Замовлення консультації

Про центр
Про нас
Наша команда
Наша місія
Наша візія
Наша прозорість
Нормативна база
Професійні спільноти
Інклюзивна освіта
Психологічна підтримка
Дистанційна освіта
Консалтинг
Робота з обдарованою молоддю
Підвищення кваліфікації
Педагогічна інтернатура

Останні новини

Останні новини
13.10.2016

Про засідання Школи молодого соціального педагога на тему "Формування життєвої компетенції школяра як важливий аспект успішної соціалізації"

13 жовтня  2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 ВМР» відбулося засідання Школи молодого спеціаліста соціального педагога загальноосвітнього навчального закладу. Тема засідання "Формування життєвої компетенції школяра як важливий аспект успішної соціалізації".

На засіданні соціальні педагоги ознайомлювалися з поняттям "успішна соціалізація", розглядали складові життєвої компетенції, які потрібно розвивати у школярів для успішної соціалізації.

Останні новини
12.10.2016

Про майстер-клас для вчителів початкових класів з теми:«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках в початковій школі»

12 жовтня 2016 рокуна базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради» проведено майстер-клас для вчителів початкових класів спеціалістів ІІ кваліфікаційної категорії з теми:«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках в початковій школі». До вступного слова були запрошені директор закладу Нечипорук Елла Василівна, яка окреслила роль колективу у розвитку творчих здібностей учнів, та методист КУ «ММК» Зима Л.Т., яка звернула увагу на необхідність розвитку творчих здібностей учнів в початковій школі.

Досвідом роботи по фантазуванню у словесному світі поділились Кравченко О.В. та Музичук Н.В. Про розвиток творчих здібностей учнів на уроках математики розповіла Солодухіна А.А. Майстер-клас з образотворчого мистецтва з використанням техніки кляксографії провели Шевчук Л.В. та Плахотник Л.С., а Зарічна В.А. розповіла про розвиток творчої особистості молодших школярів в позакласній роботі та презентувала разом з вихованцями  Феєрію моди «Шевченко – мій бренд». Учасники відмітили високий рівень організації та проведення заходу. 

Фотозвіт про захід

Останні новини
12.10.2016

Про відкритий урок на тему «Творчий шлях Оноре де Бальзака, видатного французького письменника. Бальзак і Україна»

12 жовтня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 20 ВМР» відбувся відкритий урок в 10 класі для вчителів зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії на тему «Творчий шлях Оноре де Бальзака, видатного французького письменника. Бальзак і Україна».

Урок проведено вчителем зарубіжної літератури Ванжулою Оленою Вікторівною на високому методичному рівні.

Фотозвіт про захід

Останні новини
12.10.2016

Про тренінгове заняття на тему "Особливості взаємодії школи і сім’ї в розрізі підтримки обдарованої дитини"

12 жовтня 2016 року у комунальній установі "Міський методичний кабінет" проведено тренінгове заняття на тему "Особливості взаємодії школи і сім’ї в розрізі підтримки обдарованої дитини".

Ж.О.Воловодівська, методист з практичної психології та соціальної роботи, яка виступала в ролі тренера, працювала з категорією слухачів: практичні психологи ЗНЗ, педагоги ЗНЗ, батьки учнів ЗНЗ. На занятті розглядалися особливості обдарованої дитини, проблеми обдарованих дітей та шляхи підтримки обдарованих дітей з сторони батьків і педагогів. 

Останні новини
12.10.2016

Про змагання з футболу серед дівчат в рамках міської Спратакіади школярів 2016-2017 н.р.

З 10 по 12 жовтня  на стадіонах КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ВМР", ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ВМР, ЗОШ І-ІІІ ст. №18 ВМР, ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ВМР відбулися змагання з малого футболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів міста в рамках Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року. В змагання взяли участь 18 команд. Перше місце зайняла команда комунального закладу ЗОШ І-ІІІ ст. №27 ВМР,  друге місце зайняла команда  закладу ЗОШ І-ІІІ ст. №33 ВМР, третє  – місце зайняла команда закладу ЗОШ І-ІІІ ст. № 31 ВМР. Вітаємо переможців!

Останні новини
11.10.2016

Про засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога загальноосвітнього навчальноо закладу.

11 жовтня 2016 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 22 ВМР» відбулося засідання Школи молодого спеціаліста практичного психолога загальноосвітнього навчальноо закладу. Тема засідання "Робота психолога з дітьми з  невротичними ознаками поведінки та тривожними учнями".

На засіданні практичні психологи ознайомлювалися з діагностичним інструментарієм по виявленню тривожних ознак у дітей. Програвали психологічні вправи по зниженню рівня тривожності, які можна використовувати у корекційній роботі з тривожними дітьми.


Регіональні ресурси

  21050, м. Вінниця, вул. Мури, 4
  +38(0432)67-32-53
  http://mmk.edu.vn.ua
Ваша думка важлива для нас!

Маєте пропозиції або запитання з приводу нашої роботи чи співпраці? Ми завжди раді Вам і залюбки відповімо!

Форма зв'язку

Актуально

Збереження життя і здоров’я мирного населення в першу чергу залежить від оволодіння правилами поведінки при надзвичайній ситуації воєнного характеру. Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, апаратом головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями підготовлено прості і короткі рекомендації для мирного населення, які висвітлюють правила поведінки при надзвичайній ситуації та в умовах війни. Засвоєння цих простих правил допоможе мирному населенню збільшити свої шанси зберегти своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я своїх близьких та рідних.
 

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

   

Новини

Про "Методичний кейс вчителя іноземної мови НУШ"

   

Регіональні освітні ресурси 

   

Корисні посилання 

   

Авторизація 

  Запам’ятати мене  [?]
Забули пароль? | 

   
 


© 2016 - 2024 || Design by LIKTРеєстрація
до професійних спільнот
Для працівників ЗЗСО Для працівників ЗДО