виставці «Інноватика в сучасній освіті» надано статус міжнародної.
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами. Цьогоріч у роботі форуму взяли участь 389 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн.
За рішенням оргкомітету Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2017» переможцями в різних номінаціях визначено та нагороджено:
Золотою медаллю:
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 6 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 23 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 31 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 4 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 7 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 72 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 75 Вінницької міської ради»;
Срібною медаллю:
Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»;
Комунальний заклад «Вінницький технічний ліцей»;
Бажаємо всім переможцям подальших творчих злетів, нових ідей та нових перемог!
Про заняття міської Школи молодого вихователя «Творення» на тему: «Організація роботи з безпеки життєдіяльності та запобігання дитячого травматизму в ДНЗ»
25 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №26 ВМР» відбулося заняття міської Школи молодого вихователя «Творення» (ІІ рік роботи) на тему: «Організація роботи з безпеки життєдіяльності та запобігання дитячого травматизму в ДНЗ»
Заняття сприяло поглибленню педагогічних знань, формуванню професійної компетентності молодих вихователів з даної теми.
Слухачам Школи представлено теоретичні аспекти, практичну діяльність, методики освітньої роботи з дітьми з формування знань безпеки життєдіяльності.
Педагоги переглянули сюжетно-рольову гру «Стихійне лихо – буревій», стали учасниками інтерактивної гри «Спритна думка», ознайомилися з ППД КЗ «ДНЗ №71 ВМР» з теми «Формування основ безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку» та визначили шляхи його творчого використання з урахуванням вимог сьогодення.
Про Всеукраїнський семінар за участі представника видавництва Express Publishing Крісті Корс для вчителів англійської мови
23 жовтня 2017 року на базі КЗ «Гуманітарна гімназія ім.М.Пирогова №1 ВМР» відбувся Всеукраїнський семінар за участі представника видавництва Express Publishing Крісті Корс для вчителів англійської мови на тему «The Power of Play: Developing Language through Play.It’s the way that you say it: verbal and non-verbal communication». Метою заняття було формування вміння використовувати в разі потреби різноманітні стратегії для задоволення власних іншомовних комунікативних намірів та розумінню важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.
Про фінал XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»
Протягом 27-29 вересня у Києві проходив Фінал XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Українським інститут вивчення Голокосту «Ткума» за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Цього року на конкурс було надіслано 250 творчих робіт з усієї України, у тому числі, з Луганської обл. і Криму. Із них 56 робіт були визнані найкращими та обрані членами журі до участі у фіналі. Фіналістами цього року стали 12 студентів, 25 вчителів - причому не лише історії, а й української мови, літератури, права - та 25 школярів.
І місце – Ткачук Юлія, Юренко-Слічна Наталя Веб-сайт «Катастрофа (ШОА) на Вінничині» у номінації «Мультимедійні технології навчання»
І місце - Слічна Ярослава, Ткачук Владислав ««Колір очей моєї мами?! Не пам’ятаю…» – Діти і війна: осмислення уроків історії» у номінації «Пошукове дослідження».
Про круглий стіл для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня з теми: «Нова українська початкова школа. Проблеми і перспективи»
18 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. М.Коцюбинського Вінницької міської ради» проведений круглий стіл для заступників директорів з навчально-виховної роботи по школі І ступеня з теми: «Нова українська початкова школа. Проблеми і перспективи». До вступного слова були запрошені: головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти ВМР Діденко Леся Миколаївна та директор закладу Надія Іллівна Лепко. Заступник директора з навчально-виховної роботи по школі І ступеня Волинець О.М. презентувала виступ «Новий час – нова школа». У «Методичній лабораторії» були презентовані: «Модель випускника ДНЗ», яку представила методист КЗ «ДНЗ №13» Гребенюк Г.О. та «Використання ефективної моделі спілкування з дітьми», яку провела методист з навчальних дисциплін Зима Л.Т. Учасники круглого столу мали змогу познайомитись з «Модельною навчальною програмою для 1 класів», яку представила керівник методичного об’єднання, вчитель початкових класів Сембрат О.Д. та попрацювати у групах по відтворенню індексів конкретних очікуваних результатів. Круглий стіл продовжився оглядом нового освітнього середовища КЗ «ДНЗ №7, 19, 35» та КЗ «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 ВМР».
Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
Про творчу майстерню «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів ЗЗСО.
17 квітня 2019 року о 14.30 у приміщенні HUB Місто змістів (адреса: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11) відбулась Творча майстерня «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди – 2019 або як стати вчителем на мільйон» для керівних кадрів закладів загальної середньої освіти м.Вінниці.
Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2018» та Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018-2019 навчального року у м. Києві.
У роботі Творчої майстерні взяли участь: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради, кандидат історичних наук - Яценко Оксана Василівна, голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Станіславенко Людмила Анатоліївна, завідувач комунальної установи «Міський методичний кабінет» Москальчук Наталія Іванівна, заступник директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Божок Ірина Василівна, завідувач лабораторії педагогічної майстерності та освітніх інновацій комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Друзь Лариса Всеволодівна, методисти комунальної установи «Міський методичний кабінет».
Презентували свій досвід:
Дрозд Тетяна Михайлівна, методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет». «Неформальна освіта»
Олійник Оксана Вікторівна, вчитель німецької мови комунального закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради». «Інноваційне освітнє середовище на уроках німецької мови як засіб формування лінгвокраїнознавчої компетентності учнів».
Корнійчук Надія Антонівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Презентація електронного посібника «Людина та її організм»
Лепетун Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради». «Інтегроване навчання в умовах упровадження Концепції Нової української школи».
Воложаніна Олена Інокентіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Інноваційна діяльність закладу в умовах реалізації Концепції Нової української школи»
Бартюк Микола Петрович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №31 Вінницької міської ради". «Розвиток компетентностей учасників освітнього процесу в інноваційному освітньому середовищі».
Дем'янчук Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №35 Вінницької міської ради". «Інтегроване навчання як складова інноваційного освітнього середовища».
Алмазова Олена Леонідівна, вчитель української мови та літератури зарубіжної літератури комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №36 Вінницької міської ради». «Електронний посібник з української літератури «Від слова до пісні» як засіб розвитку компетентного учня».
Сокольвак Олена Костянтинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №5 Вінницької міської ради». «Розвиток інноваційної особистості молодшого школяра в сучасному освітньому середовищі шляхом формування інформаційно-цифрової компетентності».
Поліщук Олена Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради». «Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти».
Слушний Олег Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради». «STEM-технології як освітній ресурс ХХІ століття».
Когут Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вінницької міської ради». «Формування STEM-компетентностей учасників освітнього процесу школи-гімназії»
Дученко Анна Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради. «Шляхи формування соціалізованої особистості здобувача освіти початкової школи в умовах сучасних викликів».
Скиба Віта Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради». «Інклюзивна освіта дітей з ДЦП на уроках іноземних мов у початковій школі».
Учасники мали можливість взяти участь у майстер – класах, які були представлені на міжнародних виставках:
Хто проводить
Заклад
Тема
Жиле Людмила Іванівна, вчитель англійської мови
Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради»
Майстер – клас
«Пасхальний декор»
Дзюрак Тетяна Вікторівна, вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І ступеня № 5 Вінницької міської ради»
Майстер – клас «Іграшка з фетру «Совеня».
Пелипчук Анна Володимирівна,
вчитель початкових класів
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради»
Майстер-клас з виготовлення сувенірів «До Великодня»
Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради»
Майстер-клас «Манна феєрія»
Шевчук Любов Вікторівна, вчитель трудового навчання
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради
Майстер-клас «Пасхальний сувенір в техніці Kimekomi»
Флуд Людмила Михайлівна, педагог-організатор
Комунальний заклад «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»
Майстер-класу у техніці декупаж «Свічка сувенір»
Проданюк Алла Анатоліївна, вчитель української мови та літератури
Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради”
Майстер-клас «Виготовлення троянди з фоамірану»
Арсеєнко Валентина Василівна,
вчитель трудового навчання та технологій
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 36 Вінницької міської ради»
Майстер-клас по виготовленню іграшки «Янгол»
Дякуємо заступникам директорів закладів загальної середньої освіти №1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, ВТЛ за участь у проведенні Творчої майстерні.
Прес-реліз заходуБажаючим отримати повну версію фотозвіту про захід звертатись до Мельника Тараса Степановича - методиста ММК.