Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
29.09.2016

Про майстер-клас для вчителів англійської мови "Розвиток продуктивного мислення обдарованого школяра"

29 вересня 2016 року на базі НВК:ЗШ І-ІІІ ст.-гімназії №2 ВМР відбувся майстер-клас для вчителів англійської мови І та вищої кваліфікаційних категорій на тему «Розвиток продуктивного мислення обдарованого школяра у процесі вивчення іноземних мов». Метою семінару було ознайомити слухачів з ознаками обдарованості і особливостями розвитку обдарованих дітей та презентувати на практиці створення сприятливих умов для роботи з дітьми,що мають ознаки обдарованості.

Останні новини
27.09.2016

Про педагогічну майстерню для вчителів образотворчого мистецтва «Виховання естетичних смаків учнів засобами декоративно-прикладного мистецтва»

27 вересня 2016 року на базі ЗШ І-ІІІ ст. №3 ім. М.Коцюбинського ВМР відбулася педагогічна майстерня з досвіду роботи кращих вчителів «Я роблю це так…» для вчителів образотворчого мистецтва на тему: «Виховання естетичних смаків учнів засобами декоративно-прикладного мистецтва».  Провідний фітодизайнер Вінниці Котловий Олександр продемонстрував прийоми оформлення букетів, українських традиційних оберегів, костюмів, головних уборів тощо. Учасники заходу висловили подяку директору закладу Лепко Надії Іллівні за  домашню атмосферу та гостинність.

Останні новини
27.09.2016

Про заняття школи молодого учителя іноземних мов

27 вересня 2016 року на базі КУ «Міський методичний кабінет» відбулось засідання ШМУ іноземних мов (стажери) на тему «Про вивчення іноземних мов в загальноосвітніх навчальних закладах у 2016-2017 н.р.». В засіданні брали участь 14 молодих педагогів із навчальних закладів:КЗ «Гуманітарна гімназія ім. М.Пирогова №1 ВМР», НВК:ЗШ І-ІІІ ст.-гімн.№6 ВМР та №23 ВМР, СЗШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 ВМР, ЗШ І-ІІІ ст.№№13,15,16,22,35.

Останні новини
23.09.2016

Про майстер-клас для практичних психологів ДНЗ «Особливості роботи практичного психолога ДНЗ щодо подолання дитячої агресивності»

23 вересня 2016 року відповідно до Перспективи та в рамках Школи активного навчання педагогів  на базі КУ «ММК» для практичних психологів дошкільних навчальних закладів методистом з практичної психології та соціальної роботи Т.Щеголевою проведено майстер-клас «Особливості роботи практичного психолога ДНЗ щодо подолання дитячої агресивності».

Останні новини
23.09.2016

Про урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля

23 вересня 2016 року в Палаці дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.  На  святі  були присутні ветерани Вінницького дошкілля, члени партнер-клубу «Педагогічне братство».  Керівники  Департаменту освіти  і науки обласної державної адміністрації, Департаменту освіти Вінницької міської ради, міської організації профспілки працівників освіти і науки нагородили грамотами та грошовими преміями кращих працівників дошкільних навчальних закладів. Для учасників зібрання відбувся святковий концерт.

Останні новини
17.09.2016

Про обласну Спартакіаду серед працівників системи загальної середньої освіти

16-17 вересня 2016 року на стадіоні ВНТУ ім. Я.Кулика відбулися змагання в рамках обласної Спартакіади серед працівників системи загальної середньої освіти. В кульовій стрільбі представник команди м. Вінниці Франчук Г.В. зайняла перше місце, в настільному тенісі  серед жінок - Соколова Н.В., перше місце. Загальне командне місце - шосте. 

 


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Про "Методичний кейс вчителя іноземної мови НУШ"

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО